Treść opublikowana przez erchi
-
[ASN] jakie macie ładowanie ?
Orientujesz się może jak dokładnie biegnie ten przewód i ile jest zacisków po drodze? Rozumiem, że idzie od alternatora przez ścianę grodziową do głównego zacisku pod kierownicą, obok modułu centralnej elektryki. I dalej leci do akumulatora czy coś jeszcze jest po drodze?
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
Diesel też da radę na krótkich trasach, niska rozpiętość spalania przy niskich temperaturach. Benzyna odpalona w okolicy 0st. i poniżej, żre paliwo jak głupia.
-
Drżenie wkładu lampy
Najlepiej żeby przy Tobie zdemontował lampę i wspólnie zajrzyjcie pod dekiel, bo to prawie pewne że facet coś schrzanił. U siebie mam ksenony, ostatnio wyjmowałem odbłyśnik z soczewką w celu wyczyszczenia soczewek. Zbyt lekko dokręciłem jedną ze śrubek i efekt był identyczny, drgania przez cały czas. Kluczyk jaki był potrzebny - nasadowy 5.5mm.
-
Moje prace
Wszystko ładnie wygląda, bo C5 to b.ładne autko!
-
Co to jest przy lampie ?
Wybadaj od czego są. Zapewne od pozycyjnych, które zawsze można zmienić na takie, by nie wyskakiwały błędy.
-
Nagłośnienie BOSE czy zwykły Subwoofer? Bagaznik A4 B6
Ja bym zmienił głośniki z przodu a resztę zwyczajnie odpiął Będziesz miał scenę dźwiękową przed sobą
-
Rozrząd prawdopodobnie hydrauliczny napinacz, pomoc w wyborze części
hej drogo mają my ten rozrząd sprzedajemy 20% taniej pozdrówki marcin Dobrze wiedzieć
-
Co to jest przy lampie ?
Tak jest, to są rezystory ceramiczne o zwiększonej mocy, wpięte równolegle z LED żeby komp "widział" obciążenie porównywalne ze zwykłą żarówką.
-
Rozrząd prawdopodobnie hydrauliczny napinacz, pomoc w wyborze części
Porównaj ceny z http://rozrzad.pl/pl/c/1.8-20v%2C-1.8-Turbo/182
-
wymiana radia
Kenwooda lepiej w ogóle nie kłaść tak na marginesie
-
wymiana radia
Znajomy miał iDA i szybko sprzedał, przesiadł się na Pionnera
-
wymiana radia
Już sam dobry odseparowany przód + Alpine lub Pioneer pozamiata Bose'em podłogę
-
Doinwestowane Audi - w groźnej odsłonie...
blacharz płakał jak składał
-
wymiana radia
Między fabryką a Alpine będzie przepaść
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
Co prawda w sprawie spalania Pb za wiele nie powiem, ale na lpg wychodzi od 10,5 do 12,5l/100km. Udział % jazdy miejskiej znikomy, obuwie 235/45/R17, quattro i 1700kg masy własnej. Na autostradzie jeszcze nie sprawdzałem na lpg, aczkolwiek pierwsze kilometry zrobiłem właśnie po autostradzie i na Pb, prędkości rzędu 140-150km/h, wskazanie FIS spadało i zatrzymało się na 9.8l/100km.
-
wymiana radia
W komplecie powinieneś dostać odpowiednią przejściówkę, więc o to też pytaj.
-
Nagłośnienie BOSE czy zwykły Subwoofer? Bagaznik A4 B6
BOSE też nie gra rewelacyjnie, więc za wiele nie straciłeś
-
[ASN] jakie macie ładowanie ?
U mnie podobnie, raz mierzę i mam napięcie 13,9 bez obciążenia, 13,5V z obciążeniem w czasie jazdy (sprawdzane interfejsem), skrajna wartość - 12,9V po włączeniu ogrzewania tylnej szyby. Akumulator 64Ah nowy, wiecznie niedoładowany Podłączyłem prostownik na kilka godzin, odpaliłem auto i miernik wskazał 14,3V, następnie spadło do 14,1. Więc akumulator doładowany prostownikiem, a ładowanie wyższe niż mierzone w inne dni? Napięcie na akumulatorze po nocnym postoju - 12,4V. Próba odpalenia i tu jest ciekawy efekt, pierwszy obrót wału powoli, następne obroty delikatnie szybciej i jednostajnie aż do odpalenia. Można powiedzieć, że kręci równo, ale zdecydowanie za wolno, w każdym razie dużo wolniej niż bezpośrednio po odłączeniu prostownika. Co sprawdzałem, to prąd pobierany na postoju po zamknięciu z pilota, bardzo szybko spada w okolice 100-130mA i zaraz potem do 70-90mA i tak już zostaje (na pokładzie niefabryczny alarm i sterownik lpg). Błędów nie wywala żadnych, całe wyposażenie działa bez zarzutu, w szkrzynce ecu suchutko, moduł centralnej elektryki suchy, przekaźniki i bezpieczniki również. Tylko do modułu komfortu nie zaglądałem. Regulator napięcia będzie wymieniany na dniach. Co jeszcze sprawdzić?
-
Spalona przetwornica
Odkręcasz śrubki 1 i 5, popuszczasz 2 i 4, i wyciągasz lampę (torx 30). http://images8.fotosik.pl/470/016c2870b8247e0a.jpg
- Bixenon Xenon od A do Z
-
czy warto? i jaka instalacja lpg?
u mnie q-box, hany niebieskie, kme gold i śmiga to przy 190KM Jeśli planujesz grubsze mody, mogą być konieczne dwa reduktory, ale na ten temat najlepiej się wypowiedzą tunerzy.
-
Napięcie alternatora zbyt małe! Czy tak ma być?
Przy okazji sprawdź wszystkie punkty masowe pod maską. Zmierz napięcie między klemą "+" akumulatora a obudową alternatora.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- koszt wymiany pompy wody AUDI A4 B5 95R
taką kwotę mam na fakturze z 2009roku- Duże spalanie LPG
hehe - koszt wymiany pompy wody AUDI A4 B5 95R