Treść opublikowana przez erchi
-
VW CC R36 by KERCZI
kerczi, co z tym plastikiem/aluminium w środku? Mieliśmy w rodzinie salonowego Passata CC i praktycznie zero aluminium w kokpicie, jedynie srebrny tandetny plastik. Do tego jeszcze panel klimatyzacji zmieniony, zwykłe B6 (przedlift) miało lepszy i z regulacją co 0,5st.
-
Siatka bagażnika, prośba o pomoc!
Tak.
-
VW CC R36 by KERCZI
Tak dla ścisłości, VW CC to oznaczenie obecnego modelu, poprzedni (czyli opisywany tutaj) to Passat CC
-
Wypadanie zapłonu cylinder 1
Fajki w 1.8T?
-
VW CC R36 by KERCZI
A na kokpicie aluminium czy srebrny plastik jak przy najniższym wyposażeniu? Klima z regulacją co 1 stopień..
-
Potrzebuje informacji gdzie znajde prad przed odpaleniem auta
Wszystko jest na rysunku, który zamieściłem, włącznie z oznaczeniami styków przekaźnika. Link do przykładowej aukcji - http://allegro.pl/przekaznik-12v-30-40a-samochodowy-nc-no-i4812026681.html do kompletu podstawka lub zwykłe konektory (żeńskie).
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
o widzisz, a ostatnio pan obsługujący dystrybutor z lpg pokazał krok po kroku jak mam sam tankować. Może wychodzić im się nie chce
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
i oddala pistolet od błotnika przy tankowaniu
-
Potrzebuje informacji gdzie znajde prad przed odpaleniem auta
albo zostanie załączony po starcie silnika/przekręceniu kluczyka. Wykorzystasz styk bierny (NC) i masz jak chciałeś Znalazłem gotowca w sieci: http://obrazki.elektroda.net/42_1214595041.jpg
-
chyba zbyt mały aku?!
tu jest przelicznik z DIN na EN: http://sklep.prostowniki-akumulatory.pl/przelicznik-normy-din-na-en-a-n-30.html
-
Różnica w skuteczności hamowania między 314mm, a 320mm
ano właśnie, bo jak dasz szajs to i nawet duża tarcza nie pomoże albo skuteczność bardzo spadnie po nagrzaniu
-
Różnica w skuteczności hamowania między 314mm, a 320mm
jeszcze zależy jakiej formy tarcze i klocki, i jak ze sobą współgrają
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Z tego co kojarzę, w porównaniu Premium Sound z Accorda poprzedniej generacji do Bose w pierwszej Maździe 6, Premium lepiej wypada.
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Degradacja dźwięku może być spowodowana tym samym co w domowym sprzęcie Hi-Fi, czyli wysychaniem kondensatorów i zmianą parametrów rezystorów. Fabryczne zestawy mogą być dobre (High Performance Sound System i Premium Sound System w Volvo), a Bose w Audi.. średnich tonów jak na lekarstwo, pomaga wyłączenie loudness. Brak regulacji jednostajnie buczącego subwoofera, jak i brak możliwości wyłączenia. System nie rozróżnia niskich tonów, jaki gatunek nie włączysz, wszystko gra tak samo.
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
W reszcie ktoś napisał prawdę
-
Amortyzatory monroe
z google: http://www.oempartswholesale.com/audi/s4/8e0413031cn
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
jedna w drugą wchodzi idealnie i tak samo w gumową podkładkę sprężyny http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/132/8726/41904852/audi-vulplaten-02-5919027894604751166.JPG
-
B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
tak jest z każdymi fachowcami
-
Przeróbka lamp a4 b6 z anglika na europe
no własnie Ciebie szukałem, przy odbłysniku w środku lampy jest taka wajcha, góra dół, pewnie chodzi o to tak ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- dzieki tez pomogło Lampy z literką S na końcu symbolu mają taką dźwigienkę, da się ją przestawić bez rozbierania lampy. Trzeba ją tylko wymontować i zdjąć dekiel jak do wymiany żarnika Mam fotki przysłony i odbłyśnika w wersji z dźwigienką, tylko jak tu wrzucić?
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
Większe rzeczywiste lpg od wskazania na FIS, gdy wszystko dobrze wystrojone. Dobrze wiedzieć.
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
tzn. że przy złej regulacji FIS zawsze pokaże większe spalanie?
-
Problem z akumulatorem
Do sprawdzenia: napięcie na akumulatorze po nocnym postoju, do ilu voltów spada podczas rozruchu, napięcie ładowania na klemach akumulatora (przy odpalonym silniku, po włączeniu świateł, nawiewu i radia), napięcie bezpośrednio na zacisku alternatora w stosunku do masy i dla świętego spokoju prąd pobierany na postoju. Akumulator przy braku elektrolitu i rozładowaniu już raczej nie odzyska sprawności, ale trzeba spróbować i wszystko posprawdzać.
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
Do regulacji. Łatwo w takich autach co mają spalanie na fisie sprawdzić czy instalacja dobrze wystrojona. Spalanie chwilowe jak również średnie powinno być najlepiej takie same na obu paliwach Sterownik bierze dane o spalaniu z czasów wtryskiwaczy benzyny, a skoro na gazie jest większe spalanie to ECU wydłuża czasy wtrysków aby mieszanka była właściwa. Jednym słowem mieszanka uboga na lpg, trzeba podnieść mnożnik lub zwiększyć ciśnienie na reduktorze Załóżmy, że rzeczywiste spalanie benzyny to 10l/100km i tyle też wskazuje FIS (przekłamanie na poziomie 0). Jeśli rzeczywiste spalanie gazu też wynosi 10l/100km, to znaczy że jest wystrojone na ubogo, dla normalnego składu mieszanki spalanie lpg jest o 15-25% wyższe od benzyny. Nie da się określić po wskazaniu na FISie czy mieszanka jest uboga, o tym mówi rzeczywiste spalanie lpg w odniesieniu do rzeczywistego zużycia benzyny, a jeszcze precyzyjniej odczyty z sond lambda. Spalanie rzeczywiste jak wiadomo tylko przez tankowanie do pełna, choć są i tacy, co określają po pozycji wskazówki poziomu paliwa. Cała instalacja lpg pracuje w taki sposób, aby komputer sterujący silnika w ogóle nie wiedział o jej istnieniu. FIS pokazuje tylko ile silnik spaliłby benzyny i to z pewnym przekłamaniem.
-
Słabo grające fabryczne BOSE + RNS-E, audiopilot ?
Słyszałem w trzech B6 i wszędzie grało tak samo.
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
Prędzej pompa paliwowa bu®czy, skąd dochodzi dźwięk? Ciekawe z tym zawyżaniem spalania na lpg