Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czaszy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czaszy

  1. a w profilu tylko PB a bo profil zakladany przed zakupem aktualizowany po zakupie a gaz byl później juz edytuje
  2. jw tyle ze ja posiadam stag 4 qbox niezawodne i dobre instalacje na polski gaz
  3. Ja mam gazior i z tego co widze zagladajac glebiej pod maske na bloku widac opilki po wierceniu. Z jeden strony zle z drugiej 3 min w google i spalanie odbywa sie w wysokiem temperaturze co momentalnie przetopi te wiurki. Autem zrobilem 10 tys od montazu i nie widze zadnych wad takiego montazu. Same głodzie cylindrów nie sa aluminiowe z tego co się orientuje wiec uszkodzenie ich miekszym materialem jest trudne.
  4. Fajna, jak szukasz pomysłów to proponuje glebe
  5. Czaszy odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Daję okejkę!
  6. masz takie zaciski na tył te 324 mm moze?
  7. a jakbym nawiercil po prostu tarcze z cayena to sie osadzenie nie bedzie zgadzac?
  8. ja wiem sorry ale ja juz teraz mam sieczke w bani z tymi heblami a czytajac 250 stron tematu o swapach 312 na 320 nie dojde ladu, szukam tego mla
  9. a wiesz z czego tarcze podchodza?
  10. Dev potrzebuje pomocy, mając zaciski brembo z porshe cayenne 6 tłoczków przod tarcza 350 mm i tył 330 mm i 4 tłoczki te najpopularniesze z czego powinienem dobrać tarcze żeby pasowały bez przewiercania otworów w tarczy? Drugie pytanie jak wyglada sprawa ręcznego? Kupuje zestaw z tego co tarcze i pasuje i na tym sie konczą kombinacje? Jest to wtedy p&p ? Foto: http://www.m-drive.pl/am-brakes/realizacje/Obraz572.jpg
  11. taki zestaw da sie ogarnac w dobrych piniondzach i chyba w tym kierunku bede sie kierowal w takim razie
  12. jak to cenowo sie prezentuje? zakup i eksploatacja
  13. takie 360 albo 365 bym przygarnal
  14. 400 to juz na palecie trzeba transportowac poza tym musi mnie sie to zmiescici w zimowe 18 cali
  15. moglbys podeslac zdjecia i ceny na pw?
  16. czesc, przerabiałeś coś wiekszego do a4 b6 niz 345? przejzalem troche stron do tylu ale tam raczej mniejsze rozmiary tarcz..
  17. Czaszy odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    zalezy ktore k04 chcesz wsadzic jak z 2.0 tfsi to zapas jest do ponad 300 KM sam bede taka ladowal
  18. Wleciał fmic 550x140x65 na dniach bedzie short shifter i powoli przygotowywuje sie do przyrostów mocy. Na razie takie brzydkie niepomalowane ale bedzie lepiej jak tylko znajdę chwile czasu bo cale mocowanie robiłem w czasie deszczu. A pod zderzakiem to wygląda tak: Do tego troche sie poslizgalem z racji wysypanego piasku na europie centralnej(?) polecam ogladac od 0:30 a i tak były to bardzo zapobiegawcze poslizgi bo intercooler był na tyrytytki :E https://www.youtube.com/watch?v=UJBFMapTUwA&list=UUW8IEBkjlku3NaQRqwdLTPA&index=1
  19. Podziwiam, sam miałem podobną historie ale z szitroenem, belka tył, hamulce przód i tył, zawieszenie tj wszelkie gumki, kompletny wydech, rozrząd. Generalka auto miało mieć dożywocie. 500 km później obróciło panewke, nowy silnik i do żyda teraz zmieniłem taktyke i staram sie kupować droższe a z założenia zadbane niż sam odrestaurowywać trupka :E
  20. Czaszy odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A4/S4 B6
    auto mega, wrzuć jakieś 19 potem obniż i jest kosior
  21. Ramki na razie sa takie a jak będe zmieniał to raczej tylko i wyłącznie na czarne ponieważ jestem sceptycznie nastawiony do roznego rodzaju naklejek podpisów haseł itp
  22. Dzieki za pozytywne komentarze w srodku skóra, chromy, grzane d*py i zepsuty cup holder dlatego nie ma zdjęć środka ogarne i coś cykniemy, co do zlotów to ciężko z czasem ale jak akurat będzie odrobina to można się spotkać
  23. Witajcie, nareszcie nadszedł ten czas na zaprezentowanie mojej "aczwórki", długo szukałem w końcu znalałem. Auto polubiłem a po 6 tys i niecałych 2 miesiacach mogę stwierdzić, że jestem zadowolony z zakupu. Planów jest sporo: sline, jakieś smaczki we wnętrzu na razie idą na drugi plan, po wakacjach będzie program, intercooler co by przekroczyć 200 koni a po zimie atak na 300 przy sprzyjających warunkach. Na razie auto dostało gwint, koło z rs6 plus bixenon z b8 i tyle musi mu wystarczyć. Karki łamie więc robi robote. Jak będę miał trochę czasu zrobie pełną polerkę i położę kwarc. Pozwole sobie zrobić mała reklame, że zajmuje się tym na codzień i jak ktoś jest z Gliwic bądź okolic to zapraszam dla klubowiczów będzie taniej. Wracając do konkretów oto i zdjęcia wykonane z moim kumplem którego fanpage na facebooku również polecam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.