Treść opublikowana przez erchi
-
Problem z ładowaniem i rozładowywaniem akumulatora
Pojawił się u mnie następujący problem, na początku po dłuższym postoju auto nie chciało zapalić, tj. wszystko wskazywało na padnięty akumulator. Po podładowaniu odpaliło bez problemu, jednak następnego ranka znów to samo. Obecnie czas między odpaleniem po wcześniejszym doładowaniu (przejechany dystans na poziomie 30km) i rozładowaniem akumulatora uniemożliwiającym ponowny rozruch, spadł do kilku godzin. Napięcie mierzone rano na akumulatorze, po 11 godzinnym postoju - 10,4V, po 8 godzinnym - 11,6V. Podejrzewałem padnięty akumulator, więc podjechałem (tu znów po podładowaniu) do punktu sprzedaży, gdzie panowie zapięli tester i otrzymali taki wynik: Napięcie rozruchu 10,61V w normie Test ładowania - bez obciążenia 13,71V - pod obciążeniem 13,68V Pulsacja napięcia 0,18V w normie Od czego zacząć i gdzie szukać przyczyn problemu?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Wg kodów wyposażenia: pojemność aku: 70Ah prąd alternatora: 120A Co do firm, to Centra Futura bądź Varta seria Silver. Jaka pojemność lepsza, 72 czy 64Ah?
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
a tak to
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Z okolic :-P
-
[BEX] Audi 1.8T quattro AVANT S-line
Jeszcze raz gratuluję i witam bliźniacze auto (choć mój akurat to nie S-line)
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Też ją widziałem, z zimnymi łokciami na zewnątrz
-
RNS E nie chce czytac kart SD
Nie ma wymogu tworzenia folderów czy playlist, spokojnie możesz wrzucać pliki bezpośrednio na kartę. Format, tak jak na zrzucie, mp3, z ograniczeniem przepływu danych (192, 256 czy 320 spokojnie podejdzie, vbr również). Daj znać co z tego wyszło, też mam zamiar kupić większą kartę. ps. u mnie chodzi na 512MB marki Tesco
-
RNS E nie chce czytac kart SD
Zrzut z instrukcji:
-
RNS E nie chce czytac kart SD
Zacznij od sformatowania karty w FAT lub FAT32.
-
ocena instalacji lpg
lpgtech
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
update (1BE j.w.) po zamontowaniu instalacji LPG: LP - 655mm PP - 655mm LT - 630mm PT - 630mm Zbiornik Bormech 72l o masie 31 kg zatankowany na full (ok.80%) - czyli orientacyjnie: 31kg + 0,56kg/l * 72l * 80% = 63,26kg Ilość benzyny w zbiorniku - 1/4
-
Kolizja I Ucieczka , Prośba O Pomoc
W przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia (kolizji), sprawca pokrywa szkodę z własnej kieszeni, tzn. towarzystwo ubezpieczeniowe nie pokryje kosztów naprawy z OC sprawcy. Dowiedz się dokładniej jak to wygląda.
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
A u mnie nic nie wpisali w książkę, dostałem jedynie potwierdzenie pisemne wymiany cewek Reszta papierów, m.in. z datą ogłoszenia akcji serwisowej dla danego modelu, ilość wymienionych cewek z nr cylindra, została w serwisie. I po co im to? Jak widać, co serwis, to obyczaj..
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Trwa nadal, nic nie kosztuje, a na nowe cewki są 2 lata gwarancji. Pod warunkiem, że wcześniej nikt nie wymieniał cewek
-
montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
Zgadza się, lampki działają po otwarciu drzwi i zachowują się tak jak sufitowa, tj. ściemniają i rozjaśniają Klema plusowa z rysunku, to zaciski plusowe, jakie znajdziemy trochę głębiej pod gniazdami na przekaźniki.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A myślałem,że wpadnę na spot i przy okazji ktoś pożyczy płytkę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam wszystkich! Jest tu ktoś,kto udostępni najnowsze mapy do RNS-E?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
szukaj magla z Exeo. Trafisz z przebiegami <30tys nawet i rocznikowo 2011-2013 Te z Exeo mają identyczne numery jak Audi?
-
A4 AWX S-Line UK Project
Wg mnie to najładniejsza i najpraktyczniejsza z opcji, nie będzie ziębić zimą, ani parzyć w tyłek latem
-
A4 AWX S-Line UK Project
Nie lepiej pół-skórę wprost z S-line? Oczywiście wraz z boczkami drzwiowymi (tkanina "speed")
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie, ktoś przerabiał ten moduł? http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl02-can-i4512700342.html
-
1Bv z benzyny do diesla da rade?
Klasa wagowa mnie rozwaliła
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
A4 B6 Avant Quattro BEX (2004) skrzynia HER KATEGORIA WAGOWA OSI PRZEDNIEJ - OJG 861-899kg KATEGORIA WAGOWA OSI TYLNEJ - OYL 598-625kg. ZAWIESZENIE - 1BE LP-655 mm PP-655 mm LT-645 mm PT-645 mm PALIWO - ok.5, max 10l Dojazdówka + komplet narzędzi + wzmak Bose standardowe 235/45/R17 letnie Czy wystarczy wstawić sprężyny z 1BA (avant z Q) aby prześwit poszedł w górę?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich z Turku i okolic