Treść opublikowana przez erchi
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ja mam inną zagrychę.. Poprzez bezpiecznik 23 jest zasilanie tylko silniczków zamków czy coś jeszcze? Notuję zbyt duży pobór prądu w obwodzie, ale tylko w przypadku otwierania/zamykania z pilota. Gdy auto samo się rygluje po bezczynności, pobór jest normalny. Jakieś sugestie?
-
VCDS nie widzi Telefonu
w kanale 62 mam wartość 23
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zgadzam się w 100% Drugi polski wart obejrzenia - Fotograf
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ostatnio w radiu recenzent stwierdził "książka została jednogłośnie zrugana przez krytyków, ale przyniosła miliony. I z filmem będzie tak samo".
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Coś czuję, że gdyby zrobić tu ankietę w rodzaju "rankingu akumulatorów", największe baty zebrałaby Centra ze swoim najdroższym produktem..
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Forse to najwyższa seria?
-
VW CC R36 by KERCZI
Przybyło aluminium we wnętrzu
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
Dziś dostałem taką ofertę (przedłużenie umowy Play) umowa na 15 m-cy abonament 39,90zł, przez pierwsze 3 m-ce 50%rabatu (średnio 35,90zł) nielimitowane sms/mms-y, połączenia do sieci komórkowych + pakiet 1.5GB internetu Dwie nowe oferty znalezione w sieci: https://mobilevikings.pl/pl/offer/priceplans/call-text-data/ https://virginmobile.pl/oferta
-
VCDS nie widzi Telefonu
ok, dzięki
-
VCDS nie widzi Telefonu
Po podpięciu viakena wyskakuje: Address 77: Telephone Labels: None Controller: Note: Excessive Comm Errors Po wyjęciu bezpiecznika nr 8 (zas. telefonu) wyskakuje błąd w Instruments, związany z komunikacją z telefonem. Co zrobić, żeby połączyć się z modułem telefonu i jak zmienić kodowanie zegarów, żeby się z nim nie łączyły?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ten mały diesel się stosunkowo wysoko kręci (okolice 3000obr przy 100km/h, dla porównania NewPolo 1.6TDI 75KM ma ok.1800obr).
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zależy jaki diesel. Siostra dojeżdża do pracy Fiestą 1.4TDCi ok. 2,5km po mieście + weekendowe wyjazdy. Pali to mało, problemów z silnikiem żadnych, oryginalny akumulator zaczął niedomagać dopiero w dziewiątą zimę. Nawet mazi nie ma pod korkiem oleju.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Muszę przyznać, że w A6 C6, które sprzedaliśmy w zeszłym roku przed zakupem małyszki było to lepiej wyciszone, ale trzylitrowy diesel, kosił po kieszeni do tego stopnia, że trzeba było z Nią uciekać czasami i 700zł tygodniowo na stacji zostawało... 2.0TDI na pompowtryskiwaczach a na CommonRail to dwa różne silniki, CR jest znacznie cichszy i nie kopci. Przednie amory po 5000zł, tylne po 3500, pompa bodajże kolejne 5000zł..
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Różnica będzie w czasie ładowania, natomiast wartość prądu zależnie od napięcia ładowania i rezystancji wewnętrznej akumulatora.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No właśnie nie, puszczali tylko jeden dzień (jeden seans) a akurat byłem w robocie. W każdym razie znajomi polecają
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Trudno powiedzieć, ale w wolnej chwili sprawdzę ile amperów bierze rns-e
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Centrę lepiej odpuścić. Xenony same w sobie ciągną mniej, dochodzą za to przetwornice..
-
Bezpieczniki, pytanie
Dokładniej jest tak: 9. 15A wzmacniacz siły hamowania (pompa próżniowa) 10. 10A automatyczna regulacja zasięgu świateł 11. wolne miejsce
-
QUATTRO czym sie różni od innych napędów 4X4?
Macan np. ma napęd z płynnym rozdziałem momentu między osiami. Ten napęd, w odróżnieniu od Q5, nie wymaga identycznych średnic opon.
-
Ładowanie akumulatora..
Ważna kolejność zdejmowania klem przy odłączaniu - pierwsza minusowa, druga plusowa. Przy dobrym prostowniku nie trzeba odpinać, napięcie w żadnej z faz ładowania nie idzie znacząco w górę. Można zostawić na całą noc, a nawet na kilka dni, po naładowaniu prostownik utrzymuje 13,8V aby uniknąć samorozładowania akumulatora. Jeśli po naładowaniu nadal będzie problem z odpaleniem, akumulator raczej do wymiany. Przed zakupem warto sprawdzić nowy akumulator, żeby Ci nikt nie wcisnął trefnego/leżaka z półki. Koniecznie sprawdzić napięcie ładowania w aucie, przy zbyt niskim nie przyjmą akumulatora na ew. reklamację. Dla świętego spokoju sprawdziłbym też jaki jest pobór prądu na postoju, bo jeśli coś zżera za dużo, nie pomoże ani wymiana akumulatora, ani poprawa ładowania czy doładowywanie prostownikiem.
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Przecież by się z miejsca zjarał
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Chyba nie niższa niż Motul..
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Przeglądałem katalog jednego ze sklepów internetowych i wyszło, że BEX z Q może mieć kilka typów z przodu i żeby mieć 100% pewności muszę zmierzyć tarczę.. W każdym razie stalówka 16" siedzi na styk, a jest to oryginalna stalówka od B6. I bądź tu mądry edycja: sami rzućcie okiem, co oni przypisali do BEXa z quattro: ATE 24.0122-0152.1 280mm ATE 24.0125-0105.1 288mm ATE 24.0125-0137.1 312mm ATE 24.0130-0113.1 320mm ATE 24.0930-0131.3 326mm tył 245, 255 i 288mm Trudno nie mieć wątpliwości, jak się na coś takiego patrzy
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
A jest różnica między napięciem w gnieździe w bagażniku a gniazdem w kabinie? Jeśli tak, to masz odpowiedź
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
i żadne inne?