Treść opublikowana przez Jokeer
-
Znaczek s line idzie go wypiac z przedniej atrapy
Tu masz fajnie pokazane różnice: http://www.a4club.pl/index.php?topic=14401.0
-
B7 Crew
Wie ktoś może czy jest jakiś inny sposób na "dojście" do trzeciej śrubki reflektora niż przedłużką od góry? Mam ją tak obrobioną, że ani torx 25 ani torx 30 mi jej nie chce odkręcić... Oczywiście z przez tą dziurkę nic nie widać, żeby cokolwiek sprawdzić...
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
To jak już to za ile ?
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Takie pytanie : felgi masz 17 czy 18? Nie chcesz się ich pozbyć?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie potrzebuje podpowiedzi, chciałem dziś wyciągnąć reflektory, żeby usunąć żółte szkiełka kierunków i po prawej stronie wszystko byłoby OK (nie miałem wystarczająco długiego torxa, żeby wykręcić trzecią śrubkę reflektora) ale po lewej w ogóle nie mogłem dostać się do tych dwóch nakrętek, które trzymają zderzak i w związku z tym nie mogłem go odciągnąć, żeby móc wyciągnąć lampę... Przeszkadzał mi w tym zbiornik, z tego co gdzieś tam wyczytałem to jest od płynu wspomagania. Teraz pytanie w jaki sposób odkręcę te dwie nakrętki za tym zbiorniczkiem? Trzeba go wymontować?
-
Różnica koloru LY9B i LZ9W
Odświeżając temat, czy ma ktoś może jakieś zdjęcie porównujące obydwa kolory? Mam auto w Y9B i mam na oku zewnętrzne listwy tyle, że w kolorze Z9W. Będą widoczne różnice na aucie?
- B7 Crew
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Można wiedzieć za ile dorwales te lustra?
-
Zapaszki do auta
Jeśli otworzysz bardziej pokrywkę to pachnie dość intensywnie w całym aucie.
- B7 Crew
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
U mnie na Stargas Elios do 11 litrów. Jak nie stoje dużo w korkach i na światłach to ~10.
-
B7 Crew
Nie wiem w sumie czy ten temat, ale spróbuje chcę dołożyć do mojej B7 CLH nie ORI kupując odpowiedni moduł na allegro: http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-z-pilota-audi-a3-a4-hit-i5326320434.html Dziś kolega powiedział mi, że wystarczy przeprowadzić kodowanie VCDS-em, żeby taką funkcję aktywować. Czy jest to możliwe? Zależy to jakoś od modułu komfortu? Dzięki za odpowiedzi
-
CHECK cały czas się pali - po zagazowaniu auta
Mam u siebie Stargas Elios założony w Niemcach i wystepuje podobny problem. Jak byłem na regulacji na Mogilskiej w Krakowie to mi skasował błąd i powiedział, że to wina ubogiej mieszanki. Gaz wyregulował i po przejechaniu 70 km zaświecił się znowu. Kolega mi skasował go pare dni temu, ale po przejechaniu podobnego dystansu check zapalił się ponownie. Ale też wspominał mi o tym emulatorze sondy...
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Panowie, potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Miałem symphony II, kupiłem concert III i chciałem go podłączyć. Rozlaczylem ta przejściówkę, która było podłączone symphony II, podpialem oryginalna wtyczkę, ale concert nawet się nie zaswiecil... Przy rozkodowywaniu radia radio się włączalo i kod był możliwy do wpisania. Czy muszę mieć jeszcze przejściówkę?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Halo, halo mogę prosić o link do ledowych DRL-ow? jakie masz u siebie?
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Panowie, czy 130 zł to dobra cena za oryginalne Petex-y, właśnie czy oryginalne? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-00-dywaniki-welurowe-oryg-petex-i4910249985.html
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Przypominam się w sprawie DRL ledowych Podeślesz link?
-
Dobry gaziarz poszukiwany KRAKÓW
Autogaz Joanna na Beskidzkiej. Tutaj masz relacje z gazowania avanta takiego jak Twoj: http://lpg-forum.pl/post536253.html?hilit=A4%20b7#p536253 Pan Piotr jest bardzo dobrze zorientowany w temacie i wie o co chodzi. Sam będę u niego gazowa samochod.
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
LM Synthoil High Tech 5W40 kupisz u dzik-a
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
W jakiej cenie je dorwałeś?
-
B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
@zibione, ile Ci pali ten zestaw?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, chciałbym przywitać się z użytkownikami forum. Mam nadzieje uzyskać tutaj wiele ciekawych informacji począwszy od zakupu auta a kończąc na jego użytkowaniu. Mój profil nie jest uzupełniony bo nie ma jeszcze czym Mam jednak samochodowy cel, który zamierzam zrealizowac po nowym roku czarny B7 1.8T w sedanie. Do kupienia jest takich w Polsce jak na lekarstwo, dlatego też przed zakupem chce poznać te samochody i wiedzieć na co musze zwracać uwagę przy zakupie, żeby nie narobić sobie niepotrzebych problemów