Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. erchi odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Który bezpiecznik?
  2. erchi odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Przechodziłem różne sytuacje z akumulatorem (wada fabryczna nowej Futury), co jakiś czas napięcie podczas odpalania spadało na tyle, że resetowało zegary i palemka znikała. Ale za każdym razem samoistnie wracała i nie było żadnych problemów związanych ze znikaniem spowodowanym np. lokalizacją. Gdzie bym nie jechał czy odstawił auto, ikonka anteny zawsze była na blacie. Parę dni temu jeden z wtryskiwaczy gazowych zaczął przepuszczać gaz do kolektora, przez co odpalenie auta zajmowało kilka-kilkanaście sekund kręcenia rozrusznikiem. Symbol anteny któregoś razu zniknął, godzinę i datę wskazywało prawidłowo. Odłączyłem akumulator, godzina się wyzerowała, więc ustawiłem manualnie. Ale symbolu anteny jak nie było, tak nie ma, a przejeździłem od tego czasu kilkaset kilometrów.
  3. Przepraszam, nie zerknąłem jaki dokładnie wrzucił gregw (a wrzucił ze stykami NO, czyli czynnymi). Do prawidłowego działania potrzebujemy styków biernych (NC). Teraz wszystko jasne.
  4. Tak, na zwykłym przekaźniku ze stykami czynnymi i biernymi, który kosztuje grosze.
  5. Poproszę o wycenę termostatu do 1.8T.
  6. U mnie na tym działa.
  7. Bez przesady, te 150zł na 2600 dużej różnicy nie robi
  8. A niby co to ma zmienić? 30 - 87a to NC (normally closed) 30 - 87 to NO (normally open)
  9. Źle podłączyłeś przekaźnik co proponujesz? Np pin nr 1 z wlacznika swiatel ---------- Post dopisany 05-11-2013 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 00:39 ---------- niestety zamówiłem nieco inny przekaznik niz polecany w temacie zamiast jzc-21f(t70) mam 12vdc 30a/40a czyli coś takiego: podłączenie: 85 - stały plus 86 - masa z przełącznika DRL pin 3 (lub CLH pin7) 30 - plus po stacyjce (lub dla CLH z kierukowskazów) 87 -zostaje wolny 87a - to łaczymy z SD2 moze tą scieżką co kolega habcio? w sumie w tej opcji zmienia sie podpiecie "plusów" - czy to ma znaczenie? ide spac - jutro bede dumał, dobrej nocy zyczę Witam znów! Podmienilem połączenia "plusów" w przekazniku i bez zmian - DRL działa na "0" podmienilem masowy z przelacznika DRL z plusowym w przekazniku 86 <-->85 - bez zmian kurde co jest przekaznik dobry - bo "cyka", przelacznik DRL przełącza z 0 na 1 ale odwrotnie może całkiem wywalic przekaznik i puscic bezposrednio z modulu na przelacznik drl - poradzcie jak? auto - małyszówka 2004 z jesieni XI, moduł MCE z koncowką "F", auto w oryginale z bixenonem, bez przelacznika DRL, CLH i fotochromu pomożecie? Przecież zamiana biegunowości 85 z 86 nic tu nie da. Jak już coś zamieniać, to 87 z 87a - pod warunkiem, że cała reszta jest prawidłowo podłączona.
  10. Jak nie da rady, jak wchodzi nawet 80l a przy 72 jest jeszcze luz nad butlą?
  11. 72l w sam raz. U mnie wchodzi w nią ok.60 litrów, co wystarcza spokojnie na 500km.
  12. Sam mam 72l, ale podobno większa też wchodzi. Wlew w klapkę to w zasadzie standard.
  13. U księcia Rogowskiego ceny z kosmosu
  14. I dobrze wybrałeś! U mnie pierwsza Hana (niebieska) zdechła po 38tys km, więc wymieniłem komplet na Baracudy.
  15. Mad Max (obejrzany na dużym ekranie) rozwalił po prostu system. Film z b.prostym scenariuszem pozamiatał resztą podłogę Z pozostałych nominowanych widziałem mało, ale liczba sukcesywnie się zwiększa. Fakt faktem wejście do kina mam za 9zł, ale odległość rzędu 50km jednak swoje robi. "Syn Szawła" obejrzany. Mocne 8.5/10, ale co kto lubi. Powoli odkrywam, że coraz mniej potrafię wczuć się w filmowy klimat, a na siedzenie w fotelu zwyczajnie zaczyna brakować cierpliwości. A teraz mały OffTopic - TVP Kultura puszcza serial "Utopia" - polecam! :thumbup1:
  16. Znajomi mają Toplę już czwarty rok w dieslach i żaden nie narzeka, nawet w silne mrozy.
  17. Dziś obejrzałem pierwszy w życiu niemiecki film, który mnie zaciekawił - "Labirynt kłamstw". 7.5/10.
  18. Skoro ogarnia, to wszystko powinno być ok
  19. Szybkie pytanko: Turek i okolice, komu można zaprowadzić auto na wymianę rozrządu. Jakiś polecany warsztat?
  20. "Creed" ujdzie, w sam raz na niedzielne nudy.
  21. Trasa 380km, z tego trochę autostrady i spokojnej jazdy krajówką. FIS 8.0, a wyliczone spalanie LPG - 10,22l/100km
  22. "Moje córki krowy" nawet spoko film, jak na nasze 'warunki'.
  23. "Zupełnie nowy testament." Dziwny film. Nie żebym oceniał z uwagi na tematykę, bo nie chodzę do kościoła, ale po prostu dziwny. (Nie polecam.)
  24. Film kręcony przy tzw. świetle zastanym.
  25. Byłem dziś i.. wolę II i III. Jakoś to wszystko nie trzyma się kupy, a już na pewno nie pomagają nudne dialogi. A w połowie stycznia wchodzi "Niezawistna ósemka" Tarantino. Can't wait!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.