Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Pany, gdzie w okolicy Turku/Konina/Kalisza znajdę kogoś od auto detailingu?
  2. erchi odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Racja, wstawiasz komplet regenerowanych i spokój. Komplet (jeśli oddasz stare) - 480zł.
  3. A8 D2 Relay 356 4D0907307 to będzie coś w rodzaju 8E0907307 z B6/B7?
  4. erchi odpowiedział(a) na tomi382 temat w 2.4
    pkt. 3. Ogólnie benzyniak (1.8T) szybko się nagrzewa, po 3-4 km zimą (tegoroczną) osiągał 90stopni na blacie.
  5. Ja wymieniłem parę dni temu wszystkie przednie wahacze - na regenerowane. Najbardziej wypracowane były banany, góra wizualnie, jak i na szarpaku ok, ale prawda jest taka że tuleje się starzeją i tracą właściwości. Nawet jeśli szarpak nie wykazuje luzów, po przejściu na nowy zestaw czuć różnicę.
  6. Dziś sprawdzane na szarpaku - brak nieprawidłowości. Przebieg 227tys km.
  7. erchi odpowiedział(a) na Chemik21 temat w Audi A4 B6
    Zwykłe xenony z taką dźwigienką mają inny numer oem, bixy (xenonplus) pewnie też
  8. erchi odpowiedział(a) na Chemik21 temat w Audi A4 B6
    W zwykłym xenonie jest coś takiego, ale nie w każdym. Dźwigienka pozwalająca dostosować lampę do ruchu prawo lub lewostronnego. Wygląda to tak:
  9. Moduł wygaszał i zapalał światła jak mu się podobało, napisałem do wytwórcy, zalecił podłączenie czarnego przewodu. Światła startują po odpaleniu auta zupełnie jak bez podłączonego czarnego przewodu. Na tę chwilę nie zaobserwowałem wygaszania/zapalania podczas pracy silnika, więc można spokojnie przyjąć, że pomogło.
  10. Podłączyłem wg zaleceń producenta czarny przewód od modułu do plusa po stacyjce (czyli pod bezpiecznik nr5), na tę chwilę światła DLR zapalają się i nie gasną/mrugają podczas pracy silnika. Będę obserwował zachowanie modułu, ale nie powinno być już niespodzianek.
  11. Magiel z B7 zamontowany, sterownik z końcówką D. Faktycznie, kręci się o wiele lżej Jednak kierownica nie odbija tak jak powinna. Winne są (zapieczone) końcówki drążków?
  12. erchi odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    NTN (made in Japan) to rolka z napinaczem hydraulicznym, obecnie zastąpionym przez napinacz automatyczny (made in China).
  13. Zależy w jakim rejonie. Przykładowo ustawienie zbieżności w jednym warsztacie kosztuje 34zł, a geometria komputerowa w drugim od 80zł w górę. Jeden warsztat oddalony od drugiego tylko o kilka km. W poprzednim aucie po wymianie sworznia wahacza wybrałem tańszą metodę.
  14. Wg mnie to jedyny sposób, bo oferty przedłużeniowe są identyczne (sporadycznie niewiele lepsze) od ofert dla przenoszących numer. Miałem taki abonament: 34,99zł w tym rozmowy na komórki bez limitu, sms/mms bez limitu, internet 750MB. Złożyłem wypowiedzenie, ale z opcją przejścia na pre-paid. Z Biura Obsługi dzwonili 3-4 razy, za każdym razem próbując namówić na ofertę przedłużeniową: 39,99zł, rozmowy na komórkowe bez limitu, sms pakiet (nie pytałem o szczegóły), 1,5GB internetu. I dałem nogę do konkurencji ps. też zwiałem z T-mobile z braku sensownej na tamte czasy oferty edycja z 24.04: Znajomy, który miał w Play ofertę za 29,90zł złożył wypowiedzenie umowy i przy drugim telefonie otrzymał taką oto ofertę: umowa na 15 miesięcy, połączenia na komórki i stacjonarne, sms/mms-y nielimitowane + 250MB netu za 19,50zł !
  15. Złóż wypowiedzenie umowy (bez przechodzenia w ofertę pre-paid), to jedyny sposób żeby dostać więcej niż w zwykłej ofercie.
  16. Albo 16" i opona 215/55
  17. Podkładka silikonowa. Jak sama nazwa wskazuje, jest to podkładka, czyli najlepiej się sprawdza na płaskich poziomych powierzchniach.
  18. Czym wyczyścić (wypłukać?) lampy w środku? Woda destylowana będzie ok, ale co do niej dodać?
  19. Chodzi o to, że na tunerze DAB nie posłuchasz DAB+. Montowanie w aucie tunera DAB mija się z celem. Lepiej zainwestować w zewnętrzny DAC z USB i odczytem plików 24/96
  20. http://mojafirma.infor.pl/moto/eksploatacja-auta/paliwa/310772,Wysokooktanowe-paliwo-czy-poprawia-osiagi-samochodu.html
  21. W Polsce będzie DAB+, DAB na Śląsku łapie prawdopodobnie z zagranicy. DAB nie jest kompatybilny z DAB+.
  22. Przede wszystkim sprawdź wtyczkę przy alternatorze i przewody które z niej wychodzą.
  23. btw, wczoraj słyszałem że w moim powiecie policjanci wystawili najwięcej mandatów w skali kraju! (nie wiem jak to jest dokładnie liczone, możliwe że ilość na głowę policjanta)
  24. Masz odpuszczone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.