Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. To co to za radio, co tyle wciąga?
  2. I zmierz napięcie ładowania, żeby przy składaniu reklamacji nie było niespodzianki, że jest poniżej wymaganego poziomu.
  3. Ponieważ założony temat został usunięty, zapytam tutaj: - do jakich wersji silnikowych jest przeznaczona felga o oznaczeniu 8e0 801 027D ?
  4. Przydałby się podział w wynikach na serię i zawirusowane
  5. Panowie, będzie ktoś w najbliższym czasie zamawiał kostkę wpinaną w przełącznik DLR + piny do obsadzenia? Chętnie się dorzucę do drugiej sztuki, nie opłaca mi się jechać specjalnie 50km do serwisu Po szczegóły zapraszam na priv.
  6. coś nie styka w gnieździe.
  7. biegunowość dobra?
  8. Święte słowa
  9. Po wizycie w salonie Play: oferta bez telefonu w ramach przedłużenia umowy rozmowy/sms/mms bez limitu, internet 1,5GB, abonament: pierwszy m-c - 19,99 2-3 - 9,99 4-6 - 49,99 7-18 - 39,99 dodatkowo drugi numer w Play ważny przez 6 m-cy z 2GB pakietem internetu LTE
  10. spoko spoko, już wszystko jasne kto jest kim
  11. zbyt wąska linijka, żeby coś sensownego zobaczyć. Wyobraź sobie radiotext przewijany przez te parę znaków, więcej czasu zajmie czytanie niż spoglądanie na drogę.
  12. osz kurde faktycznie, sorry Michu Pytanie do Darka
  13. A to aż takie istotne? Spoglądacie na RDS w FISie podczas jazdy?
  14. MichuB5, pytanie z innej beczki. Pracujesz w handlu, więc czy na drukarce przecenionej w gazetce da radę jeszcze coś ugryźć?
  15. przy trasach 2 x 50km spalanie Pb schodzi na margines. Jak ktoś ma dziennie więcej niż dwa rozruchy zimnego silnika, wtedy prócz lpg schodzi sporo benzyny. W moim przypadku (ok.1200km/m-c) od początku listopada do końca grudnia poszło ok.22 litrów Pb. Spalanie średnie lpg oscyluje w okolicy 12l/100km (190KM i quattro).
  16. W reszcie ktoś to zauważył Jeśli po każdym odpaleniu potrzeba np. kilometra do przełączenia na LPG, a jeździmy do pracy 22 dni w m-cu, mamy 1*2*22 = 44km na Pb. Dalej, jeśli zużywamy na m-c ok. 10 litrów Pb, mamy spalanie średnie benzyny rzędu 10*100/44, co daje wartość 22,7 [l/100km]. Rzeczywiste spalanie lpg będzie wyższe niż wyliczone od tankowania do tankowania, chyba że jeździmy jak kolega siwy. Zwykle latem odpalam i czekam chwilę na przełączenie, zimą na spokojnie wyprowadzam z garażu i po ok. kilometrze jazdy (przy obecnych temperaturach 0-5st.C i temp. przełączania 33st.C) zaczyna się jazda na LPG.
  17. erchi odpowiedział(a) na Litai temat w Audi A4 B6/B7
    20-30mA to malutko, będzie dobrze
  18. erchi odpowiedział(a) na Litai temat w Audi A4 B6/B7
    Navi tyle szarpało?
  19. więcej niż Ty?
  20. gniecie jak od 1m55s: https://www.youtube.com/watch?v=Tz6A6t55qXk
  21. Po co w ogóle pin32 z MCE?
  22. Bo nie wiedzą, co się dzieje w butli przy przyspieszaniu... ?
  23. To się nie dziw, że po zmianie plusa z masą nic się nie działo, skoro przekaźnik trup
  24. erchi odpowiedział(a) na Litai temat w Audi A4 B6/B7
    Moduły usypiają się równo co 30s i po czasie rzędu 1,5-2 minut pobór schodzi poniżej 100mA. U siebie mam niefabryczny alarm, który pobiera w zależności od trybu pracy 20-30mA, plus sterownik lpg, którego instrukcja podaje pobór po uśpieniu max 10mA. Łącznie wychodzi przedział 21-40mA, przy czym wartość mierzona tuż za akumulatorem jest rzędu 80-90mA. Niestety, mierząc nie włączyłem funkcji HOLD (DataHold) i nie mam pewności, czy po kilku/kilkunastu godzinach pobór nie idzie w górę. Często narzeka się na francuzy, że dużo elektroniki i po paru latach szwankuje i przestaje działać. A w Audi w każdym modelu gdzie występują moduły notorycznie ten sam problem - rozładowywanie akumulatora. W VW nawet soft w fabrycznym navi potrafi być winowajcą. "Przewaga dzięki technice", odbijająca się czkawką.
  25. erchi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Zalany Motul Xcess 5W40 i przy mrozach łańcuszek zaczął się odzywać. Jesienią była cisza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.