Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Instaluj. 10 to całkiem spoko system.
  2. getem.pl W wyniku wyszukiwania wyskakują amortyzatory pozbawione jakiegokolwiek opisu. Nawet w google ciężko cokolwiek znaleźć po ich numerach. Kot w worku.
  3. Zacząłbym od poprawnego pisania po polsku..
  4. BEX, skrzynia HANA, 100km/h i 2500obr
  5. Panowie, czy Koni STR.T ma talerz montowany na innej wysokości niż oryginał 1BE? edycja: Dostałem wiadomość z serwisu Audi odnośnie cen amortyzatorów pod 1BE:
  6. Szukałem wśród Sachsa i krótsze są jedynie na tylną oś.
  7. Dołoży 600zł i będzie ok, trzeba tylko gazownika z głową. Ja bym się nie zastanawiał i zakładał.
  8. Szukam i.. odboje na przód występują tylko w jednej wersji bez względu na rodzaj zawieszenia. Na tył są dostępne i krótsze (zawieszenie sportowe) i dłuższe (standardowe zawieszenie). Amortyzatory Sachs 55 82 97 - ktoś zakładał i mógłby napisać jak się na nich jeździ względem serii 1BE?
  9. Witam mają też stronę internetową : http://oem-shop.pl/p/34/103/amortyzator-tyl-audi-a4-b6-prawy-lewy-8e0513033n-amortyzatory-zawieszenie-i-uklad-kierowniczy.html Muszę porównać ceny z moimi po zniżkach z IC ale chyba się skusze na komplet Przy okazji wymiany amortyzatorów, wymieniamy też odboje z osłonami? https://webcat.zf.com/index.asp?country=PL&SPR=19
  10. Musiałbym sprawdzić, bo nie pamiętam producenta (nie kupowałem w ASO). Nowy czujnik cec**je się różnicą na poziomie 5 stopni - pomiędzy temperaturą odczytaną w bloku silnika a tą z bloku zegarów. Termostat też kupiony poza ASO, to samo co u nich, tylko pozacierane znaczki z logo Audi.
  11. U mnie pierwsza Hana zdechła po 38tys km, więc z miejsca wymiana na Baracudy. Q-box, przewody 8mm, wielozawór extra, butla 72l, reduktor KME Gold. Wlew pod klapką, ale to standard i nie rozumiem po co w ogóle o tym pisać
  12. Bierz z czujnikiem zmierzchu.
  13. I u mnie w BEX wskazówka tańczyła w szybkim tempie a dodatkowo wywalało błąd czujnika temperatury (zwarcie do masy). Po wymianie czujnika wskazówka się uspokoiła, błędów brak, ale auto wyraźnie wolno się nagrzewało. Wahania temperatury również były, ale w dużo wolniejszym tempie niż przed wymianą czujnika. Wymiana termostatu rozwiązała sprawę.
  14. Pytanie zasadnicze - po co praca pompy paliwa, gdy silnik pracuje na LPG?
  15. A nie jest tak, że skrzynia w BEX ma krótsze przełożenia niż pozostałe sześciobiegówki?
  16. BEX ma inną skrzynię i to może być największym problemem na rynku części używanych. Inne turbo czy wtryskiwacze paliwa nie stanowią już takiego problemu.
  17. Również polecam, jak ktoś chce stracić czas i pieniądze Marny film, ale chyba trzyma poziom pozostałych polskich komedyjek.
  18. 9l/100km po 4zł kontra 12l/100km x 1.60zł/litr Dobrze dobrana, zainstalowana i zestrojona instalacja nie zaszkodzi 1.8T. Nie wyobrażam sobie przejechania moim autem w niespełna 1,5 roku przebiegu 40tys km jeżdżąc tylko na Pb. (koszt spalonego LPG: 8928zł)
  19. erchi odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    A u mnie palma sama wróciła..
  20. Byłem w niedzielę. Jest klimat, tylko końcówka trochę psuje efekt.
  21. Na Pitbullu bardziej się uśmiałeś?
  22. http://www.thewrap.com/deadpool-was-no-1-in-every-foreign-market-except-one/ news dnia
  23. Zgadzam się, Deadpool wyszedł naprawdę spoko!
  24. Deadpool zapowiada się b.komediowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.