Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. przy tej z Autolandu uważaj na końcówkę rozpryskującą ciecz (to czarne oczko), lubi wypadać i później zamiast rozpylania, tryska mocnym strumieniem. Mnie już w dwóch wypadło zaraz po zakupie i musiałem szukać innego pojemnika.
  2. na fakturze z aso Audi Warszawa: "Pompa wspomagania ukł. kier. z napędem wym/zam - 345,80 zł (1,40 rb/g * 247zł, rabat 5%) olej hydrauliczny - 43,14 zł "
  3. stożek jest inny np. przy b7 3.0TDI
  4. Standardowa wygląda tak: http://www.motointegrator.pl/produkty/219977-koncowka-drazka-kierowniczego-lemfoerder-25863-01 a przy zawieszeniu 1BV tak: http://www.motointegrator.pl/produkty/230360-koncowka-drazka-kierowniczego-lemfoerder-25972-01
  5. Chyba najlepiej Lemforder. Różnice są między zawieszeniem 1BA/1BE a 1BV, końcówka drążka wygląda tu trochę inaczej.
  6. Wygląda na źle dobrane masy. Co Ci pozostaje to tylko dać nakładki na sprężyny tylne. Podniesie Ci się tył o 1.3cm. Albo zmiana na jakieś Eibachy itp. Mam u siebie świeżo zamontowane nakładki na sprężyny, nr 8E0 512 145. Przed montażem instalacji lpg tył siedział 645mm, po montażu (31kg butla + drugie tyle lpg) dupsko siadło do 630mm. Nie jest do końca tak, że nakładki 13mm podniosą tył właśnie o tę wysokość, przecież nie montuje się jej na końcu wahacza tam gdzie koło, a w górnym punkcie sprężyn. Po montażu mam tył w okolicy 650mm i jest dobrze Dodam tylko, że przód został na 655mm a zawieszenie to 1BE. ps. budowa nakładek pozwala na łączenie ich z sobą.
  7. erchi odpowiedział(a) na dizell temat w Audi A4 B6/B7
    czyli Xenon Plus
  8. niebieskie hany, kme gold, sterownik Q-Box i butla 72l - 2800zł. Z mniejszą butlą 140zł mniej, wtryskiwacze też możesz dać inne. Wyjdzie około 2500-2600 z palcem w nosie
  9. erchi odpowiedział(a) na bajant temat w Audi A4 B5
    Wszystko co potrzebne w pigułce
  10. erchi odpowiedział(a) na bajant temat w Audi A4 B5
    cytując http://sprawdz.auto.pl/modyfikacje-1-8t/ Alternatywy mocniejszych sprzęgieł do 1.8T w audi a4: z 1.9TDI 228mm AWX Sachs 3000 844 701 dwumas od AVF pierwsze wypusty z paska B5 FL, A4 AJM, gładki 038 105 266 K, docisk AAH V6 2,8, tarcza V6 2,5TDI ta wzmacniana ze sprężynkami wg. katalogu od sprzęgieł i kół zamachowych to jeden model zamachu pasuje do 1Z, AHH, AHU, AWA i BFB i do paru jeszcze innych – do sprzęgła 228 mm jednomas z audi 80 i docisk tarczą z r5 240mm sprzęgło na zamówienie od Radzikowskiego (1000-1500pln) ClutchMasters – FX250 przenosi do 520Nm 755 Euro, Fx200 480Nm i FX100 400Nm oba za 650 Euro z przesyłką
  11. tył tylko widziałem
  12. 1. w tylnych lampach są żarówki LED czy ledowe listwy? 2. przednie lampy nabyłeś w idealnym stanie czy zostały polakierowane? Świetnie się prezentuje na zdjęciach!
  13. Identyczny kolor jak mój i nawet brak chromów wokół szyb, też jak u mnie Karnet w myjni wykupiony?
  14. Czerwony sedan B5, widziany na parkingu sądowym w Turku, oklejony naklejkami klubowymi - czyje to?
  15. Pierwsza Futura zakupiona w 2009 roku sprawowała się b.dobrze przez cały okres gwarancji, obecna nie ma tego powera przy kręceniu. Także jakość już nie ta sama co kiedyś, jedyny plus to 3lata gwarancji no i Centry nikt nie podrabia
  16. magiel bez servotronica?
  17. bez servotronica?
  18. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/159084-all-b6b7-aktywny-uklad-kierowniczy-servotronic/ Panowie, skrobnijcie w temacie jeśli kojarzycie numery przekładni servotronic tych z Exeo, ew. numery z angoli żeby wykluczyć pomyłkę.
  19. U mnie obecnie śmiga na 512MB bez żadnych problemów. Jak wypróbuję większe dam znać.
  20. GreGoriO dobrze prawi, nawet nie trzeba nigdzie wjeżdżać, wystarczy włączyć lampkę przy podsufitce i widać jak oświetlenie zegarów się budzi
  21. Interesuje mnie jedna kwestia, czy po zamontowaniu oryginalnych chlapaczy przednich będą się przycierać podczas przysiadów nadwozia w czasie jazdy czy raczej nie ma takiej opcji? A może ktoś ma seryjnie założone chlapacze przód/tył i zawias 1BE/BV i się wypowie w temacie?
  22. Mniej więcej tyle kosztuje konfiguracja oparta na sterowniku STAG, reduktorze KME Gold, niebieskich Hanach i butli 72l (bo taka wchodzi w B6 Avant)
  23. Dzięki za konkret odpowiedź!
  24. Jak się jeździ w kilka osób zwykle trzeba używać, inaczej szyby parują i o ile w dzień tego aż tak nie widać, o tyle po zmroku zaczyna przeszkadzać. Różnica w spalaniu z klimą lub bez zależy od silnika, w dieslu mniej podbija średnią, w benzynie już bardziej.
  25. Podpinam się do pytania. I czy wnętrze da się bezproblemowo przełożyć, chodzi głównie o czujnik temperatury.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.