Treść opublikowana przez Czaszy
-
Panowie mam sporo problemów 2.0 fsi
zmien mechanika autu trzeba sie dokladnie przyjrzec wszystkiego przez forum nie stwierdzisz
-
1.8 t 163km
ja mam juz drugie auto z 1.8t i nigdy nie bylo wiekszego zapotrzebowania niz 0.5 litra na 10 tys km mimo ciezkiej nogi, olej bierze kazdy silnik jak jest padaka,
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
s4 b6 cabrio rej srb 16:15 rybnicka gliwice?
-
Audi 2.5tdi 163km pełen przelot ?
Jedno jest pewne na pewno cos trzeba oowycinac ile to zalezy od wlasnych preferencji haha
-
1.8 t 163km
Pali Ci 6 litrow beny?!?! Przekroczyles 80?
- Zawór N75
-
Dylemat sprezyny foto
alez koza, generalnie to zaden amor nie wytrzyma obnizenia jakie bys potrzebowal, ja bym polecal gwint ustawisz sobie porzadana wysokosc wg wlasnych preferencji i wiesz ze to wytrzyma a ze sprezynami roznie bywa kupisz mocno obnizajace i okaze sie ze tyl siedzi nizej niz przod i jest dalej zle, sam w poprzednim aucie chcialem uciec od gwintu ale nie da sie
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
piekny kolor zazdro!
-
Audi 2.5tdi 163km pełen przelot ?
magnaflow firma ktora robi dobre i przystepne cenowo tlumiki wg mnie jaki motor to sobie musisz poszukac, ale widze ze masz v6 tdi to moze best performance cos wymysla ostanio zamontowali taki wydech: i link do profilu https://www.facebook.com/pages/Best-Performance/166397250089420?fref=ts
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev powiedz mi prosze zimmermany w zestawie klocek tarcza bez zadnych nawiertow to dobry zestaw? Wiem ze te nawiercane lubia pekac a nacinane sa sztuka dla sztuki. pzd
-
Dodatkowe zabezpieczenie samochodu -Homemade
Zabezpieczenie jest dobre wtedy kiedy po powrocie z urlopu sam nie pamietasz co odciales i sam masz problem z uruchomieniem auta sam miałem nieprzyjemne dośwaidczenie ze złodziejem który chcial ukraść mi poprzednia fure, kminilem dwa dni ale wymyslilem taki patent ze nawet jak kolega wsiadl zapial pas ja wsiadlem potem to nie widzial jak je wylaczam. Przezorny zawsze ubezpieczony i im wiecej zabezpieczen tym lepiej z tym ze nie trzeba wszystkich uzywac jednak jak zostawisz auto na dluzej dadza pewnosc ze chocby zlodziej pol auta przyniosl to go nie odpali.
-
Dziwny Przypadek A4 B6 1.8T
jak wymieniles pompe to pasek od razu tez? wypadaloby.
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
"W nowoczesnych samochodach wyposażonych w komputer pokładowy , wskazanie poziomu paliwa nie jest wyznaczane jedynie na podstawie pływaka w zbiorniku. Aktualny zapas paliwa wskazywany na desce rozdzielczej, jest obliczany na podstawie przejechanego dystansu i warunków użytkowania. Przy zasilaniu silnika gazem, komputer wciąż zmniejsza wskazanie poziomu paliwa, wprowadzając kierowcę w błąd – sugeruje ubywanie paliwa ze zbiornika i uniemożliwia poprawny odczyt jego poziomu. Problem ten rozwiązuje emulator FLE-P – przywraca prawidłowe wskazanie przy każdym uruchomieniu silnika." http://www.ac.com.pl/public/pubonline/cms/files/Programy-i-instrukcje-obslugi/pl/Pozosta%C5%82e%20instrukcje%20dokumenty%20do%20pobrania/FLE_P-PL.pdf
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
grzane zawsze lepsze przy rozmowie z kumplami o samochodach - masz grzane spryski biedy nie ma :E hehehehe
-
Zmiana frontu A4 B6
widzialem gdzies ktos przerabial wystarczylo blotniki w sumie uciac z b6 i wlozyc koncówki z b7 i wyszlo to jak fabryka o tutaj link http://www.audi-sport.net/xf/threads/finally-done-my-b7-complete-front-end-conversion.56116/ o tym jak wyglada ze wzgledu na kulture osobista sie nie wypowiem publicznie
-
sonda za katem
Z tego co wiem to trzeba w sterowniku zmienić i raczej tego nie zrobisz bez odpowiedniego interfejsu do podpiecia kompa
-
Co sadzicie o takim chipie
skad jestes?
-
Nie działa wiatrak chłodnicy ....
vag cos pokazuje? moze czujnik na dole chlodnicy powinien gdzies byc i swiruje?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
baranek od srodka i jazda, nic nie jest wieczne 80 tez sie psuja ale nie byly narazone na takie przebiegi jak auta teraz gdzie 50 tys rocznie to minimum, swiat sie rozwija trzeba za nim nadazac i jezdzic coraz wiecej
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
https://www.youtube.com/watch?v=6IPlO0KSpjE
-
[A4 B6] Łożyska na wałku atakującym 1.8T BEX Manual 6 biegów
ja bym wrzucil jakas dluga 5 biegowa, jednomas i zapomnial o problemie
-
Tarcie przy wcisnięciu szprzęgła
jezeli to łożysko to dopóki sie nie rozsypie to tak, wrecz bedzie wyc i wyc i nie powinno sie rozpasc za szybko
-
silniczki szyb - podpięcie "na stole"
na moja logike to jak sa dwa piny to jak podepniesz to powinny sie krecic w jedna a jak w odwrotnej kolejnosci to w druga strone, tak dziala silnik elektryczny, daj zdjecie wtyczki jak jest bardziej skomplikowana bo nie orientuje sie jak to tam wyglada
-
Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej
kup folie przyciemniajaca czarna folie przynajmniej nie stracisz gwarancji
-
Samochód nie odpalany 2 dni a na zegarze 110 stopni
jakies zwarcie moze? od poczatku masz ten problem czy wymieniales moze cos po kupnie auta? jak cos naprawiales to moze wczesniej ktos dal opornik jakis czy innego druta aby wskaznik dobrze pokazywal