Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jokeer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jokeer

  1. Tu masz fajnie pokazane różnice: http://www.a4club.pl/index.php?topic=14401.0
  2. Jokeer odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wie ktoś może czy jest jakiś inny sposób na "dojście" do trzeciej śrubki reflektora niż przedłużką od góry? Mam ją tak obrobioną, że ani torx 25 ani torx 30 mi jej nie chce odkręcić... Oczywiście z przez tą dziurkę nic nie widać, żeby cokolwiek sprawdzić...
  3. Takie pytanie : felgi masz 17 czy 18? Nie chcesz się ich pozbyć?
  4. Jokeer odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Yyy żeby była jasność, ja mówię o tych nakrętkach, więc to nie torx jak coś
  5. Jokeer odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To chyba przy następnym podejściu muszę chyba nie próbować wkładać ręki za zbiornik i tam szukać tych nakrętek, tylko spróbować włożyć tego długiego torxa między zderzak a zbiornik, może muszę go bardziej odciągnąć...
  6. Jokeer odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, ja widziałem ten opis, ale ja w ogóle nie mogę wsadzić tam ręki żeby dostać te nakrętki, nie mówiąc o ich odkręceniu...
  7. Jokeer odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie potrzebuje podpowiedzi, chciałem dziś wyciągnąć reflektory, żeby usunąć żółte szkiełka kierunków i po prawej stronie wszystko byłoby OK (nie miałem wystarczająco długiego torxa, żeby wykręcić trzecią śrubkę reflektora) ale po lewej w ogóle nie mogłem dostać się do tych dwóch nakrętek, które trzymają zderzak i w związku z tym nie mogłem go odciągnąć, żeby móc wyciągnąć lampę... Przeszkadzał mi w tym zbiornik, z tego co gdzieś tam wyczytałem to jest od płynu wspomagania. Teraz pytanie w jaki sposób odkręcę te dwie nakrętki za tym zbiorniczkiem? Trzeba go wymontować?
  8. Odświeżając temat, czy ma ktoś może jakieś zdjęcie porównujące obydwa kolory? Mam auto w Y9B i mam na oku zewnętrzne listwy tyle, że w kolorze Z9W. Będą widoczne różnice na aucie?
  9. Jokeer odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany ma ktoś na forum przedni grill zrobiony na czarno przy jednoczesnym chromie wokół szyb? Szukam zdjęcia czy to fajnie wygląda przed ewentualnym malowaniem.
  10. Jeśli otworzysz bardziej pokrywkę to pachnie dość intensywnie w całym aucie.
  11. Jokeer odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ktoś, coś?
  12. U mnie na Stargas Elios do 11 litrów. Jak nie stoje dużo w korkach i na światłach to ~10.
  13. Jokeer odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie wiem w sumie czy ten temat, ale spróbuje chcę dołożyć do mojej B7 CLH nie ORI kupując odpowiedni moduł na allegro: http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-z-pilota-audi-a3-a4-hit-i5326320434.html Dziś kolega powiedział mi, że wystarczy przeprowadzić kodowanie VCDS-em, żeby taką funkcję aktywować. Czy jest to możliwe? Zależy to jakoś od modułu komfortu? Dzięki za odpowiedzi
  14. Mam u siebie Stargas Elios założony w Niemcach i wystepuje podobny problem. Jak byłem na regulacji na Mogilskiej w Krakowie to mi skasował błąd i powiedział, że to wina ubogiej mieszanki. Gaz wyregulował i po przejechaniu 70 km zaświecił się znowu. Kolega mi skasował go pare dni temu, ale po przejechaniu podobnego dystansu check zapalił się ponownie. Ale też wspominał mi o tym emulatorze sondy...
  15. Panowie, potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Miałem symphony II, kupiłem concert III i chciałem go podłączyć. Rozlaczylem ta przejściówkę, która było podłączone symphony II, podpialem oryginalna wtyczkę, ale concert nawet się nie zaswiecil... Przy rozkodowywaniu radia radio się włączalo i kod był możliwy do wpisania. Czy muszę mieć jeszcze przejściówkę?
  16. Panowie, czy 130 zł to dobra cena za oryginalne Petex-y, właśnie czy oryginalne? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-00-dywaniki-welurowe-oryg-petex-i4910249985.html
  17. Autogaz Joanna na Beskidzkiej. Tutaj masz relacje z gazowania avanta takiego jak Twoj: http://lpg-forum.pl/post536253.html?hilit=A4%20b7#p536253 Pan Piotr jest bardzo dobrze zorientowany w temacie i wie o co chodzi. Sam będę u niego gazowa samochod.
  18. LM Synthoil High Tech 5W40 kupisz u dzik-a
  19. Cześć, chciałbym przywitać się z użytkownikami forum. Mam nadzieje uzyskać tutaj wiele ciekawych informacji począwszy od zakupu auta a kończąc na jego użytkowaniu. Mój profil nie jest uzupełniony bo nie ma jeszcze czym Mam jednak samochodowy cel, który zamierzam zrealizowac po nowym roku czarny B7 1.8T w sedanie. Do kupienia jest takich w Polsce jak na lekarstwo, dlatego też przed zakupem chce poznać te samochody i wiedzieć na co musze zwracać uwagę przy zakupie, żeby nie narobić sobie niepotrzebych problemów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.