Treść opublikowana przez erchi
-
Regeneracja Wahaczy
Źle kojarzysz Wrzucałem z końcem 2014 albo początkiem 2015 (a zatem mogłem rozminąć się o ok. 10tys km)
-
Rozrząd 1.8 T AVJ
Kup nowy i się nie zastanawiaj.
-
Regeneracja Wahaczy
Koszt regenerowanych jest rzędu 550-600zł za komplet (bez faktury). Tyle bynajmniej to kosztowało 2 lata temu w Poznaniu, nie wiem jak teraz/gdzie indziej. Korzystnie cenowo wypadają zestawy, np. MS czy SKV, w komplecie dodatkowo drążki/końcówki, łączniki, no i komplet nowych śrub. Jeżdżę na regenerowanych od ok. 60tys km, na tę chwilę nic nie hałasuje.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Przebudzenie to był gniot nad gnioty.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Jak durnym trzeba być, żeby wszędzie wrzucać to samo.. Może ktoś im robi czarny PR tymi idiotyzmami?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Jak wspomniałem wcześniej w poście, jest jeszcze afera ze skrzyniami.
-
Pełen Fis, a chwilowe spalanie przy instalacji LPG
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298972-kalibracja-fis/ Kalibracja nic tu nie da. Raczej masz skopaną sondę.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Jeżdżę na regenerowanych od ok.60tys km, ciekaw jestem ile jeszcze wytrzymają.
-
Sterownik Stag Qbox czy Optima Nano?
Jeszcze seria, zbieram graty i celuję w ok 220-250. Czyli reduktorowi bye bye
-
Pełen Fis, a chwilowe spalanie przy instalacji LPG
W ograniczonym zakresie.
-
Prostownik
Ja mam CETEK, czyli droższą i markową odmianę tego z Lidla/Biedry http://allegro.pl/prostownik-ladowarka-ctek-mxs-5-0-cetek-radom-i6613893832.html Tyle, że dwa lata temu ceny kształtowały się na poziomie ok.220zł.
-
Sterownik Stag Qbox czy Optima Nano?
Tak, na 300KM wolnossące
-
Sterownik Stag Qbox czy Optima Nano?
Twin nie za słaby?
- Skradzione
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Obiecuje się podniesienie kwoty wolnej, tymczasem kogo ona będzie dotyczyć, skoro nawet emeryci się nie załapią, bo najniższa emerytura idzie w górę.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Funkcjonuje, tylko nie każdy o tym wie. Po odstawieniu auta na wymianę paska rozrządu zadzwonił mechanik z pretensjami, że kupiłem ZŁY zestaw bo napinacz był hydrauliczny, a jest zwykły. Odesłałem go na infolinię ASO Audi i do broszur producentów zestawów.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
To był pomysł PO. Od 1 stycznia nast. roku by pracownik dostał 1300 z groszem, pracodawca musi wyłożyć ponad 2800zł.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Unia zła, Komisja Europejska zła, Niemcy źli, Rosjanie źli, Wałęsa agent, Janda głupia, in vitro złe, aborcja zła, autostrada A2 zła (bo do Niemców).. Ten rząd swoją postawą i rozdawnictwem doprowadzi budżet do ruiny, a potem i tak zwali wszystko na Tuska. Dobrym pomysłem byłoby obniżenie kosztów pracy, tak aby pracodawca wydając te same środki mógł zatrudnić więcej osób, a te osoby z kolei dostawały więcej do ręki. Druga sprawa, nadal bardziej opłacalne jest zatrudnienie emeryta (który ma np. ponad 3 tys zł emerytury) niż przyjęcie nowego pracownika.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja nie zdążyłem. Coś, prawdopodobnie kamień, zrobiło dziurę w gumie, dostało wody i piasku, i tak oto końcówkę Lema szlag trafił. Warto czasem spojrzeć na te gumy.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Skruszała ta guma i tyle.
-
Usunięcie katalizatora
A plecionkę jaką kupiłeś?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
I miejscami tak j...ta, że trudno ogarnąć co autor miał na myśli.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
I tak samo u mnie. Hydrauliczny wymagał dopłaty 100zł.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ktoś zielony to przeczyta i zgłupieje.. napinacz z tłumikiem drgań w układzie rozrządu, a napinacz łańcuszka rozrządu to dwie osobne kwestie.
-
Pełen Fis, a chwilowe spalanie przy instalacji LPG
Przy dostrojeniu LPG na ubogo (uboga mieszanka) średnie wskazania FIS na Pb i LPG będą w przybliżeniu jednakowe. Przy właściwie dobranej mieszance, czyli prawidłowemu dostrojeniu, FIS pokazuje wartość o 20-30% niższą od rzeczywistego spalania LPG. Zrównanie wskazań oznacza złe zestrojenie instalacji lub wadliwą pracę sony lambda. Temat był już poruszany na forum.