Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czaszy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czaszy

  1. zmien mechanika autu trzeba sie dokladnie przyjrzec wszystkiego przez forum nie stwierdzisz
  2. Czaszy odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    ja mam juz drugie auto z 1.8t i nigdy nie bylo wiekszego zapotrzebowania niz 0.5 litra na 10 tys km mimo ciezkiej nogi, olej bierze kazdy silnik jak jest padaka,
  3. s4 b6 cabrio rej srb 16:15 rybnicka gliwice?
  4. Jedno jest pewne na pewno cos trzeba oowycinac ile to zalezy od wlasnych preferencji haha
  5. Czaszy odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Pali Ci 6 litrow beny?!?! Przekroczyles 80?
  6. Czaszy odpowiedział(a) na syn_szefa temat w 1.8T
    Nistety nie mam logow i nie wiem ile to przeladowanie musialbys poczytac
  7. Czaszy odpowiedział(a) na goryl89 temat w Audi A4 B6/B7
    alez koza, generalnie to zaden amor nie wytrzyma obnizenia jakie bys potrzebowal, ja bym polecal gwint ustawisz sobie porzadana wysokosc wg wlasnych preferencji i wiesz ze to wytrzyma a ze sprezynami roznie bywa kupisz mocno obnizajace i okaze sie ze tyl siedzi nizej niz przod i jest dalej zle, sam w poprzednim aucie chcialem uciec od gwintu ale nie da sie
  8. magnaflow firma ktora robi dobre i przystepne cenowo tlumiki wg mnie jaki motor to sobie musisz poszukac, ale widze ze masz v6 tdi to moze best performance cos wymysla ostanio zamontowali taki wydech: i link do profilu https://www.facebook.com/pages/Best-Performance/166397250089420?fref=ts
  9. Dev powiedz mi prosze zimmermany w zestawie klocek tarcza bez zadnych nawiertow to dobry zestaw? Wiem ze te nawiercane lubia pekac a nacinane sa sztuka dla sztuki. pzd
  10. Zabezpieczenie jest dobre wtedy kiedy po powrocie z urlopu sam nie pamietasz co odciales i sam masz problem z uruchomieniem auta sam miałem nieprzyjemne dośwaidczenie ze złodziejem który chcial ukraść mi poprzednia fure, kminilem dwa dni ale wymyslilem taki patent ze nawet jak kolega wsiadl zapial pas ja wsiadlem potem to nie widzial jak je wylaczam. Przezorny zawsze ubezpieczony i im wiecej zabezpieczen tym lepiej z tym ze nie trzeba wszystkich uzywac jednak jak zostawisz auto na dluzej dadza pewnosc ze chocby zlodziej pol auta przyniosl to go nie odpali.
  11. jak wymieniles pompe to pasek od razu tez? wypadaloby.
  12. "W nowoczesnych samochodach wyposażonych w komputer pokładowy , wskazanie poziomu paliwa nie jest wyznaczane jedynie na podstawie pływaka w zbiorniku. Aktualny zapas paliwa wskazywany na desce rozdzielczej, jest obliczany na podstawie przejechanego dystansu i warunków użytkowania. Przy zasilaniu silnika gazem, komputer wciąż zmniejsza wskazanie poziomu paliwa, wprowadzając kierowcę w błąd – sugeruje ubywanie paliwa ze zbiornika i uniemożliwia poprawny odczyt jego poziomu. Problem ten rozwiązuje emulator FLE-P – przywraca prawidłowe wskazanie przy każdym uruchomieniu silnika." http://www.ac.com.pl/public/pubonline/cms/files/Programy-i-instrukcje-obslugi/pl/Pozosta%C5%82e%20instrukcje%20dokumenty%20do%20pobrania/FLE_P-PL.pdf
  13. grzane zawsze lepsze przy rozmowie z kumplami o samochodach - masz grzane spryski biedy nie ma :E hehehehe
  14. Czaszy odpowiedział(a) na sanon temat w Audi A4 B6
    widzialem gdzies ktos przerabial wystarczylo blotniki w sumie uciac z b6 i wlozyc koncówki z b7 i wyszlo to jak fabryka o tutaj link http://www.audi-sport.net/xf/threads/finally-done-my-b7-complete-front-end-conversion.56116/ o tym jak wyglada ze wzgledu na kulture osobista sie nie wypowiem publicznie
  15. Czaszy odpowiedział(a) na darecki_M temat w Audi A4 B6/B7
    Z tego co wiem to trzeba w sterowniku zmienić i raczej tego nie zrobisz bez odpowiedniego interfejsu do podpiecia kompa
  16. skad jestes?
  17. vag cos pokazuje? moze czujnik na dole chlodnicy powinien gdzies byc i swiruje?
  18. baranek od srodka i jazda, nic nie jest wieczne 80 tez sie psuja ale nie byly narazone na takie przebiegi jak auta teraz gdzie 50 tys rocznie to minimum, swiat sie rozwija trzeba za nim nadazac i jezdzic coraz wiecej
  19. https://www.youtube.com/watch?v=6IPlO0KSpjE
  20. ja bym wrzucil jakas dluga 5 biegowa, jednomas i zapomnial o problemie
  21. jezeli to łożysko to dopóki sie nie rozsypie to tak, wrecz bedzie wyc i wyc i nie powinno sie rozpasc za szybko
  22. na moja logike to jak sa dwa piny to jak podepniesz to powinny sie krecic w jedna a jak w odwrotnej kolejnosci to w druga strone, tak dziala silnik elektryczny, daj zdjecie wtyczki jak jest bardziej skomplikowana bo nie orientuje sie jak to tam wyglada
  23. kup folie przyciemniajaca czarna folie przynajmniej nie stracisz gwarancji
  24. jakies zwarcie moze? od poczatku masz ten problem czy wymieniales moze cos po kupnie auta? jak cos naprawiales to moze wczesniej ktos dal opornik jakis czy innego druta aby wskaznik dobrze pokazywal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.