Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. LOOOOOOOOOOOOOOL
  2. mam się bać??? hahaha tylko zimowego?? a później wymiana na nowy model?? Ciekawe czy Ta jedna się nie wykruszy do środy :gwizdanie: jak się postaracie, to może nie
  3. na razie macie jedną chętną
  4. nie znam tematu, jestem przecież nowa jakby nie było musicie mi wyjaśnić, bo ciekawość prowadzi do piekła
  5. nie mówię o tobie raczej o miłym panu w B7 sedanie ale właściwie o co chodzi?? biedny Alvaro hehe
  6. hehehe, za dużo w gronie facetów przebywam zemdleje z wrażenia?
  7. to nie spoty matrymonialne Nie?? a szkoda hehehe Tak poważnie, to może wpadnę nawet sama, w końcu do odważnych świat należy!!
  8. hehehe, rozumiem, że jak przyjadę sama albo z kolegą, to już będzie słabo?? muszę wymyślić jakiś dobry argument dla koleżanki żeby się zgodziła ze mną przyjechać - chłopaki musicie się jakoś zareklamować haha więcej niż jednej nie wezmę, przykro mi chłopaki, bo za duże obciążenie, wiecie auto traci moc i takie tam
  9. ja wciąż nie rozumiem dlaczego nigdy nie przyjeżdzaja, przecież rozmowy o samochodach są mega ciekawe!! chyba trzeba będzie to zmienić!
  10. hehehehe, naprawdę?? żadne kobiety nie przyjeżdżają?? no dobra, to wezmę koleżankę!!
  11. halo chłopaki Chcę wreszcie wpaść na spot, ale pytanie - przyjeżdżają jakieś kobiety czy będę mogła poczuć się jak w raju?? :>
  12. Koła kołami, ale aż tak rzucać nie powinno. Ja jeżdze na 225/45/17 i tez mnie mega rzucało we wszystkie strony (samochód pływał po drodze) i na koleinach musiałam zwalniać do max 70. Wymienili mi koncowki drążków od układu i dwa wachacze, które były luźne + oczywiście zbieżność i teraz już mną nie rzuca i auto prowadzi się super, nawet w koleinach.
  13. Dokładnie tak, o to chodzi!!!! Tylko mi to zniknęło, nie wiadomo dlaczego... Dzięki wielkie za info!!
  14. Właśnie o to chodzi, że nic nie znalazłam.
  15. Pomóżcie biednej blondynce!! Otóż dzisiaj na trasie zapaliła mi sie kontrolka, wydaje mi sie ze od klocków hamulcowych, taka okrągła, do tego z taką okrągłą buteleczką przekreśloną w środku.Pomyślałam, ze to może płyn hamulcowy albo cuś... Poprzedni właściciel mówi, że niedawno wymieniał klocki, więc to niemożliwe zeby znowu trzeba bylo je zmieniac. Kontrolka zapaliła sie przy wiekszej predkosci i wkrótce potem zgasła, podjechałam na stację i sprawdzilam poziom plynu hamulcowego i nic - zbiornik pełny. Pozniej mam wrażenie, że wyłączyła sie jak samochod troche ostygł. O co tu chodzi? Miał ktoś podobny problem?? Dzięki z góry za info!
  16. Wita Was kolejna kobieta zakochana w swoim aucie Od tygodnia jeżdżę A4 B5 2,5 tdi oryginalnie 150 PS, natomiast po chipie ma już 180. :> Zakochana jestem mojej maszynie i mam nadzieję, że dzięki temu forum nauczę się robić wszystko aby moja audica śmigała jak najlepiej!! POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!!!! Do napisania Alona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.