Treść opublikowana przez erchi
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Który bezpiecznik?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Przechodziłem różne sytuacje z akumulatorem (wada fabryczna nowej Futury), co jakiś czas napięcie podczas odpalania spadało na tyle, że resetowało zegary i palemka znikała. Ale za każdym razem samoistnie wracała i nie było żadnych problemów związanych ze znikaniem spowodowanym np. lokalizacją. Gdzie bym nie jechał czy odstawił auto, ikonka anteny zawsze była na blacie. Parę dni temu jeden z wtryskiwaczy gazowych zaczął przepuszczać gaz do kolektora, przez co odpalenie auta zajmowało kilka-kilkanaście sekund kręcenia rozrusznikiem. Symbol anteny któregoś razu zniknął, godzinę i datę wskazywało prawidłowo. Odłączyłem akumulator, godzina się wyzerowała, więc ustawiłem manualnie. Ale symbolu anteny jak nie było, tak nie ma, a przejeździłem od tego czasu kilkaset kilometrów.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Przepraszam, nie zerknąłem jaki dokładnie wrzucił gregw (a wrzucił ze stykami NO, czyli czynnymi). Do prawidłowego działania potrzebujemy styków biernych (NC). Teraz wszystko jasne.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Tak, na zwykłym przekaźniku ze stykami czynnymi i biernymi, który kosztuje grosze.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Poproszę o wycenę termostatu do 1.8T.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
U mnie na tym działa.
-
Gdzie zagazować(Lublin i okolice) 1.8 bfb quattro
Bez przesady, te 150zł na 2600 dużej różnicy nie robi
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
A niby co to ma zmienić? 30 - 87a to NC (normally closed) 30 - 87 to NO (normally open)
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Źle podłączyłeś przekaźnik co proponujesz? Np pin nr 1 z wlacznika swiatel ---------- Post dopisany 05-11-2013 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 00:39 ---------- niestety zamówiłem nieco inny przekaznik niz polecany w temacie zamiast jzc-21f(t70) mam 12vdc 30a/40a czyli coś takiego: podłączenie: 85 - stały plus 86 - masa z przełącznika DRL pin 3 (lub CLH pin7) 30 - plus po stacyjce (lub dla CLH z kierukowskazów) 87 -zostaje wolny 87a - to łaczymy z SD2 moze tą scieżką co kolega habcio? w sumie w tej opcji zmienia sie podpiecie "plusów" - czy to ma znaczenie? ide spac - jutro bede dumał, dobrej nocy zyczę Witam znów! Podmienilem połączenia "plusów" w przekazniku i bez zmian - DRL działa na "0" podmienilem masowy z przelacznika DRL z plusowym w przekazniku 86 <-->85 - bez zmian kurde co jest przekaznik dobry - bo "cyka", przelacznik DRL przełącza z 0 na 1 ale odwrotnie może całkiem wywalic przekaznik i puscic bezposrednio z modulu na przelacznik drl - poradzcie jak? auto - małyszówka 2004 z jesieni XI, moduł MCE z koncowką "F", auto w oryginale z bixenonem, bez przelacznika DRL, CLH i fotochromu pomożecie? Przecież zamiana biegunowości 85 z 86 nic tu nie da. Jak już coś zamieniać, to 87 z 87a - pod warunkiem, że cała reszta jest prawidłowo podłączona.
-
Gdzie zagazować(Lublin i okolice) 1.8 bfb quattro
Jak nie da rady, jak wchodzi nawet 80l a przy 72 jest jeszcze luz nad butlą?
-
Gdzie zagazować(Lublin i okolice) 1.8 bfb quattro
72l w sam raz. U mnie wchodzi w nią ok.60 litrów, co wystarcza spokojnie na 500km.
-
Gdzie zagazować(Lublin i okolice) 1.8 bfb quattro
Sam mam 72l, ale podobno większa też wchodzi. Wlew w klapkę to w zasadzie standard.
-
Gdzie zagazować(Lublin i okolice) 1.8 bfb quattro
U księcia Rogowskiego ceny z kosmosu
-
wtryski do 1.8t 163km
I dobrze wybrałeś! U mnie pierwsza Hana (niebieska) zdechła po 38tys km, więc wymieniłem komplet na Baracudy.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mad Max (obejrzany na dużym ekranie) rozwalił po prostu system. Film z b.prostym scenariuszem pozamiatał resztą podłogę Z pozostałych nominowanych widziałem mało, ale liczba sukcesywnie się zwiększa. Fakt faktem wejście do kina mam za 9zł, ale odległość rzędu 50km jednak swoje robi. "Syn Szawła" obejrzany. Mocne 8.5/10, ale co kto lubi. Powoli odkrywam, że coraz mniej potrafię wczuć się w filmowy klimat, a na siedzenie w fotelu zwyczajnie zaczyna brakować cierpliwości. A teraz mały OffTopic - TVP Kultura puszcza serial "Utopia" - polecam! :thumbup1:
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Znajomi mają Toplę już czwarty rok w dieslach i żaden nie narzeka, nawet w silne mrozy.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dziś obejrzałem pierwszy w życiu niemiecki film, który mnie zaciekawił - "Labirynt kłamstw". 7.5/10.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Skoro ogarnia, to wszystko powinno być ok
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Szybkie pytanko: Turek i okolice, komu można zaprowadzić auto na wymianę rozrządu. Jakiś polecany warsztat?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Creed" ujdzie, w sam raz na niedzielne nudy.
-
Ile pali Wam gazu?
Trasa 380km, z tego trochę autostrady i spokojnej jazdy krajówką. FIS 8.0, a wyliczone spalanie LPG - 10,22l/100km
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Moje córki krowy" nawet spoko film, jak na nasze 'warunki'.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Zupełnie nowy testament." Dziwny film. Nie żebym oceniał z uwagi na tematykę, bo nie chodzę do kościoła, ale po prostu dziwny. (Nie polecam.)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Film kręcony przy tzw. świetle zastanym.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem dziś i.. wolę II i III. Jakoś to wszystko nie trzyma się kupy, a już na pewno nie pomagają nudne dialogi. A w połowie stycznia wchodzi "Niezawistna ósemka" Tarantino. Can't wait!