Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:dance: :dance:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
OOOO z przodu i z tylu obowiazkowo musi byc Oznaczen nie mam na klapie i jest GIT , tylko sie zastanawiam czy nie dac samego QUATTRO na przod i tyl
-
Mustang Bullitt
Po to zeby policja nie wlepiala mandatow i zeby nie zabrali dowodu OT CO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Planuje w niedziele, myśle , że się uda. No to spoczko by bylo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A czasem sie nie nazywa Steskal ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
MAX bo pomyślę że jestes pedofilem...... Hehee :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 11:51 _________________________________________________Przywiez troche sniegu na jutrzejszego spota , co by sie mozna bylo poslizgac troche heheheehe
-
Mustang Bullitt
Juz sie pytalem U nas nic na ten temat nie wiedza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz my Mega rezamy na RS6
-
Zakup baterii do laptopa
Regeneracja ogniw , a reset elektroniki to inne rzeczy Juz sie dowiedzialem Ale ile sam reset daje tego nie wiem. Regenracja tak jak napisalem wyzej Wedlug mnie lepiej kupic nowa , o wiekszej pojemnosci baterie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marcinie kiedy sie u nas pojawisz ??
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Z tymi lusterami bedzie superowo wygladac
-
Problem ze wzmacniaczem
Moze koncowki sie spalily??
-
Zakup baterii do laptopa
No wlasnie nie wiem czy to , to samo , szczerze to pierwszy raz o czyms takim slysze
-
Mustang Bullitt
Hejka , prubowalem sie dowiedziec conieco i z tego co mi kolo powiedzial to ori nie dostaniesz , przynajmniej u nas , jesli juz to predzej w Niemcowni ale ponoc oni tez maja czerwone ale z homologacja europejska? Powiedzial mi kolo ze mozna to jakos wyrezac ale ze nie za slicznie to wyglada , jeszcze poszukam i jak bede cos wiedzial to napisze
-
Zakup baterii do laptopa
Jezeli dobrze zrozumialem to chodzi o regenracje ?? Jesli tak to z mojego doswiadczenia wiem ze sie w wiekszosci wypadkow nie oplaca Jesli mowa oczywiscie o regeneracji Koszt to ok. 100-150zl , jesli bateria byla/jest w miare zywa , to po regenracji asiagnac moze max. 90% mocy nominalnej ALE podkreslam to wszystko zalezy jaka bateria , jak byla uzywana itp. Wiec nie wiem czy jest sens regenerowania OCZYWISCIE MOWIE O REGENERACJI , jesli resetowanie to co innego to sorki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O takich rzeczach sie nie rozmawia Rob hehehe Witajcie dzieciaczki moje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobranoc wszystkim. Milych snow wszystkim zycze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i felunie rozciagnac hehee Musze w niedziele ocenic i jakiegos kielonka wypic za S4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bolo chyba za piekne oczy mu dales 9
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co niech sobie patrzy hehehe
-
Zakup baterii do laptopa
A ja kupilem odpowiednik "chinski" do mojego ACERA i bateria tez mi trzyma 3 godziny , przy normalnej pracy , jakis filmik , internet , muzyka w tle Placilem chyba 200zl , z allegro kupowalem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja moge z buta przyjsc :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBER GRATY :thumbup: :drool: :drool: SWIETNIE WYGLADA A ja sobie zaszydze Hehehehe co to za pasciowe felgi hehehe Przy S4 to w zime powinienes smigac conajmniej na 17" [br]Dopisany: 01 Luty 2008, 19:24 _________________________________________________A jeszcze pytanko gdzie robiles wydech ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBEROS wklejaj FOTY!!! :thumbup:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Maxiu wszyscy to wszyscy :> Ja nie jestem "wszyscy"