Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Dziewczyna z tatuażem, Social Network, Zaginiona dziewczyna, Zodiak wszystkie jednego reżysera i wszystkie b.dobre
  2. Mam w garażu jakiś no-name z marketu (pożyczony od znajomego), nie wiem ile ma lat i czy był używany w jakimś aucie, ale ciągle trzyma ponad 12,7V
  3. Przydałby się schemat, sam potrzebuję info co zasila bezpiecznik 23
  4. Poprzednia Futura dawała radę, ale to było 6-7 lat temu. Nową kupiłem jesienią w pośpiechu - bez czytania opinii w necie - i teraz b.żałuję. Trup i padlina.
  5. Ja tak miałem z Don Jon - doskonały przykład jak nie należy robić filmów
  6. "Oslo, 31. sierpnia" właśnie mi przeleciał na tvp kultura.. Polecam również ze względu na ścieżkę dźwiękową i zdjęcia!
  7. Obejrzę lada dzień. A dziś w tv "Fantastyczny Pan Lis"
  8. Znajomy ma świetlówki LED zamontowane w sklepie, gęściej niż tradycyjne, więc światła nie brakuje. Na plus ciepła barwa i oszczędność energii. U was potrzeba dużo więcej światła, więc eksperymenty ze świetlówkami LED można odłożyć na kilka dobrych lat
  9. Tragedia ten film, po 20 minutach większość wyszła z kina
  10. "Rejs", obok "Misia", jest jedynym polskim filmem w którym toleruję kiepskie udźwiękowienie i ogólnie zły montaż dźwięku.
  11. Ale też bez rewelacji i ze sztucznym, (typowo) polskim aktorstwem
  12. Ja widziałem. Taki sobie, zależy kto na co patrzy (Chodzą słuchy, że środowiska żydowskie w hollywood mocno się przyłożyły do oskarowego sukcesu "Idy")
  13. Oglądałem, bardzo fajny....szkoda goscia Spojler!
  14. Czekamy na kolejny film gościa od rewelacyjnego "Dystryktu 9" https://www.youtube.com/watch?v=lyy7y0QOK-0
  15. erchi odpowiedział(a) na Moriusz temat w Audi A4 B5
    Tak, na styku D+
  16. erchi odpowiedział(a) na Moriusz temat w Audi A4 B5
    Zgadza się.
  17. erchi odpowiedział(a) na Moriusz temat w Audi A4 B5
    Nie wiem jak wygląda ten regulator, ale oznaczenie wzbudzenia będzie D+ (L).
  18. erchi odpowiedział(a) na Moriusz temat w Audi A4 B5
    Cienki przewód jest od wbudzenia i idzie do zegarów. Wzbudzenie jest realizowane poprzez rezystor z równoległe wpiętą diodą (kontrolka ładowania). Wzbudzenie można sprawdzić na dwa sposoby: 1. Odłączyć przewód wzbudzenia od alternatora, przekręcić stacyjkę i dotknąć przewodem do masy. Kontrolka ładowania powinna świecić. W ten sposób sprawdzamy czy z rezystorem w zegarach wszystko ok. 2. Odłączyć przewód wzbudzenia i podać napięcie z klemy "+" (lub zacisku plusowego przy alternatorze) przez żarówkę o mocy 3-4W, odpalić silnik, żarówka powinna zgasnąć a alternator ładować. Nawet jeśli diody wzbudzenia w altku są walnięte, powinien sam się wzbudzić przy obrotach rzędu 2-3 tys.
  19. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Modul w kolumnie pobiera przed uśpieniem ok. 80-100mA (0,08 - 0,1A), natomiast obwód bezpiecznika 15 po uśpieniu - prąd rzędu 3mA (mam RNS-E). Sprawdzę dokładnie wartości jak wrócę do domu. Potrafisz wpiąć się miernikiem zamiast bezpiecznika żeby sprawdzić co się dzieje po zamknięciu auta?
  20. 10,5 - 13 zależnie od ilości pasażerów, kapci i stylu jazdy. Średnio wychodzi 11,9
  21. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Przy otwartej masce działa tylko nie ma sensu sprawdzać pobór bez zamknięcia wszystkiego z pilota. Przy otwartych drzwiach nie sprawdzałem co się usypia i po jakim czasie.
  22. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Mistrzu windu, nie wciskaj kitu Cęg prądu stałego nie kupisz za 20zł, a te o których mówisz nie nadają się nawet do pomiaru prądu przemiennego z racji b.dużego zakresu i małej dokładności. Potrzebny jest multimetr z zakresem np. 10A pr.stałego (DCA). Miernik wpinasz między przewód masowy a zacisk "-" akumulatora i sprawdzasz jak spada prąd po zamknięciu auta. W drugim etapie wyjmujesz bezpiecznik, wpinasz w to miejsce miernik, zamykasz auto i obserwujesz. W pierwszej kolejności sprawdź: 8 - instalacja telefoniczna 13 - moduł kolumny kierowniczej 15 - nawigacja/zestaw wskaźników 22 - drzwi przednie 23 - drzwi tylne 24 - moduł komfortu 38 - centralny zamek 39 - radio
  23. Ogranicznik jest u dołu
  24. drogo jak jasna cholera.. Zbiornik 72l wejdzie w avanta i pomieści ok. 60lirów LPG. Sesja zdjęciowa z montażu obowiązkowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.