Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Ja mam inną zagrychę.. Poprzez bezpiecznik 23 jest zasilanie tylko silniczków zamków czy coś jeszcze? Notuję zbyt duży pobór prądu w obwodzie, ale tylko w przypadku otwierania/zamykania z pilota. Gdy auto samo się rygluje po bezczynności, pobór jest normalny. Jakieś sugestie?
  2. w kanale 62 mam wartość 23
  3. Zgadzam się w 100% Drugi polski wart obejrzenia - Fotograf
  4. Ostatnio w radiu recenzent stwierdził "książka została jednogłośnie zrugana przez krytyków, ale przyniosła miliony. I z filmem będzie tak samo".
  5. Coś czuję, że gdyby zrobić tu ankietę w rodzaju "rankingu akumulatorów", największe baty zebrałaby Centra ze swoim najdroższym produktem..
  6. Forse to najwyższa seria?
  7. erchi odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    Przybyło aluminium we wnętrzu
  8. Dziś dostałem taką ofertę (przedłużenie umowy Play) umowa na 15 m-cy abonament 39,90zł, przez pierwsze 3 m-ce 50%rabatu (średnio 35,90zł) nielimitowane sms/mms-y, połączenia do sieci komórkowych + pakiet 1.5GB internetu Dwie nowe oferty znalezione w sieci: https://mobilevikings.pl/pl/offer/priceplans/call-text-data/ https://virginmobile.pl/oferta
  9. Po podpięciu viakena wyskakuje: Address 77: Telephone Labels: None Controller: Note: Excessive Comm Errors Po wyjęciu bezpiecznika nr 8 (zas. telefonu) wyskakuje błąd w Instruments, związany z komunikacją z telefonem. Co zrobić, żeby połączyć się z modułem telefonu i jak zmienić kodowanie zegarów, żeby się z nim nie łączyły?
  10. ten mały diesel się stosunkowo wysoko kręci (okolice 3000obr przy 100km/h, dla porównania NewPolo 1.6TDI 75KM ma ok.1800obr).
  11. Zależy jaki diesel. Siostra dojeżdża do pracy Fiestą 1.4TDCi ok. 2,5km po mieście + weekendowe wyjazdy. Pali to mało, problemów z silnikiem żadnych, oryginalny akumulator zaczął niedomagać dopiero w dziewiątą zimę. Nawet mazi nie ma pod korkiem oleju.
  12. Muszę przyznać, że w A6 C6, które sprzedaliśmy w zeszłym roku przed zakupem małyszki było to lepiej wyciszone, ale trzylitrowy diesel, kosił po kieszeni do tego stopnia, że trzeba było z Nią uciekać czasami i 700zł tygodniowo na stacji zostawało... 2.0TDI na pompowtryskiwaczach a na CommonRail to dwa różne silniki, CR jest znacznie cichszy i nie kopci. Przednie amory po 5000zł, tylne po 3500, pompa bodajże kolejne 5000zł..
  13. Różnica będzie w czasie ładowania, natomiast wartość prądu zależnie od napięcia ładowania i rezystancji wewnętrznej akumulatora.
  14. No właśnie nie, puszczali tylko jeden dzień (jeden seans) a akurat byłem w robocie. W każdym razie znajomi polecają
  15. Trudno powiedzieć, ale w wolnej chwili sprawdzę ile amperów bierze rns-e
  16. Centrę lepiej odpuścić. Xenony same w sobie ciągną mniej, dochodzą za to przetwornice..
  17. erchi odpowiedział(a) na crookers20 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładniej jest tak: 9. 15A wzmacniacz siły hamowania (pompa próżniowa) 10. 10A automatyczna regulacja zasięgu świateł 11. wolne miejsce
  18. Macan np. ma napęd z płynnym rozdziałem momentu między osiami. Ten napęd, w odróżnieniu od Q5, nie wymaga identycznych średnic opon.
  19. erchi odpowiedział(a) na Lucas21 temat w Audi A4 B6/B7
    Ważna kolejność zdejmowania klem przy odłączaniu - pierwsza minusowa, druga plusowa. Przy dobrym prostowniku nie trzeba odpinać, napięcie w żadnej z faz ładowania nie idzie znacząco w górę. Można zostawić na całą noc, a nawet na kilka dni, po naładowaniu prostownik utrzymuje 13,8V aby uniknąć samorozładowania akumulatora. Jeśli po naładowaniu nadal będzie problem z odpaleniem, akumulator raczej do wymiany. Przed zakupem warto sprawdzić nowy akumulator, żeby Ci nikt nie wcisnął trefnego/leżaka z półki. Koniecznie sprawdzić napięcie ładowania w aucie, przy zbyt niskim nie przyjmą akumulatora na ew. reklamację. Dla świętego spokoju sprawdziłbym też jaki jest pobór prądu na postoju, bo jeśli coś zżera za dużo, nie pomoże ani wymiana akumulatora, ani poprawa ładowania czy doładowywanie prostownikiem.
  20. Przecież by się z miejsca zjarał
  21. erchi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Chyba nie niższa niż Motul..
  22. Przeglądałem katalog jednego ze sklepów internetowych i wyszło, że BEX z Q może mieć kilka typów z przodu i żeby mieć 100% pewności muszę zmierzyć tarczę.. W każdym razie stalówka 16" siedzi na styk, a jest to oryginalna stalówka od B6. I bądź tu mądry edycja: sami rzućcie okiem, co oni przypisali do BEXa z quattro: ATE 24.0122-0152.1 280mm ATE 24.0125-0105.1 288mm ATE 24.0125-0137.1 312mm ATE 24.0130-0113.1 320mm ATE 24.0930-0131.3 326mm tył 245, 255 i 288mm Trudno nie mieć wątpliwości, jak się na coś takiego patrzy
  23. A jest różnica między napięciem w gnieździe w bagażniku a gniazdem w kabinie? Jeśli tak, to masz odpowiedź
  24. i żadne inne?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.