Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:kox: :naughty: :decayed: :cool:
-
2 urodzinki naszego klubu :)
Prezes :notworthy: :notworthy: I calej reszcie uzytkownikow , klubowiczow , modow , vipow itp. z calego serca dzieki za wspoltworzenie tego jakby nie bylo niezwyklego forum I niezapominajcie czasem o mniejszosci A6 :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A mnie to wk***ia Ten tescik hehehe , zwlaszcza w KCH , u nas to jakos ujdzie BTW. Panowie jakby co to poczekacie z 2 minutki na PIEKNA A6 ?? :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alle- luja!!! He's a live!!!!!! Hehe ze tak powiem , almost alive Oj sie dzialo :drunk:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj chlopaki chlopaki Dobrze ze nie wiecie co bylo wczesniej ze tak sobie pewne slowa wymieniacie hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehhe to moj podpis ma klona :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe wyjdzie ze mam klona :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde musze wyjsc Jak wroce to ci zrobie Cuberku jaki chcesz podpisik To takie moje male czary mary Zadne ograniczenie mi nie straszne heehehe , nawet na cala strone ci zrobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmmm jakis koles mi ukradl Podpis Juz specjalnie dla ciebie wkleje Cubrowoz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaraz wam pokaze jak ladnie zrobic podpis tylko musze to przetestowac na nowym loginie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie nie mysle i wogole to GLUPI jestem i wogole POJEBANY, wiem wiem [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 11:27 _________________________________________________No ale konczac ta dziwna polemike , dalej nie rozumiem co cie tak blokuje Cuber?? Skoro ja mam fotki w podpisie to ty tez mozesz miec , tylko je zmniejsz deko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jakos mam podpis?? A poza tym byl limit w podpisie z tego co pamietam Jaka zas k**wa wazelina ??? Ej wcale nie musze byc w "WASZYM TEAMIE"!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Max wiesz co ? zj** sie , juz wiem za co masz klubowicza!! Hahahahahahahahahaha , czyzbys byl nie w humorze ?? Moj milordzie Ej k**wa , jak niektorzy mieli podpisy wyjebane na pol strony , to chyba to troche nie teges co ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostatnio w modzie Taaaa , jak ja owalem to bylo beeeeee Ja w sumie popieram Niektorzy przesadzali z tymi podpisami hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej chlopcy Widze ze FOc**jecie po calosci ehehehehe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm , teraz już wiem co to oznacza Max - i pewnie wrzuciles film jak jechalismy z zatrzymanego na ciulowej nawierzchni gdzie cudem orzeszunio mnie objechal Jasneeee i tez wrzucilem jak cie pieknie Quattro objezdza JOKIN
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ehh Murzyna Jak se tam chcesz Ale chodzilo o ciebie
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
Hehe w zolci bedzie wygladac bardziej agressive No i z 10 kucy dojdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ile znasz frytkowozow ? :naughty: twoj of kos
-
Monitor LCD 17"-19"
Hmm twierdzisz ze to co napisane na papierku odzwierciedla rzeczywistosc ?? FAJNIEEEE !!! W tak niskym przedziale cenowym WOGOLE bym na to nie zwracal uwagi , po pierwsze parametrow technicznych co do jasnosci , kontrastow , odswiezania , katow itp. ZADNA NORMA NIE OKRESLA!!! i kazdy producent w zakresie wlasnym sobie robi testy i wpisuje parametry takze u kazdego producenta inne parametry sa norma Dziwne ze w tej cenie dostajemy np. monitor o kontrascie 500 i o kontrascie 2000 to chyba magia Nie bede pisal wywodu na ten temat ale w tej cenie ZWRACAJCIE uwage tylko i wylacznie na gwarancje i obserwacje na zywo (ktory lepiej wyglada i lepiej wyswietla obraz), suche dane w niczym nie pomagaja Zobaczcie ile "szingsanksun" monitorow ma super wypasne parametry a kosztuja................400zl Ogolnie brac co w miare "markowe" czyli LG , SAMSUNG , ASUS , PHILIPS , BELINEA itp