Treść opublikowana przez erchi
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Znając życie, zabierze dowód i karze udać się do skp celem wydania stosownego zaświadczenia.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Nie o to chodziło. grzes pisał o oznaczeniu w odniesieniu do świateł dziennych, a nie ogólnie o oznaczeniu lamp w b6.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Nie było oznaczeń, bo fabrycznie nie szły z dziennymi. A policjanci sprawdzają teraz wszystko, światła, opony, przednią szybę, raz mi się zdarzyło, że nie mieli się do czego przyczepić, to zaczęli.. sprawdzać stan techniczny auta, w tym hamulec ręczny.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dostałeś za sam fakt posiadania DRL w drogowych, czy za jednoczesne działanie DLR i postojowych?
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
W ośce, w quattro, sedanie, avancie oczywiście tylko z tyłu
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
nr 2 na rysunku https://becost.ru/vag/img/manufactur/audi/id/051100448
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
bijcie się!
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Oryginalnie w żadnym zawieszeniu nie występują podkładki, poza "zawieszeniem na złe drogi 1BR".
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
@AutistA, gęste formaty typu FLAC czyta po USB?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Dźwięk najważniejszy, reszta to tylko dodatki
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
posłuchaj zawieszenia
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Proponowałbym zacząć od używania polskich znaków
-
Moje prace
Znów kawał dobrej roboty Panowie!
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Kenwood produkował jeden z najlepszych analogowych tunerów radiowych Miałem w aucie CD Kenwooda, model określany przez producenta jako wstęp do wyższej półki. Wykonanie w stosunku do ceny rewelacyjne (link do YT - https://www.youtube.com/watch?v=4HEb6G2ewoM ). Po podłączeniu zagrał bardzo audiofilsko - płasko jak naleśnik. Z miejsca wylądował tam skąd przyszedł (allegro), a jego miejsce zajęła tańsza Alpine, znacznie lepsza brzmieniowo. Dodatkowo w torze wykły dwukanałowy wzmacniacz Sony, wygłuszone drzwi i odseparowane PB-ES6C. Zestaw prosty i stosunkowo tani.. Pod względem dynamiki czy spektrum dźwięku, RNS-E z Bose może temu buty czyścić
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Liczby na papierze nie grają, "gra" topologia i odpowiednio dobrane komponenty
-
Pobór prądu w czasie postoju
Sprawdź jeszcze jedną rzecz, mianowicie jak zachowuje się akumulator po dniu-dwóch postoju, zaraz po otwarciu auta z pilota. Zapnij woltomierz i obserwuj ile V jest tuż przed otwarciem, a ile zaraz po.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Prawdę mówiąc wolałbym wsadzić np. http://allegro.pl/pioneer-dex-p9r-top-car-audio-i4963001466.html bo navi czy dzwonienie mi nie potrzebne. Patrząc na parametry, oryginalny wzmacniacz nie poradzi sobie z sygnałem 4V, czyli kolejny element toru do wymiany..
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
navi będzie jak na każdym androidzie, różnica w wielkości (i jakości) wyświetlacza i szybkości działania.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
A ja, biorąc pod uwagę sporadyczne używanie navi, brak korzystania z zestawu głośnomówiącego przez BT, wybrałbym to, co oferuje lepsze brzmienie. RNS-E gra mocno przeciętnie, taka prawda.
-
Pobór prądu w czasie postoju
Chciałeś napisać "odłączane". Nie potrzeba tyle czekać, pobór spada co 30sek i po ok.3 minutach jest już poniżej 100mA.
-
Napięcie alternatora zbyt małe! Czy tak ma być?
Panu, macie alternator boscha nadający się tylko na zupę? Potrzebowałbym sam mostek diodowy, obojętnie od jakiej wersji (120/140/150A), najlepiej uszkodzony, byle konstrukcja nienaruszona.
-
Problem z ładowaniem z plusa po stacyjce
a jakie napięcie jest w oryginalnym gnieździe? Na pewno więcej niż 12V
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Spokojnie, chłopaki zamówią radyjka, zamontują i wtedy się wypowiedzą. Nie wrzucajmy wszystkich chińczyków do jednego worka.
-
Co to za felga?
zwykła stalówka. Potrzebuję informacji z jakimi silnikami szła i jakie zaciski podejdą.
-
Akumulator / problem z odpaleniem
na przewodzie zasilania (czerwony) czy podtrzymania pamięci (żółty)? Przepnij w przejściówce