Treść opublikowana przez dynamiquedci
-
Turbo hybryda K03s/K04
Napisz do geremi vag garage. Ja od niego mam suszarke. Potencjał 280 PS. Chłopak zna się na rzeczy. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
1.8t AVJ sprzęgło ?
Raczej koniec sprzegla. Sam mowisz ze u gory brało... zrzucaj skrzynię Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
Wtryski do avj 0 280 156 012
Szukaj 023 z saaba. Pasja p&p i do 250 KM starczaja Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
wieksze wtryski do bexa
mam wlasnie te 023 z saaba. Zrobie logi jak ten lód zmaleje, bo nie mam gdzie...
-
K03 a K03S
Wtryski benzynowe. Ale po ich zmianie musisz korygować soft. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
wieksze wtryski do bexa
Ile te z saaba obsłuża mocy? bo mam 232 PS i mi zaczynają pętlić... czyżby pompa paliwa siadała?
-
Turbo K03 przeróbka na hybrydę czy zmiana na K03S?
Geremi VAG Garage
-
Turbo K03 przeróbka na hybrydę czy zmiana na K03S?
Rob hybrydę. 1300 zl plus turbinka. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
Stage 2 BEX
Panowie doradzcie. 1.8t BEX Turbo ko3 hybryda Wtryski 385cc Tip Fmic Dp plus wydech nierdzewny 2.75 cala N75 rs2 DV s3 Zmieniony kolektor wydechowy. Czy tym setupem osiagne 270 KM i jakies 380Nm? Ew cos zmienic. Doradzcie. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
Zapalająca się kontrolka od ESP ?
Spróbój. Zobacz jakie ma teraz wartości Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
Zapalająca się kontrolka od ESP ?
Co pokazuje VAG? Sprawdz bledy. I zobacz czy nie ma bledu czujnika pedalu hamulca. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
Jak gra radio od Navipremium?
Ja mogę śmiało polecić, miałem to radio i seryjne głośniki. Ja tam różnicy nie słyszałem zadnej.
-
Jaka to skrzynia - prośba o pomoc
A superb nie ma silnika poprzecznego? Bo octavia z tego co wiem ma poprzeczny Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
Stojak na kubek od anglika ?
Pasuje. Ja wymieniałem u siebie. Zmieniasz tylko front
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A nie trzeba zrobic kalibracji plywaka?
-
zderzak przedni s-line spryski+pdc
Ja mysle ze to zwykła góra. przecież one sie niczym nie różnią. dół jest inny.
-
zderzak przedni s-line spryski+pdc
8E0 807 103 BD GRU
-
Repliki Vossen - jakieś opinie?
Mam takie 18" na BMW i to na mega glebie na oponie 205/40/18 Felgi nowe i opony nowe kupione 2 lata temu. Zero odważników na felgach. Felgi po 2 latach jak nowe. Jak chcesz jakas fotke czy cos to dawaj na priv
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
8E0798151B wybita masz tą cześć.
-
Jaki gazownik Kozienice/Radom
Horserwis Paweł Poński 790-282-008
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja mam przekladke i wszystko od europy. Pokazuje normalnie
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
2000 za kompletną przekładkę z jednego auta to wg mnie normalna cena. Ok 1500 trzeba zapłacić za przełożenie.
-
Skrzynia biegów 1.9tdi 130 km 12.2002r. AVF
Mam skrzynie. dawaj na priv
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kolego, 40 stron jest o tym. Cala przekladka jest p&p. Jedynie spwawasz mocowanie podpory wału. Zadnych problemow po przekladce.
-
Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM
Półośki wleciały używane, kupowałem cały zestaw pod quattro, Wiec nie powiem ile za nie dałem bo nie wiem