Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Rozwiazanie umowy z Orange (zmiana w regulaminie operatora)
Panowie , jak bede wiedzial kiedy orange zmienia regulamin to dam znac Wszystko sie da , to jest dokladnie to samo co przy neostradzie tpsa. Ktos mial jakies konsekwencje ze zerwal umowe ?? NIEEE!!!!! I tu bedzie tak samo ale malo kto o tym wie :dance: Wiadome , ze nie powozwola wam wziasc z 10 telefonow na miesiac przed zmiana i zerwanie umowu, oni sie juz o to zatroszcza Ale jak sobie kazdy podpisze nowe umowy na 1,2,3 telefony to bedzie OK
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a reszta nie wrzuca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cos tu pusto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie Nowsi i Starsi Co tam slychowac ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yooo chlopcy To jak jakis maly spamik robimy ?? :polew: Witam nowych kolegow Fajowo , moze w koncu bedzie nas DUZOOOOOOOOO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie: jeszcze zmienisz zdanie hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co masz do A6 C5?? :bicz2: :tongue4: :tongue4: :polew: hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:blink: czegoś Ty sie najarał chłopie ............ [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:58 _________________________________________________ :notworthy: Na pewno slabsze niz wasze heheeh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo?? bo bedziesz mial brzydka cere , hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakie k**wa ciśnienie ? NIE KLNIJ!!! :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widze ze strasznie was cisnienie trzyma hehehehehee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NIE TAK [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:45 _________________________________________________ NIE ot i wszytsko jasne! Taaaa , jak twoje czarne B6 hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O boze , PRZEPRASZAM!!! Moge jeszcze cos kiedys napisac ??? :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: Sztywne pruchno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ikonka ----> :> = ŻART!!! Boze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ty co pedzio ??? hehehhehheheheee ikonka -----> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szpiegu z krainy Deszczowych Bananow , co ty tak wszystkich inwigilujesz , chlopaki zbieraja sile , zeby wejsc na ten , jakze nieprzewidywalny i cienki grunt , a ty ich tak wpychasz , WPYCH , WPYCH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
vel Bananie strzelajacy z portek, a co bedziesz robil dzisiaj w KRK ?? Bedziesz sie widzial czasem z Kezorowskim wczesniej, ma tam dla mnie kilka niespodzianek i prezentow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co Ty wygadujesz teraz? nie bede pisał na forum kto takie słowa wypowiedział ...... wiec nie cytuj mi tutaj takich rzeczy OK? Napoleon tak mowil pod Bonaparte , do swoich zolnierzy hehehehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eno Trzenislaw , daj mi jeszcze szanse
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak bo ogólnie jesteśmy zjebanym i nudnym towarzystwem :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zeby ci z portek nie wylecial ten bananowiec buahahahaahahahahahahaha [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:02 _________________________________________________ :kox: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eno tego to ja nie powiedzialem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skads to pamietam.......... a jak ty zartowales z kogos innego Dobra finito Piątusia ziomus Jeszcze tylko odniosę się do tego i kończę Mówiłem Ci już że nie Twoja sprawa jakie relacje są między mną a Pablo ! i czy tak ja do niego lub on do mnie może tak mówić. Koniec kropka A Tu ikonka ---> :> choć to nie żart :th: Panowie a może dziś jakis spocik ok 21?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ales ty spostrzegawcza heheehe ikonka ----> :>