Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Do avanta wchodzi butla 72 litry i jeszcze zostaje z centymetr luzu od góry. Co do spalania w 1.8T + Q, to średnie mam poniżej 12l, przy korektach długoterminowych <1%.
  2. Jak jest na 235 wiem, bo przejeździłem na takich kilkadziesiąt tysięcy. Teraz głównie autostrady, a na autostradzie przy 235 auto fajnie się prowadzi.
  3. Czy do jazdy autostradowej lepiej brać 235 45 r17, czy 215 50 r17?
  4. Na postoju jedyną słuszną miarą jest ilość spalanych litrów w jednostce czasu, czego B6 nie wyświetla
  5. Zorientuj się w temacie styropapy.
  6. Musiałbym się toczyć 20km/h.. Pali praktycznie tyle samo, pod warunkiem że w czasie jazdy zejdzie ze ssania po takim samym czasie, jak stojąc na postoju. Ja w każdym razie wolę trochę zostawić na jałowym, poczekać aż zejdzie ssanie i dopiero jechać.
  7. U znajomych mają teraz 26, siedzi się tam na krótki rękaw i jest ok. Znam też takich, co trzymają 19-20 i uparcie twierdzą, że gdyby obniżyli jeszcze o kolejny stopień, to zaoszczędziliby kolejne x złotych.
  8. Ile już przejechałeś od remontu i ile zostało do wymiany oleju?
  9. Mocno powątpiewam, czy jadąc kilometr-dwa z czego większość na ssaniu, zżera mniej niż stojąc parę minut na postoju.
  10. Obecnie mam tak: na kotle temp rzędu 55-58 stopni, temperatura za zaworem 4D - bo nie mam termostatów na grzejnikach - przedział 38-44stopnie, zależnie od pogody. Temperatura w domu (obecnie) to ok. 23,5-24stopnie. Faktycznie, mogło się sporo zmienić przy okazji wymiany okien, ale przy obiegu grawitacyjnym grzejnik (kocioł, obieg) ma sporo wyższą temperaturę niż przy wymuszonym, a zatem oddawanie ciepła przez promieniowanie jak i przez konwekcję jest inne i to daje się odczuć.
  11. Pewnie że szkoda Jakbym zimą ruszał zaraz po odpaleniu i jechał na ssaniu
  12. Czy lato, czy zima, zwykle czekam na postoju aż się przełączy na LPG i wtedy ruszam. Nie sprawdzałem ile kilometrów zajmuje przełączenie, zakładając że ruszam zaraz po odpaleniu auta (lub zejściu ze ssania).
  13. Przy grawitacji jest większa różnica temperatur, ale niewymuszony przepływ. Patrząc po swojej instalacji z czasów kotła zasypowego i grawitacji, a kotła z podajnikiem i stale pracującą pompą CO, subiektywnie wolałem te 1/3 grzejnika osiągającego większą temperaturę, niż ponad połowę o mniejszej. Po prostu było przyjemniej w domu, mniej duszno i mniej suche powietrze.
  14. Racja, bez różnicy poziomów i stopniowania rur obieg grawitacyjny nie pójdzie. Za to zwykle jest miejsce na umieszczenie zasobnika CWU powyżej kotła i można z tego skorzystać. Obieg grawitacyjny (niewymuszony pompami) pozwala na mniejsze zużycie opału.
  15. Z tego co się dowiadywałem, jest to możliwe, tylko wymaga zrobienia syfonu przy zaworze (na powrocie)
  16. erchi odpowiedział(a) na HatefulEvil temat w 1.8T
    prowadnica i bagnet oleju, króciec wodny z tyłu silnika, oring w podstawie filtra oleju - to warto wymienić profilaktycznie. W zawieszeniu łączniki stabilizatora razem z gumami, a najlepiej wrzucić poliuretanowe. Końcówki razem z drążkami, dla świętego spokoju. Tyle ode mnie
  17. Ile zostało pokazuje, bo ma wyliczone średnie spalanie i odczyt odnośnie ilości paliwa w zbiorniku.
  18. erchi odpowiedział(a) na kamisia0223 temat w Audi A4 B6/B7
    Napisz do ASO, podaj VIN, powinni określić jakie sprężyny są w aucie.
  19. erchi odpowiedział(a) na kamisia0223 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie mogły się wyrobić. Sprężyny do wymiany.
  20. erchi odpowiedział(a) na kamisia0223 temat w Audi A4 B6/B7
    A podkładki pod sprężyny?
  21. Bardzo rozwinięta wypowiedź.
  22. Byłem na Sztuce Kochania i się nie zawiodłem. Polecam!
  23. Szkoda, że go nie shamowałeś przed i po
  24. Byłoby jeszcze lepiej, gdybyś stawiał przecinki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.