Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Tego nie wiem, mechanik je zakładał. w 1BA podobno łatwiej, bo sprężyna dłuższa.
  2. Mam. Do poczytania - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/151805-akcja-zbiorowa-rozkminiamy-zawieszenie-1ba-vs-1be-kat-mas-osi/page-5#entry4561168 Co prawda wcięło trochę postów z tematu, m.in te gdzie pisałem o ile tył poszedł w górę. W każdym razie podkładka ma 10mm, a tył idzie o ok. 12-15mm wyżej. Podkładki można składać z sobą i uzyskać 20mm, co przełoży się na 25-30mm przy krawędzi błotnika.
  3. Zbiornik 72 litry wchodzi bez zająknięcia i jeszcze luz zostaje. Zasięg przy moim spalaniu - ok. 530km. Podkładki pod sprężyny z ASO (kilkanaście zł sztuka) rozwiązują sprawę.
  4. Dolewać oleju i zmieniać filtry Z nowym to nie jest głupi pomysł, biorąc pod uwagę ile poszło na utrzymanie obecnego.
  5. Dawniej kaucja wynosiła 120zł. Przede wszystkim warto ich zapytać o ceny brutto (faktura). Z tego co kojarzę, szefostwo nie rozróżnia tulei w górnych wahaczach i wszędzie pakuje te same, a przecież w 1BA są inne niż w 1BE.
  6. 650zł brutto czy netto?
  7. Na logi nie zerkałem, ale może zdejmij wtyczkę z elektrozaworu pod maską (elektrozaworu od LPG), poczekaj jak wypali gaz. Może któryś wtryskiwacz puszcza w kolektor i stąd trudności z odpaleniem i szarpaniem, dopóki się nie przełączy. Taka moja sugestia
  8. Hestia, OC rok temu 380zł, obecnie 640..
  9. Co do getem.pl - radzę przeczytać dobrze regulamin. Okaże się, że zamówionego/zakupionego towaru nie można zwrócić. Wystarczy zapytac po zlozeniu zamowienia, czy dostane rabat? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 20% to jest bodajże max, tyle wiem od znajomego, którego brat pracuje w jednym z większych ASO Audi/Porsche w kraju.
  10. U siebie mam właśnie ATE, przy czym wymieniał je poprzedni właściciel. Trudno określić ile na nich przejechał, zakładam że ok. 10tys km. W moich rękach kolejne 60 tys i dopiero teraz zapaliła się kontrolka zużytych klocków. Druga sprawa, klocki wewnętrzne (czyli tam gdzie czujnik) ściera o wiele bardziej niż zewnętrzne. Czyli Textar będzie ok? Czy brać Ferodo?
  11. Kto nie przegapił?
  12. Po jednej na górze, ale można złożyć i podłożyć tam dwie, czemu nie ?
  13. O jakim płynie mowa?
  14. Idę w weekend. I idę też na czeski film "Zagubieni".
  15. Sytuacja wyjaśniona, ramię 8E1 955 408C jest właśnie pod aero. Wycieraczki oryginalne zamontowane, choć przy jednej wymagało to trochę gimnastyki. Po montażu należało je odpowiednio 'ułożyć', tak aby zbierały jak trzeba. Najważniejsze - jest cicho!
  16. erchi odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Soczewki z adapterami.
  17. Olej silikonowy z apteki
  18. Ma się to poczucie humoru
  19. Zbliża się czas wymiany klocków. Jakiej firmy klocki nadadzą się do tarcz ATE?
  20. Ok , czyli lepiej barracudy , a możesz podać jakiś zestaw tak bez konieczności wiercenia w kolektorze , do 240 KM Spytaj tych co je montują
  21. Hany bym odpuścił. Nie ma żadnej gwarancji, że nowe partie są poprawione.
  22. Chodzi o ramię 8E1 955 408C ?
  23. Też obejrzałem wczoraj. Może być.
  24. Koszt niewielki.. raptem 180-200zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.