Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Chyba tak to działa. Kupowałem od gościa na allegro myszkę, gdzie cena samej myszy była sporo niższa od kosztów przesyłki. Gość ma firmę zarejestrowaną w stanach i tylko pośredniczy, tj. zbiera zamówienia przez allegro, kupuje u chińczyka, a ten tylko rozsyła pod konkretne adresy. Co ciekawe, kupiłem tak dwie myszki (2 sztuki przez Kup Teraz) i obie przyszły w osobnych paczkach. Przy tak rozegranym zakupie urząd się nie doczepi.
  2. kwestia spalania poruszana tutaj - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/293288-jak-to-jest-z-tym-gazem-w-bex/?p=4237448
  3. erchi odpowiedział(a) na Craacen temat w Audi A4 B6/B7
    Zwykłe lampy są na pewno tańsze, wystarczy zregenerować odbłyśnik, pomalować szkło i jest jak nówka. Xenon wiadomo, żarniki i przetwornice drogie. Ale za to xenon generuje większy strumień świetlny i barwę 4300K zbliżoną do dziennego światła.
  4. erchi odpowiedział(a) na Craacen temat w Audi A4 B6/B7
    Znajomy ma zenony
  5. cholera, ubiegli mnie http://www.marklines.com/en/top500/category_60/
  6. Taśma samospajalna jak najbardziej ok, tylko trzeba szukać odpornej na temperaturę. Cholernie drogi Scotch wytrzymuje do 90st.C
  7. Pany, pilne sprawa - wejdzie czy nie wejdzie? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14808-wymiana-hamulcow-przednich-na-312mm/?p=4267184
  8. tabela z napięciami ładowania prostowników automatycznych: http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/test-ladowarek-do-akumulatorow/kgk1h
  9. żeby nie było jaj po przeszczepie Bo alu 17" spokojnie wejdzie, a stalówki są raczej nieoryginalne. Wrzucić tu jutro fotę? edit: wrzucam foty na alu 17" i stali 16" (felga oryginalna o oznaczeniu 8e0 801 027D)
  10. teraz już tak Panowie, jedna ważna kwestia. Jest prawdopodobieństwo, że przy zacisku i tarczy 312mm nie wejdzie stalówka 16"? Obecnie mam takie i przy tarczach 288 zacisk dosłownie jest parę mm od wnętrza felgi
  11. miliampery masz na innym gnieździe i 10A na innym, więc jak wpinasz przewód pod COM i 10A, na mierniku ustawiasz zakres 10A. Każdorazowe przerwanie zasilania (albo zamknięcie/otwarcie auta) budzi wszystko do życia i pobór rośnie do kilku amperów. Wypadałoby przygotować miernik na zakres np. 200 lub 200mA, wpiąć szeregowo w obwód, ale jednocześnie obejść dodatkowym przewodem. Następnie zamknąć furę (przy otwartej masce wcisnąć coś w zamek maski, np. klucz imbusowy, kawałek cienkiej rurki), odczekać kilka minut i w tym momencie zdjąć dodatkowy przewód. Wtedy masz gwarancję, że prąd pobierany typowo na postoju popłynie przez miernik ustawiony na niski zakres i go nie przekroczy. Pół biedy jak nie masz alarmu, ja mam niefabryczny i za każdym razem gdy odpinam aku/przerywam obwód, syrena wyje
  12. heh, to Ty zgarnąłeś ten stabilizator z allegro
  13. przy 5szt wyskakuje 1200.53$ czyli po 240$/szt.
  14. odpusc sobie, szukaj od razu 288/12mm Da się na tył przerzucić przednie 288mm wraz z jarzmami i zaciskami? (obecnie z tyłu 255+ osłony)
  15. Przy ładowaniu starym radzieckim prostownikiem taki błąd był, przy ładowaniu automatycznym spokój (napięcie mierzone ok. 14,5V)
  16. Przy takim napięciu MCE odnotuje błąd zbyt wysokiego napięcia Chyba że odepniemy akumulator na czas ładowania.
  17. Mnie zdarzyło się kupić mysz na allegro od firmy zarejestrowanej w USA, z wysyłką bezpośrednio z Chin
  18. czyli przerzuca tam, gdzie ma lżej edit: i wtedy do gry wchodzi esp/kontrola trakcji
  19. czyli mechanizm nie jest w stanie się zablokować, gdy jedna z osi potrzebuje bardzo mało momentu?
  20. właśnie czytam..
  21. Mnie interesuje dlaczego tak się zachowuje jak na filmiku, a nie co powtarzają wszystkie portale odnośnie samego Torsena ("W każdym z typów Torsena zmiana rozdziału momentu odbywa się błyskawicznie w sposób płynny bez udziału kierowcy ani żadnych systemów elektronicznych. Dzięki temu, że jego działanie jest czysto mechaniczne jest rozwiązaniem bardzo skutecznym i bardzo trwałym.")
  22. 150 EURo? 20-25 USD max JAk zadeklaruje ci więcej zapłacisz cło i vat Jak zadeklaruje 20-25 usd Przyjdzie pisemko z UC byś dostarczył dowód wpłaty i z niego ci odprawia Ale duzo przesyłek przechodzi bez żadnej Kontroli TotoLotek A i Pamiętaj Przesyłka Kurierem idzie 2-3 dni Pocztą do 60 dni średnio miesiąc Zgadza się, przesyłka pocztą idzie jakieś 3-4 tygodnie.
  23. miałem na myśli ruszanie gdy jedna oś jest na rolkach.
  24. Czyli powinien zjechać z rolek bez najmniejszego poślizgu zaraz po puszczeniu sprzęgła?(błyskawiczne działanie)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.