Treść opublikowana przez erchi
-
Powłoka na szyby
przy tej z Autolandu uważaj na końcówkę rozpryskującą ciecz (to czarne oczko), lubi wypadać i później zamiast rozpylania, tryska mocnym strumieniem. Mnie już w dwóch wypadło zaraz po zakupie i musiałem szukać innego pojemnika.
-
koszt wymiany pompy wody AUDI A4 B5 95R
na fakturze z aso Audi Warszawa: "Pompa wspomagania ukł. kier. z napędem wym/zam - 345,80 zł (1,40 rb/g * 247zł, rabat 5%) olej hydrauliczny - 43,14 zł "
-
Różnice b6 a b7, końcówka drążka
stożek jest inny np. przy b7 3.0TDI
-
Różnice b6 a b7, końcówka drążka
Standardowa wygląda tak: http://www.motointegrator.pl/produkty/219977-koncowka-drazka-kierowniczego-lemfoerder-25863-01 a przy zawieszeniu 1BV tak: http://www.motointegrator.pl/produkty/230360-koncowka-drazka-kierowniczego-lemfoerder-25972-01
-
Różnice b6 a b7, końcówka drążka
Chyba najlepiej Lemforder. Różnice są między zawieszeniem 1BA/1BE a 1BV, końcówka drążka wygląda tu trochę inaczej.
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Wygląda na źle dobrane masy. Co Ci pozostaje to tylko dać nakładki na sprężyny tylne. Podniesie Ci się tył o 1.3cm. Albo zmiana na jakieś Eibachy itp. Mam u siebie świeżo zamontowane nakładki na sprężyny, nr 8E0 512 145. Przed montażem instalacji lpg tył siedział 645mm, po montażu (31kg butla + drugie tyle lpg) dupsko siadło do 630mm. Nie jest do końca tak, że nakładki 13mm podniosą tył właśnie o tę wysokość, przecież nie montuje się jej na końcu wahacza tam gdzie koło, a w górnym punkcie sprężyn. Po montażu mam tył w okolicy 650mm i jest dobrze Dodam tylko, że przód został na 655mm a zawieszenie to 1BE. ps. budowa nakładek pozwala na łączenie ich z sobą.
-
Bixenon jakie przewody
czyli Xenon Plus
-
czy warto? i jaka instalacja lpg?
niebieskie hany, kme gold, sterownik Q-Box i butla 72l - 2800zł. Z mniejszą butlą 140zł mniej, wtryskiwacze też możesz dać inne. Wyjdzie około 2500-2600 z palcem w nosie
-
Jednomas i sprzegło do 1,8T
Wszystko co potrzebne w pigułce
-
Jednomas i sprzegło do 1,8T
cytując http://sprawdz.auto.pl/modyfikacje-1-8t/ Alternatywy mocniejszych sprzęgieł do 1.8T w audi a4: z 1.9TDI 228mm AWX Sachs 3000 844 701 dwumas od AVF pierwsze wypusty z paska B5 FL, A4 AJM, gładki 038 105 266 K, docisk AAH V6 2,8, tarcza V6 2,5TDI ta wzmacniana ze sprężynkami wg. katalogu od sprzęgieł i kół zamachowych to jeden model zamachu pasuje do 1Z, AHH, AHU, AWA i BFB i do paru jeszcze innych – do sprzęgła 228 mm jednomas z audi 80 i docisk tarczą z r5 240mm sprzęgło na zamówienie od Radzikowskiego (1000-1500pln) ClutchMasters – FX250 przenosi do 520Nm 755 Euro, Fx200 480Nm i FX100 400Nm oba za 650 Euro z przesyłką
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
tył tylko widziałem
-
Audi A4 B6 1.9TDi Avant by K4mik4dz31_
1. w tylnych lampach są żarówki LED czy ledowe listwy? 2. przednie lampy nabyłeś w idealnym stanie czy zostały polakierowane? Świetnie się prezentuje na zdjęciach!
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Identyczny kolor jak mój i nawet brak chromów wokół szyb, też jak u mnie Karnet w myjni wykupiony?
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czerwony sedan B5, widziany na parkingu sądowym w Turku, oklejony naklejkami klubowymi - czyje to?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Pierwsza Futura zakupiona w 2009 roku sprawowała się b.dobrze przez cały okres gwarancji, obecna nie ma tego powera przy kręceniu. Także jakość już nie ta sama co kiedyś, jedyny plus to 3lata gwarancji no i Centry nikt nie podrabia
-
Spoty Słupecko - Konińskie
magiel bez servotronica?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
bez servotronica?
-
przekładnia układu kierowniczego- maglownica. Regeneracja czy kupić używaną?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/159084-all-b6b7-aktywny-uklad-kierowniczy-servotronic/ Panowie, skrobnijcie w temacie jeśli kojarzycie numery przekładni servotronic tych z Exeo, ew. numery z angoli żeby wykluczyć pomyłkę.
-
RNS E nie chce czytac kart SD
U mnie obecnie śmiga na 512MB bez żadnych problemów. Jak wypróbuję większe dam znać.
-
Intensywność Podświetlenia zegarów
GreGoriO dobrze prawi, nawet nie trzeba nigdzie wjeżdżać, wystarczy włączyć lampkę przy podsufitce i widać jak oświetlenie zegarów się budzi
-
Chlapacze i zawieszenie 1BE/1BV
Interesuje mnie jedna kwestia, czy po zamontowaniu oryginalnych chlapaczy przednich będą się przycierać podczas przysiadów nadwozia w czasie jazdy czy raczej nie ma takiej opcji? A może ktoś ma seryjnie założone chlapacze przód/tył i zawias 1BE/BV i się wypowie w temacie?
-
Jaki gaz ? BRC czy Stag ?
Mniej więcej tyle kosztuje konfiguracja oparta na sterowniku STAG, reduktorze KME Gold, niebieskich Hanach i butli 72l (bo taka wchodzi w B6 Avant)
-
OŚWIETLENIE PODSUFITKI B5 do B6 - AMBIENTE
Dzięki za konkret odpowiedź!
-
Czy używać klimatyzacji w porze jesienno-zimowej ?
Jak się jeździ w kilka osób zwykle trzeba używać, inaczej szyby parują i o ile w dzień tego aż tak nie widać, o tyle po zmroku zaczyna przeszkadzać. Różnica w spalaniu z klimą lub bez zależy od silnika, w dieslu mniej podbija średnią, w benzynie już bardziej.
-
OŚWIETLENIE PODSUFITKI B5 do B6 - AMBIENTE
Podpinam się do pytania. I czy wnętrze da się bezproblemowo przełożyć, chodzi głównie o czujnik temperatury.