Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Panowie , jak bede wiedzial kiedy orange zmienia regulamin to dam znac Wszystko sie da , to jest dokladnie to samo co przy neostradzie tpsa. Ktos mial jakies konsekwencje ze zerwal umowe ?? NIEEE!!!!! I tu bedzie tak samo ale malo kto o tym wie :dance: Wiadome , ze nie powozwola wam wziasc z 10 telefonow na miesiac przed zmiana i zerwanie umowu, oni sie juz o to zatroszcza Ale jak sobie kazdy podpisze nowe umowy na 1,2,3 telefony to bedzie OK
  2. a reszta nie wrzuca
  3. Witajcie Nowsi i Starsi Co tam slychowac ??
  4. Yooo chlopcy To jak jakis maly spamik robimy ?? :polew: Witam nowych kolegow Fajowo , moze w koncu bedzie nas DUZOOOOOOOOO
  5. napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie: jeszcze zmienisz zdanie hehehe
  6. Co masz do A6 C5?? :bicz2: :tongue4: :tongue4: :polew: hehehe
  7. :blink: czegoś Ty sie najarał chłopie ............ [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:58 _________________________________________________ :notworthy: Na pewno slabsze niz wasze heheeh
  8. bo?? bo bedziesz mial brzydka cere , hehehe
  9. jakie k**wa ciśnienie ? NIE KLNIJ!!! :polew:
  10. Widze ze strasznie was cisnienie trzyma hehehehehee
  11. NIE TAK [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:45 _________________________________________________ NIE ot i wszytsko jasne! Taaaa , jak twoje czarne B6 hehe
  12. O boze , PRZEPRASZAM!!! Moge jeszcze cos kiedys napisac ??? :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: Sztywne pruchno
  13. ikonka ----> :> = ŻART!!! Boze
  14. a ty co pedzio ??? hehehhehheheheee ikonka -----> :>
  15. Szpiegu z krainy Deszczowych Bananow , co ty tak wszystkich inwigilujesz , chlopaki zbieraja sile , zeby wejsc na ten , jakze nieprzewidywalny i cienki grunt , a ty ich tak wpychasz , WPYCH , WPYCH
  16. :polew: :polew: :polew:
  17. vel Bananie strzelajacy z portek, a co bedziesz robil dzisiaj w KRK ?? Bedziesz sie widzial czasem z Kezorowskim wczesniej, ma tam dla mnie kilka niespodzianek i prezentow
  18. co Ty wygadujesz teraz? nie bede pisał na forum kto takie słowa wypowiedział ...... wiec nie cytuj mi tutaj takich rzeczy OK? Napoleon tak mowil pod Bonaparte , do swoich zolnierzy hehehehehe
  19. Eno Trzenislaw , daj mi jeszcze szanse
  20. no tak bo ogólnie jesteśmy zjebanym i nudnym towarzystwem :gwizdanie:
  21. Zeby ci z portek nie wylecial ten bananowiec buahahahaahahahahahahaha [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:02 _________________________________________________ :kox: :kox:
  22. Eno tego to ja nie powiedzialem
  23. skads to pamietam.......... a jak ty zartowales z kogos innego Dobra finito Piątusia ziomus Jeszcze tylko odniosę się do tego i kończę Mówiłem Ci już że nie Twoja sprawa jakie relacje są między mną a Pablo ! i czy tak ja do niego lub on do mnie może tak mówić. Koniec kropka A Tu ikonka ---> :> choć to nie żart :th: Panowie a może dziś jakis spocik ok 21?
  24. Ales ty spostrzegawcza heheehe ikonka ----> :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.