Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. erchi odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    kerczi, co z tym plastikiem/aluminium w środku? Mieliśmy w rodzinie salonowego Passata CC i praktycznie zero aluminium w kokpicie, jedynie srebrny tandetny plastik. Do tego jeszcze panel klimatyzacji zmieniony, zwykłe B6 (przedlift) miało lepszy i z regulacją co 0,5st.
  2. erchi odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    Tak dla ścisłości, VW CC to oznaczenie obecnego modelu, poprzedni (czyli opisywany tutaj) to Passat CC
  3. erchi odpowiedział(a) na UTEK3 temat w 1.8T
    Fajki w 1.8T?
  4. erchi odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    A na kokpicie aluminium czy srebrny plastik jak przy najniższym wyposażeniu? Klima z regulacją co 1 stopień..
  5. Wszystko jest na rysunku, który zamieściłem, włącznie z oznaczeniami styków przekaźnika. Link do przykładowej aukcji - http://allegro.pl/przekaznik-12v-30-40a-samochodowy-nc-no-i4812026681.html do kompletu podstawka lub zwykłe konektory (żeńskie).
  6. o widzisz, a ostatnio pan obsługujący dystrybutor z lpg pokazał krok po kroku jak mam sam tankować. Może wychodzić im się nie chce
  7. albo zostanie załączony po starcie silnika/przekręceniu kluczyka. Wykorzystasz styk bierny (NC) i masz jak chciałeś Znalazłem gotowca w sieci: http://obrazki.elektroda.net/42_1214595041.jpg
  8. erchi odpowiedział(a) na BarteQ-SR temat w 1.8T
    tu jest przelicznik z DIN na EN: http://sklep.prostowniki-akumulatory.pl/przelicznik-normy-din-na-en-a-n-30.html
  9. ano właśnie, bo jak dasz szajs to i nawet duża tarcza nie pomoże albo skuteczność bardzo spadnie po nagrzaniu
  10. jeszcze zależy jakiej formy tarcze i klocki, i jak ze sobą współgrają
  11. Z tego co kojarzę, w porównaniu Premium Sound z Accorda poprzedniej generacji do Bose w pierwszej Maździe 6, Premium lepiej wypada.
  12. Degradacja dźwięku może być spowodowana tym samym co w domowym sprzęcie Hi-Fi, czyli wysychaniem kondensatorów i zmianą parametrów rezystorów. Fabryczne zestawy mogą być dobre (High Performance Sound System i Premium Sound System w Volvo), a Bose w Audi.. średnich tonów jak na lekarstwo, pomaga wyłączenie loudness. Brak regulacji jednostajnie buczącego subwoofera, jak i brak możliwości wyłączenia. System nie rozróżnia niskich tonów, jaki gatunek nie włączysz, wszystko gra tak samo.
  13. erchi odpowiedział(a) na devilek666 temat w Audi A4 B6/B7
    z google: http://www.oempartswholesale.com/audi/s4/8e0413031cn
  14. jedna w drugą wchodzi idealnie i tak samo w gumową podkładkę sprężyny http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/132/8726/41904852/audi-vulplaten-02-5919027894604751166.JPG
  15. no własnie Ciebie szukałem, przy odbłysniku w środku lampy jest taka wajcha, góra dół, pewnie chodzi o to tak ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- dzieki tez pomogło Lampy z literką S na końcu symbolu mają taką dźwigienkę, da się ją przestawić bez rozbierania lampy. Trzeba ją tylko wymontować i zdjąć dekiel jak do wymiany żarnika Mam fotki przysłony i odbłyśnika w wersji z dźwigienką, tylko jak tu wrzucić?
  16. Większe rzeczywiste lpg od wskazania na FIS, gdy wszystko dobrze wystrojone. Dobrze wiedzieć.
  17. tzn. że przy złej regulacji FIS zawsze pokaże większe spalanie?
  18. erchi odpowiedział(a) na lewap23 temat w Audi A4 B5
    Do sprawdzenia: napięcie na akumulatorze po nocnym postoju, do ilu voltów spada podczas rozruchu, napięcie ładowania na klemach akumulatora (przy odpalonym silniku, po włączeniu świateł, nawiewu i radia), napięcie bezpośrednio na zacisku alternatora w stosunku do masy i dla świętego spokoju prąd pobierany na postoju. Akumulator przy braku elektrolitu i rozładowaniu już raczej nie odzyska sprawności, ale trzeba spróbować i wszystko posprawdzać.
  19. Do regulacji. Łatwo w takich autach co mają spalanie na fisie sprawdzić czy instalacja dobrze wystrojona. Spalanie chwilowe jak również średnie powinno być najlepiej takie same na obu paliwach Sterownik bierze dane o spalaniu z czasów wtryskiwaczy benzyny, a skoro na gazie jest większe spalanie to ECU wydłuża czasy wtrysków aby mieszanka była właściwa. Jednym słowem mieszanka uboga na lpg, trzeba podnieść mnożnik lub zwiększyć ciśnienie na reduktorze Załóżmy, że rzeczywiste spalanie benzyny to 10l/100km i tyle też wskazuje FIS (przekłamanie na poziomie 0). Jeśli rzeczywiste spalanie gazu też wynosi 10l/100km, to znaczy że jest wystrojone na ubogo, dla normalnego składu mieszanki spalanie lpg jest o 15-25% wyższe od benzyny. Nie da się określić po wskazaniu na FISie czy mieszanka jest uboga, o tym mówi rzeczywiste spalanie lpg w odniesieniu do rzeczywistego zużycia benzyny, a jeszcze precyzyjniej odczyty z sond lambda. Spalanie rzeczywiste jak wiadomo tylko przez tankowanie do pełna, choć są i tacy, co określają po pozycji wskazówki poziomu paliwa. Cała instalacja lpg pracuje w taki sposób, aby komputer sterujący silnika w ogóle nie wiedział o jej istnieniu. FIS pokazuje tylko ile silnik spaliłby benzyny i to z pewnym przekłamaniem.
  20. Słyszałem w trzech B6 i wszędzie grało tak samo.
  21. Prędzej pompa paliwowa bu®czy, skąd dochodzi dźwięk? Ciekawe z tym zawyżaniem spalania na lpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.