Treść opublikowana przez Pandzior
-
Piłka nożna
się rozpędzili
-
Piłka nożna
Polska 3:1
-
Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------
-
Rysy na lakierze
Tak będę musiał zrobić, bo jak zacznę kupować to mnie może więcej wynieść niż usługa.
-
Rysy na lakierze
Tempo już próbowałem i nic nie dało.
-
Rysy na lakierze
Jest opcja, żeby coś z tym zrobić, powycierało się od anteny CB. ]
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jest opcja, żeby coś z tym zrobić, powycierało się od anteny CB.
-
Strefa Śmiechu
Było o gościu co wyrzucił po bramce ruskich z naszymi. ---------- Post dopisany at 01:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------
-
Jaki V-max waszej 130??
Kolego tmaxx88, jeżeli sądzisz, że z Twoim autkiem jest coś nie tak, to proponuje zakup kabla i zrobienie logów i wrzucenie do odpowiedniego działu.
-
Klimatyzacja sama się wyłączyła.
Witam, wczoraj miałem małą przygodę z klimą. Świeżo nabita, wymieniony osuszacz i dławik. Po dziesięciu minutach w aucie zaczęło się znów robić ciepło. Myślałem, że czynnik gdzieś uciekł. Ale po parogodzinnym postoju, włączam klimę, a ona jakby nigdy nic chłodzi. Błędy jakie wyskoczyły to: 5 Faults Found: 00785 - Temp Sensor in Instrument Panel (G56) 30-00 - Open or Short to B+ 01297 - Sensor for Vent Temperature: Footwell (G192) 30-00 - Open or Short to B+ 01296 - Sensor for Vent Temperature: Center (G191) 30-00 - Open or Short to B+ 01206 - Signal for Duration of Ignition: OFF 27-00 - Implausible Signal 01582 - Signal for Coolant Temperature 30-00 - Open or Short to B+ trzy pierwsze, zostały po skasowaniu, ale podejrzewam, że są spowodowane zmianą klimatronika na poliftowy i zmianą sterowania sprężarki. Moze mnie ktoś naprowadzić o co chodzi z tymi dwoma ostatnimi?
-
Siłownia
Dzięki tak zrobię.
-
Siłownia
Trening po 17, cel nabrać trochę masy.
-
Siłownia
Kiedy dorzucić fileta?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Własnie założyłem komplet MS przy przebiegu 213 kkm. Zobaczymy ile da radę.
-
Siłownia
Możecie rzucić okiem na moją dietę? Waga 86 kg Trening 3x w tygodniu i 3x bieganie po 20 min dieta.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl Dodam jeszcze, że pracuje w nocy i śpię od 8 do 13.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Fisem nie ma się co kierować. Najlepiej to sprawdzić przy dystrybutorze.
-
Czy wymienić osuszacz?
Ale i tak brzydki zapach zniknął.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tom77 z forum.
-
Czy wymienić osuszacz?
Dodam jeszcze, że po wymianie dyszy rozprężnej zniknął brzydki zapach po włączeniu klimatyzacji.
-
Czy wymienić osuszacz?
Miales jakiekolwiek opilki na tym dławiku? Czy osuszacz sam zmieniales czy przy nabijaniu zmienili? Jaki byl koszt? Zdjecie strasznie male. Wszystko wymieniał mi mechanik jak nabijał klimę. Opiłków nie było prawie wcale. Trzeba kliknąć w zdjęcie, otworzy się w pełnym rozmiarze. Koszty robocizny nie znam, bo robiłem jeszcze parę rzeczy.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Zauważyłem, że 1Z potrafi być bardzo oszczędny jak się jeździ samemu, ew z jednym pasażerem.
-
Boksuje, przy, skręconych, kołach
Sorry, że odgrzeję kotleta, ale mi też przy skręconych kołach w prawo buksował, a dużo gazu nie dawałem. Jakiś czas później dosłownie rozleciał się przegub, który wymieniałam rok wcześniej i miał przejechane nie więcej niż 12k. Wcześniej nie dawał żadnych oznak zużycia.
-
Czy wymienić osuszacz?
Wczoraj też przy nabijaniu klimy wymieniałem osuszacz i dławik. Tak wyglądał, prawdopodobnie nie wymieniany od nowości, osuszacz również.
-
Strefa Śmiechu
- Ulubione piwo!
Pije ktoś piwa z Czarnkowa? Widzę, że w Wielkopolsce sieć dystrybucji się ładnie rozwija. - Ulubione piwo!