Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czaszy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czaszy

  1. jak turbina taka detka to raczej jej wina
  2. Czaszy odpowiedział(a) na DMX temat w 1.8T
    sprawdz wężyki wszystkie czy nie ma dziur przetarc
  3. Czaszy odpowiedział(a) na adamosik6 temat w 1.8T
    przeciez amor nie ma znaczenia jak auto stoi, winna może być tylko i wyłącznie sprężyna badz uszkodzenie jakiegoś el zawieszenia jednak jak nic sie nie dzieje stawiam na sprezyne, koles jezdzil pękła wymienił jedna bo po co wymianiac parami jak jest dobra..
  4. 3 miechy to zdecydowanie za mało ten element powinien wytrzymac spokojnie 5 lat, oddaj do jakiegos specjalisty to Ci zrobi za 150 zł bez łaski
  5. ja polecam magnaflow sam go bede montowal za jakis miesiac
  6. pelen przelot bedzie tani kolo 1500 kazdy kolejny tłumik to dodatkowy koszt a brzmienie diesla bez tłumików dla mnie jest straszne
  7. ja zrobilem mixa szczota do felg, dimer i ironx i taki efekt:
  8. sprawdz pasek osprzetu
  9. generalnie winna jest ilosc płynu w zbiorniczku i umiejscowienie czujnika przez co po skrecie w prawo wystepuje blad a po skrecie w lewo nie, ja mialem koncówke klocków przez to wiecej płynu bylo w wypchnietych tłoczkach hamulcowych po wymiane klockow zniknal problem z komunikatem break oraz z pomaranczowym ostrzezeniem o koncowce klockow, pozdrawiam
  10. Czaszy odpowiedział(a) na jaroka temat w Audi A4 B6/B7
    ewidentnie klima
  11. pojezdzij, sprawdz na zimnym uzupelnij i gotowe, nic strasznego sie nie stalo
  12. odkreciles na pracujacym i wylalo czy na wylaczonym? generalnie dolej tak zeby bylo prawie max pojezdzij troche i potem na zimno uzupelnij stan jak bedzie potrzeba, on sie sam odpowietrza
  13. moze filtry gazu?
  14. a jakiejs ramki nie chcesz? ja na swoim mam i wiele razy spadl obudowa jest zmeczona, jednej srubki nie ma ale dziala kupy sie trzyma, lekkie wytrzymale i piwo otworzysz
  15. jakby byla ankieta oddalbym glos na iphona, mam kolejnego i polecam
  16. Jest uszkodzony element musi byc malowany cały, zderzak siedzi dobrze? bo jak nie to moze poszly jeszcze zaczepy a jak poszły zaczepy to pytanie czy sa wymienne czy nie jak do wymiany to przysługuje Ci cały zderzak i malowanie go a przynajmniej pieniadze na ta czynnosc. Facet dostanie 10% zwyżki za to wiec nawet nie odczuje. Działaj tak aby było dobrze dla Ciebie jemu nic strasznego nie grozi
  17. W sumie ja bym zaczal od rzeczoznawcy, czesto dobrze doradzaja w tych sprawach co i jak. A jak ktos sie stawia ale widzi, że wchodzi w gre osoba z branży to wie, że za bardzo nie może olać sprawy.
  18. no 50 rocznie to duzo ja max 30 robie ale ja młody jestem
  19. wg mnie nie do zrobienia
  20. wystaw poczekaj tydzien dwa jak nie bedzie odzewu jeszcze taniej i tak w kółko do momemtu kiedy bedziesz wolal naprawic niz sprzedac tak tanio
  21. Czaszy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja plan mam i go realizuje jak sie wpasuje to dobrze jak nie trudno auto robie dla siebie a ze podoba sie tez innym to chyba kwestia dobrego wspólnego gustu
  22. ja bym pytał i modził, trzeba cos robic żeby potem wspominać
  23. Ja również polecam Gracka jak jestes ze slaska to warto sie zainteresowac: https://www.facebook.com/GDetailing?fref=ts
  24. kozak srodek!
  25. 15 tys od lipca a Ty?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.