Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Teraz to handlarz będzie płakał jak sprzedawał!
  2. Można podnosić i kombinować, a można zdemontować tylko rurę od intercoolera i przepustnicę. Jak komu wygodnie
  3. przy 1BE/BV zdjąć i założyć dolną osłonę silnika to będzie wyczyn!
  4. A sięgniesz ten czujnik od góry/spuścisz płyn bez kanału? Wbrew pozorom rura nie przeszkadza aż tak, jakby się wydawało. Demontaż lampy (cztery śrubki), poluzowanie opasek rury między intercoolerem a przepustnicą, zdjęcie rury, odkręcenie przepustnicy, wykręcenie śrub mocujących alternator i tyle. Główny przewód "+" przy alternatorze - klucz nasadowy 15. Do wymiany regulatora Bosch dodatkowo klucz nasadowy 13 i wkrętak krzyżak, Valeo - klucz nasadowy 6 (lub 7).
  5. Ford udowodnił, że do wysokiej precyzji prowadzenia wystarcza tradycyjna kolumna z przodu i wielowahacz z tyłu, choć podobno auta z belką dużo gorzej nie jeżdżą, a są tańsze w eksploatacji. Sporo myślałem o zakupie mk3 z silnikiem diesla 2.2, bodajże najbardziej elastycznym dieslem w klasie. W necie był test elastyczności i mondeas rozłożył na łopatki trzylitrową benzynę BMW, jak i wszystkie testowane diesle
  6. chciałem zapytać, co sądzisz o precyzji prowadzenia tego modelu
  7. tak
  8. miałeś okazję nim jechać, tzn. prowadzić?
  9. Myślę, że raz na rok można zlogować i zobaczyć co się zmieniło Świece (Denso) mają ok.20tys przebiegu, jedna cewka wymieniona z okazji akcji serwisowej we wrześniu, reszta na bank ma więcej niż 5 lat. Jeśli ogólnie jest ok, nie ma sensu drążyć. Mniej wiesz, lepiej śpisz
  10. błędów żadnych nie wywala, na benzynie spalał ok.10l/100km, na lpg spala średnio 12. Coś jeszcze zlogować?
  11. Prosiłbym o analizę następujących logów dynamicznych: 002 + 031 http://vaglog.pl/log_192946.html 002 + 032 + 033 http://vaglog.pl/log_192947.html 003 + 020 http://vaglog.pl/log_192949.html 115 + 118 http://vaglog.pl/log_192948.html Logi robione na Pb98.
  12. erchi odpowiedział(a) na BarteQ-SR temat w 1.8T
    Na wlepce z kodami wyposażenia jest dedykowana pojemność dla danego auta i kraju sprzedaży. Drugi wiersz w drugiej kolumnie, pierwsza litera J. Dla Polski można zastosować ciut większy, taki mamy klimat Przykładowo: J1A battery 380 A (64 Ah) J1B battery 380 A (64 Ah) duty-free and freeof cost J1C battery 380 A (64 Ah) with duty drawback J1D battery 380 A (72 Ah) J1E battery 220 A (40 Ah) J1F battery 265 A (50 Ah) J1G battery 450 A (92 Ah) J1L battery 280 A (60 Ah) J1N battery 420 A (75 Ah) J1P battery 220 A (44 Ah) J1R battery 420 A (82 Ah) J1S battery 265 A (55 Ah) J1T battery 300 A (66 Ah) J1U battery 450 A (95 Ah) J1V battery 480 A (85 Ah) J1X battery 375 A (62 Ah) J0A battery 175 A (36 Ah) J0B battery 250 A (50 Ah) J0C battery 220 A (45 Ah) J0D BATTERY 12V/45AH-220A DUTY-FREE AND FREE-OF-CHARGE J0F battery 320 A (70 Ah) J0G battery 265 A (54 Ah) J0H BATTERY 12V/54AH-265A DUTY-FREE AND FREE-OF-CHARGE J0J battery 300 A (63 Ah) J0K battery 45 Ah (export) J0L battery 340 A (70 Ah) J0M battery 360 A (80 Ah) J0N battery 330 A (61 Ah) J0P battery 320 A (50 Ah) duty-free and freeof cost J0Q battery 54 Ah (for export) J0R battery 380 A (80 Ah) J0S battery 220 A (45 Ah) with duty drawback J0T battery 320 A (50 Ah) with duty drawback J0U battery 265 A (54 Ah) with duty drawback J0V battery 300 A (63 Ah) with duty drawback J0W battery 410 A (88 Ah) J0X battery 400 A (88 Ah) J0Y battery 480 A (110 Ah) J0Z battery 520 A (110 Ah)
  13. Na letniakach 235/45/17 średnia 12l. Kapcie zmienione na zimowe 205/55/16, zobaczymy o ile spadnie
  14. Kto wymienił i ma stare pod ręką, prosiłbym o podanie długości oraz średnicę oczek.
  15. Jakość dźwięku przy przeskoku np. na Alpine bądź Pioneera ulegnie znacznej poprawie. Na Twoim miejscu stopniowo rezygnowałbym z fabrycznych elementów na rzecz: 1. markowego radia 2. odseparowanego zestawu na przód (tył nie jest potrzebny) 3. dołożenie wzmacniacza (nie potrzeba tu cudów, wystarczy jakiś prosty wzmacniacz dwukanałowy, np. Sony XM5520)
  16. erchi odpowiedział(a) na Cezarrr temat w Audi A4 B6/B7
    Żeby wyjąc akumulator w b6 potrzebny jest klucz imbusowy o długości ponad 20cm, inaczej zapomnij
  17. Ta osłonka to zdjęcie poglądowe, niżej masz właściwe dywaniki do A4
  18. W Avanta wejdzie spokojnie butla 72l. Warto dopłacić.
  19. Te pierwsze - Rezaw-Plast - z tyłu będą pasować idealnie, z przodu będzie trochę luzu po bokach. Pisałem w tej sprawie do producenta, twierdzą że wszystko jest ok. Drugie i trzecie płytkie a nawet b.płytkie, średnio to widzę w zimę.
  20. z instrukcji: http://s10.ifotos.pl/img/altek-2pn_wpnwsqp.png a tu widać różnice w mocowaniu alternatora: http://s2.ifotos.pl/img/altek-4pn_wpnwsqe.png w AEB śruby mocujące są równolegle do osi wirnika Edycja: Nie ma potrzeby spuszczania części płynu chłodniczego ani demontażu rury do chłodnicy. Wystarczy zdemontować część dolotu i alternator spokojnie wychodzi. Dla ułatwienia dostępu do rury dolotu dobrze jest wyjąć lampę (4 śruby torx30, górne wykręcamy, dolne tylko poluźniamy).
  21. To wiem Myślałem, że przy zamkniętym termostacie zleci płyn z góry chłodnicy i tej grubej rury. Przy otwartym może i z samej nagrzewnicy.. czy to bez wpływu? w 1.8T jest inaczej zamontowany
  22. Dzięki, wszystko jak na dłoni. Płynu upuścić po ostygnięciu silnika (przy zamkniętym termostacie)?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.