Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Lekkie ślady wycieków w okolicy reduktora i podstawy filtra oleju. Dokręciłem opaski. Temperaturę 90st. osiąga, po czym schodzi poniżej 70 i tak już zostaje. Po zgaszeniu silnika na kilka minut i ponownym ruszeniu w trasę wskazuje już 90st i tak trzyma, rzadko kiedy ponownie spada w okolice 70. Termostat się najwyraźniej przycina, więc będzie do wymiany.
  2. Ubytki były, po wymianie króćca z tyłu trochę się uspokoiło. Poza tym termostat raczej do wymiany - podczas jazdy dobiło w normalnym tempie do 90st, po czym powoli spadało w okolice 60 i tak już zostało. Po zgaszeniu silnika na kilka minut i ponownym odpaleniu, na blacie widniało 90st i podczas dalszej jazdy tak zostało.
  3. Dziś w trakcie jazdy (przy wyprzedzaniu) spadła temperatura płynu chłodniczego w okolice 60stopni (wskazanie na blacie), po czym sterownik LPG przełączył zasilanie na benzynę i nie mogłem tego ponownie włączyć. Po zgaszeniu silnika zajrzałem pod maskę i okazało się, że płyn w zbiorniczku wyrównawczym ma ciemny, prawie czarny kolor. W sobotę gdy zaglądałem był różowy. Co się mogło stać? Bo potem temperatura wróciła do normy i z przełączeniem na LPG nie było już problemu. Edycja: wyciągnąłem trochę płynu strzykawką, nie wygląda źle. To bardziej nazbierało się ciemnego osadu w części zbiorniczka wyrównawczego. Ale nadal nie ma pomysłu na nagły spadek temperatury cieczy chł. podczas jazdy.
  4. A ja szukam rejestratora, który zajmie jak najmniej miejsca, najlepiej schowany za lusterkiem. Ktoś coś poleci?
  5. cena netto?
  6. Bardzo polecę dwa filmy: Ciało i dusza Mężczyzna imieniem Ove. Dwa strzały w dziesiątkę z wczorajszej wyprawy do kina.
  7. Dziś założyłem Dunlopy RT2 235/45/17. Znacznie cichsze niż moje obecne zimówki, a właśnie na tym mi zależało.
  8. Jak się podepnie Densiona gateway 300 pod RNS-e, co wtedy z obsługą fabrycznej zmieniarki?
  9. Dzięki Przekażę znajomemu
  10. To jest w zasadzie pytanie od znajomego, który jechał dziś obejrzeć A4 B6 z takim właśnie problemem. Szczegółów jednak nie znam.
  11. Co może być przyczyną zgrzytów przy zmianie biegu z dwójki na trójkę?
  12. 1700kg robi swoje, ale u siebie nie będę się pchał we wzmacniane
  13. Na wygląd nikt by tyle nie dał, ale za niecały miesiąc wjadą nowe 4 sztuki.
  14. W moim aucie są Conti wersja 3 i pomimo wieku - opony z 2007 roku - nadal jest zadowalająca ilość bieżnika.
  15. Mnie spali między 14 a 15 jak będę gnał 180-200km/h.
  16. Po co sprawdzać ładowanie na zgaszonym silniku
  17. Po zgaszeniu auta - silnika?
  18. RT2 235/45/r17 to za 1600zł
  19. Raz piszą, że miesiąc, raz że pół roku - od daty zameldowania bądź podjęcia zatrudnienia. Wolałbym nie przejestrowywać auta, a po prostu zapłacić należny podatek drogowy i mieć spokój.
  20. Panowie, jak to jest, będąc zameldowanym w Niemczech i będąc właścicielem auta zarejestrowanego w Polsce, można nim tam jeździć przez pół roku, rok? Jak to wygląda w praktyce?
  21. Teraz chyba bycie drwalem jest na topie.
  22. Kilka osób ma zamontowane, przypuszczam że każda z nich tę samą butlę Bormech 650/270 o pojemności 72l. Przy takiej butli, powtarzam, zostaje jeszcze odrobina luzu. Ktokolwiek twierdzi, że 72litry nie wejdą do avanta - a zwłaszcza gaziarze - niech się zastanowi dwa razy, sprawdzi, a potem dopiero mówi. Na szybko:
  23. Też bym tak zrobił.
  24. w leasingu czy franczyzie dałoby radę, ale kosztem zysków do podziału..
  25. Skłaniam się ku Dunlop Sport Maxx RT2 235/45/R17, ale dopiero za miesiąc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.