Treść opublikowana przez erchi
-
Jakie graty pod maske?
Tego nie wiem, mechanik je zakładał. w 1BA podobno łatwiej, bo sprężyna dłuższa.
-
Jakie graty pod maske?
Mam. Do poczytania - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/151805-akcja-zbiorowa-rozkminiamy-zawieszenie-1ba-vs-1be-kat-mas-osi/page-5#entry4561168 Co prawda wcięło trochę postów z tematu, m.in te gdzie pisałem o ile tył poszedł w górę. W każdym razie podkładka ma 10mm, a tył idzie o ok. 12-15mm wyżej. Podkładki można składać z sobą i uzyskać 20mm, co przełoży się na 25-30mm przy krawędzi błotnika.
-
Jakie graty pod maske?
Zbiornik 72 litry wchodzi bez zająknięcia i jeszcze luz zostaje. Zasięg przy moim spalaniu - ok. 530km. Podkładki pod sprężyny z ASO (kilkanaście zł sztuka) rozwiązują sprawę.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Dolewać oleju i zmieniać filtry Z nowym to nie jest głupi pomysł, biorąc pod uwagę ile poszło na utrzymanie obecnego.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Dawniej kaucja wynosiła 120zł. Przede wszystkim warto ich zapytać o ceny brutto (faktura). Z tego co kojarzę, szefostwo nie rozróżnia tulei w górnych wahaczach i wszędzie pakuje te same, a przecież w 1BA są inne niż w 1BE.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
650zł brutto czy netto?
-
Szarpanie na zimnym silniku 1.8t AEB
Na logi nie zerkałem, ale może zdejmij wtyczkę z elektrozaworu pod maską (elektrozaworu od LPG), poczekaj jak wypali gaz. Może któryś wtryskiwacz puszcza w kolektor i stąd trudności z odpaleniem i szarpaniem, dopóki się nie przełączy. Taka moja sugestia
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Hestia, OC rok temu 380zł, obecnie 640..
-
Zakup i Rabat na części z ASO
Co do getem.pl - radzę przeczytać dobrze regulamin. Okaże się, że zamówionego/zakupionego towaru nie można zwrócić. Wystarczy zapytac po zlozeniu zamowienia, czy dostane rabat? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 20% to jest bodajże max, tyle wiem od znajomego, którego brat pracuje w jednym z większych ASO Audi/Porsche w kraju.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
U siebie mam właśnie ATE, przy czym wymieniał je poprzedni właściciel. Trudno określić ile na nich przejechał, zakładam że ok. 10tys km. W moich rękach kolejne 60 tys i dopiero teraz zapaliła się kontrolka zużytych klocków. Druga sprawa, klocki wewnętrzne (czyli tam gdzie czujnik) ściera o wiele bardziej niż zewnętrzne. Czyli Textar będzie ok? Czy brać Ferodo?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kto nie przegapił?
-
Tył siedzi nizej ktos pomoze
Po jednej na górze, ale można złożyć i podłożyć tam dwie, czemu nie ?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
O jakim płynie mowa?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Idę w weekend. I idę też na czeski film "Zagubieni".
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Sytuacja wyjaśniona, ramię 8E1 955 408C jest właśnie pod aero. Wycieraczki oryginalne zamontowane, choć przy jednej wymagało to trochę gimnastyki. Po montażu należało je odpowiednio 'ułożyć', tak aby zbierały jak trzeba. Najważniejsze - jest cicho!
-
Bixenon Xenon od A do Z
Soczewki z adapterami.
-
Konserwacja uszczelek
Olej silikonowy z apteki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ma się to poczucie humoru
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zbliża się czas wymiany klocków. Jakiej firmy klocki nadadzą się do tarcz ATE?
-
[BEX] Modernizacja instalacji pod modyfiakcje , prośba o opinie
Rozdzielone i nie Hany.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ok , czyli lepiej barracudy , a możesz podać jakiś zestaw tak bez konieczności wiercenia w kolektorze , do 240 KM Spytaj tych co je montują
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hany bym odpuścił. Nie ma żadnej gwarancji, że nowe partie są poprawione.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Chodzi o ramię 8E1 955 408C ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Też obejrzałem wczoraj. Może być.
-
słabe ogrzewanie - znowu głowica?
Koszt niewielki.. raptem 180-200zł