Treść opublikowana przez erchi
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
FIS w trasie 2x 150km - wskazania rzędu 8,4 w jedną stronę i 8,9l w drugą, natomiast obliczone spalanie LPG dla całej trasy - 11,05l /100km. W tym około 30km miasta, reszta częściowo autostrada (prędkości 160-170km/h) i pozostałe drogi, komplet pasażerów. Co do rozruchów, przy temperaturze przełączania 33st i po nocy w garaży (na zewnątrz okolice 0st) potrzeba 4-5 minut na wolnych obrotach by się przełączył lub 600-800m jazdy (ruszanie z miejsca po zejściu silnika ze ssania). Miesięczny koszt Pb zależny od liczby rozruchów na zimnym silniku, średnio miesięcznie wychodziło za ok. 50zł, jednak odkąd przestałem jeździć na krótkich dystansach, miesięczne koszty Pb poszły mocno w dół (szacuję, że w okolice 20-30zł). W sprawie typowej jazdy po mieście się nie wypowiem, gdyż nie jeżdżę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A na zamek się dojedzie obniżanym autem?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Zamówienie kompletowali 4 dni.. Piny na szczęście z allegro. A moduł proeltec jakiś czas temu zaczął wygaszać i zapalać światła wg własnego uznania. Kontaktowałem się w tej sprawie z wytwórcą, jeśli jego wskazówki okażą się pomocne, napiszę tu co i jak. Najpierw jednak zamontuję oryginalną wtyczkę w miejsce samoróbki.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Przestroga, żeby podzwonić po różnych serwisach w okolicy. Wtyczka kosztowała prawie 20zł.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Labirynt taki sobie, za mocno wydumany/naciągany, przereklamowany. http://www.filmweb.pl/film/Charlie-2012-572639- całkiem spoko. http://www.filmweb.pl/film/Bracia-2009-459973- słaby, ale pierwowzór - http://www.filmweb.pl/Bracia - b.dobry http://www.filmweb.pl/film/Wy%C5%9Bcig-2013-628262- przyjemnie się ogląda, również b.dobry.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Lubię też animacje, ostatnio obejrzałem dwa razy pod rząd Księgę Życia - http://www.filmweb.pl/film/Ksi%C4%99ga+%C5%BCycia-2014-683515- świetna!- Ciekawe filmy warte obejrzenia
oj przepraszam, pomyliłem z poprzednim dziełem reżysera - http://www.filmweb.pl/To.Wlasnie.Milosc Swoją drogą, też dobry i warto do niego wracać, w przeciwieństwie do polskich komedii, kac vegas, american pie czy innego shitu.- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
8 pinowa No pany, kto zgadnie ile aso w Kaliszu policzyło za tę wtyczkę..- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Chodzi o to, że "Czas na miłość" ("About Love") można oglądać po kilka razy i za każdym razem jest lepiej niż dobrze, a polską komedię nawet na raz ciężko zmęczyć Dla mnie to stracony czas. Obejrzałem "Birdmana", rewelacji nie ma, ale nie jest zły. Za to przez pomyłkę poszedłem na "Doonby. Każdy jest kimś" i takiego shitu dawno nie widziałem Teraz w planach "Ex Machina"- Jazda na luzie - skrzynia manualna
Ekonomiczność hamowania silnikiem jest mocno dyskusyjna, by hamować silnikiem, trzeba sporo dłużej jechać na biegu. Po drugie hamowanie silnikiem nie jest dobre dla dwumasy, tak samo jak podnoszenie na wysokim biegu od b.niskich obrotów (ecodriving).- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Czas na miłość - bardzo spoko!- Brak prądu ?
A przewodowo najtańszy chinol za ok.20-30zł, też viaken.pl- Brak prądu ?
- Brak prądu ?
Bez schematów ciężko stwierdzić. W skrzynce ECU jest jakiś bezpiecznik i parę przekaźników.. Teoretycznie każdy obwód (odbiornik) powinien być zabezpieczony bezpiecznikiem, ale np. w A3 wyjęcie bezpiecznika od wentylatora chłodnicy nic nie zmienia, w razie przekroczenia temperatury i tak się załączy. Następnym razem spróbuj wyciągać nie bezpieczniki a przekaźniki - pod kolumną kierownicy. Kilka siedzi też w skrzynce ECU na podszybiu.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak najbardziej warto!- Brak prądu ?
Jak u siebie sprawdzam pobór na postoju, na ogół jest w okolicy 50mA (po wyłączeniu alarmu), ale co parę godzin wskakuje na 200-250 i po paru sekundach schodzi do 50mA. Czyli coś się jednak na postoju budzi, może u kolegi wybudza się coś jeszcze, jakiś obwód zależny. Tak mi przyszło do głowy, skoro aku miał mocno wyładowane, a po otwarciu obwodu napięcie na akumulatorze zaczynało rosnąć.. Coś żarło sporo prądu, może przekaźnik świec żarowych nawala?- Brak prądu ?
Może któryś w puszce ECU.. takie wróżenie z fusów..- Brak prądu ?
W niektórych autach po zaciągnięciu ręcznego można oglądać filmy na DVD, więc jak mówisz, gdzieś ten sygnał siedzi w instalacji i modułach.- Brak prądu ?
Cholera wie, może wepnij się w bezpiecznik od zegarów i zwróć uwagę czy jest jakakolwiek różnica w poborze w związku z położeniem ręcznego..- Moje prace
DS4 czy 5? Przydałoby się choć jedno zdjęcie wnętrza- różnica pomiędzy 1BV a zawieszeniem z s4 b7
Górne są wzmacniane. Ale geometrycznie raczej identyczne.- Moje prace
Widzę, że czerwony DS czeka!- 1.8t Q stuka przy zmianie biegów - Luz na wale
W moim też jest lekki luz, ale stukania przy zmianie biegu nie zauważyłem- Brak prądu ?
Trzeba pamiętać, że zwykły miernik (multimetr) wpięty jako amperomierz pozwala na pomiar ciągły prądu o wartości do 5A (b.rzadko 10A, mimo zakresu np. 20A). Każda większa wartość może być mierzona góra kilkanaście sekund, następnie 15 minut przerwy do kolejnego pomiar. Inaczej miernik pójdzie z dymem, w najlepszym przypadku się rozkalibruje. Cęgi spoko, tylko przy wartościach rzędu 1A i mniej dochodzi spory błąd. - Ciekawe filmy warte obejrzenia