Treść opublikowana przez Pandzior
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
http://img1.demotywatoryfb.pl/uploads/1255379716_by_akiratiger.jpg ---------- Post added at 01:21 ---------- Previous post was at 01:15 ---------- http://mistrzowie.org//uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL//201204/1333295437_by_FinalFlash.jpg?1333295437- Pytanie o pompę
Czyli wystarczy wstawić ten element i mamy funkiel nówkę pompę 11, nawet jak pacjent jest zdechły, czy coś jeszcze potrzeba? Czy jest to do zrobienia we własnym zakresie, czy trzeba zawieść pompę do speca?- Strefa Śmiechu
http://cdn.dajerade.com/photos/2012/03/7588_2b5a.gif- Wtryski z ASV do AFN
Nie trzeba.- Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Również mam takie odczucie.- Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Licznik wskazuje prędkość.- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak to jest, że na stronie MS zestaw premium kosztuje ponad 1360 zł brutto,a na aukcji 524 zł ???- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ile kosztuje komplet RTS do b5 ?- Strefa Śmiechu
http://content.hardcorowo.pl/6Ux2NAKhT5qv/1.gif- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jest wątek poświęcony wahaczom master sport. Można poczytać. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15905-ALL-B5-MASTER-Sport-opinie-i-test-online-wahaczy- Strefa Śmiechu
http://www.chamsko.pl/demot/0_0_1007090265_piekne_dziewczyny_w_niemczech_przez_Daniel1903_middle.jpg ---------- Post added at 04:50 ---------- Previous post was at 04:44 ---------- http://content.hardcorowo.pl/zl19yBMPjwa3/1.gif ---------- Post added at 04:51 ---------- Previous post was at 04:50 ---------- http://content.hardcorowo.pl/bKm4N0v0Jqha/1.gif- Strefa Śmiechu
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/524463_353630914679006_113221208719979_925191_1806180625_n.jpg- Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Pozdro dla pracujących w nocy, ja już prawie sześć lat nocek.- Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Nastawnik czyszczony?- Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Ja mam modelowo 96 z silnikiem 1Z, więc raczej tak.- Różnice materiałów półka przedlift, polift.
Siema, jest jakaś różnica w wykonaniu i materiale półki pod kierownicę przed i po lifcie. Chcę sobie zmienić na poliftową, żeby nie rzeźbić z przełącznikiem wysokości świateł, ale nie wiem, czy nie będzie się różniła.- Niestawienie sie świadka w sądzie
Kiedyś nie stawiłem się na sprawę. Dostałem dosyć wysoką grzywnę i wezwanie na następna sprawę, na którą się udałem, na szczęście kara została anulowana gdy stawiłem się na rozprawie.- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=vMR73sym06g&feature=related- koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
Poszło- Dziwne humorki szyb i centralnego :)
Po odłączeniu aku zawsze trzeba szyby opuścić o podnieść.- Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Ja po przeprowadzeniu testu, z wypięciem wtyczki od impulsatora również odciąłem przewód biało niebieski, ale zrobiłem to od strony ECU. Szarpanie ustało, a męczyłem się z nim od kupna samochodu. Myślałem, że po wymianie nastawnika się poprawi, było gorzej, a teraz malina.- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.smog.pl/wideo/51366/najlepsze_nokauty_w_mma_2011/- Strefa Śmiechu
Uśmiałem się do łez. http://mistrzowie.org//uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL//201203/1331754302_by_janex.jpg?1331775161- Co zamiast popielniczki
Zmień konsolę na polift, będziesz miał ładną stylowa półkę. - Strefa Śmiechu