Treść opublikowana przez erchi
-
Akumulator / problem z odpaleniem
To co to za radio, co tyle wciąga?
-
Akumulator / problem z odpaleniem
I zmierz napięcie ładowania, żeby przy składaniu reklamacji nie było niespodzianki, że jest poniżej wymaganego poziomu.
-
Co to za felga?
Ponieważ założony temat został usunięty, zapytam tutaj: - do jakich wersji silnikowych jest przeznaczona felga o oznaczeniu 8e0 801 027D ?
-
Jaka moca dysponujemy
Przydałby się podział w wynikach na serię i zawirusowane
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie, będzie ktoś w najbliższym czasie zamawiał kostkę wpinaną w przełącznik DLR + piny do obsadzenia? Chętnie się dorzucę do drugiej sztuki, nie opłaca mi się jechać specjalnie 50km do serwisu Po szczegóły zapraszam na priv.
-
Problem z ładowaniem z plusa po stacyjce
coś nie styka w gnieździe.
-
Problem z ładowaniem z plusa po stacyjce
biegunowość dobra?
-
Akumulator / problem z odpaleniem
Święte słowa
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
Po wizycie w salonie Play: oferta bez telefonu w ramach przedłużenia umowy rozmowy/sms/mms bez limitu, internet 1,5GB, abonament: pierwszy m-c - 19,99 2-3 - 9,99 4-6 - 49,99 7-18 - 39,99 dodatkowo drugi numer w Play ważny przez 6 m-cy z 2GB pakietem internetu LTE
-
Spoty Słupecko - Konińskie
spoko spoko, już wszystko jasne kto jest kim
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
zbyt wąska linijka, żeby coś sensownego zobaczyć. Wyobraź sobie radiotext przewijany przez te parę znaków, więcej czasu zajmie czytanie niż spoglądanie na drogę.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
osz kurde faktycznie, sorry Michu Pytanie do Darka
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
A to aż takie istotne? Spoglądacie na RDS w FISie podczas jazdy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
MichuB5, pytanie z innej beczki. Pracujesz w handlu, więc czy na drukarce przecenionej w gazetce da radę jeszcze coś ugryźć?
-
Duże spalanie LPG
przy trasach 2 x 50km spalanie Pb schodzi na margines. Jak ktoś ma dziennie więcej niż dwa rozruchy zimnego silnika, wtedy prócz lpg schodzi sporo benzyny. W moim przypadku (ok.1200km/m-c) od początku listopada do końca grudnia poszło ok.22 litrów Pb. Spalanie średnie lpg oscyluje w okolicy 12l/100km (190KM i quattro).
-
Duże spalanie LPG
W reszcie ktoś to zauważył Jeśli po każdym odpaleniu potrzeba np. kilometra do przełączenia na LPG, a jeździmy do pracy 22 dni w m-cu, mamy 1*2*22 = 44km na Pb. Dalej, jeśli zużywamy na m-c ok. 10 litrów Pb, mamy spalanie średnie benzyny rzędu 10*100/44, co daje wartość 22,7 [l/100km]. Rzeczywiste spalanie lpg będzie wyższe niż wyliczone od tankowania do tankowania, chyba że jeździmy jak kolega siwy. Zwykle latem odpalam i czekam chwilę na przełączenie, zimą na spokojnie wyprowadzam z garażu i po ok. kilometrze jazdy (przy obecnych temperaturach 0-5st.C i temp. przełączania 33st.C) zaczyna się jazda na LPG.
-
Lewy pobór prądu
20-30mA to malutko, będzie dobrze
-
Lewy pobór prądu
Navi tyle szarpało?
-
Moje prace
więcej niż Ty?
-
Audi a4 b6 2.5 tdi 180 quattro
gniecie jak od 1m55s: https://www.youtube.com/watch?v=Tz6A6t55qXk
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Po co w ogóle pin32 z MCE?
-
lpg a podniesienie mocy
Bo nie wiedzą, co się dzieje w butli przy przyspieszaniu... ?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
To się nie dziw, że po zmianie plusa z masą nic się nie działo, skoro przekaźnik trup
-
Lewy pobór prądu
Moduły usypiają się równo co 30s i po czasie rzędu 1,5-2 minut pobór schodzi poniżej 100mA. U siebie mam niefabryczny alarm, który pobiera w zależności od trybu pracy 20-30mA, plus sterownik lpg, którego instrukcja podaje pobór po uśpieniu max 10mA. Łącznie wychodzi przedział 21-40mA, przy czym wartość mierzona tuż za akumulatorem jest rzędu 80-90mA. Niestety, mierząc nie włączyłem funkcji HOLD (DataHold) i nie mam pewności, czy po kilku/kilkunastu godzinach pobór nie idzie w górę. Często narzeka się na francuzy, że dużo elektroniki i po paru latach szwankuje i przestaje działać. A w Audi w każdym modelu gdzie występują moduły notorycznie ten sam problem - rozładowywanie akumulatora. W VW nawet soft w fabrycznym navi potrafi być winowajcą. "Przewaga dzięki technice", odbijająca się czkawką.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Zalany Motul Xcess 5W40 i przy mrozach łańcuszek zaczął się odzywać. Jesienią była cisza.