Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. A jednak mnie lubisz hehehheehehee
  2. Spoko ziomus , piątusia :polew: Dobra z jajami juz wiadomo o co cho http://pl.youtube.com/watch?v=hBsKsJLebMI&feature=related :polew:
  3. a zapomnialem o ikonce , bo to zarcik of kos jest ----> :>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 15:35 _________________________________________________a gdzie sie podzial CUBER vel. S4DI hehe [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 15:36 _________________________________________________ikonka ----> :>
  4. hyhy [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 15:32 _________________________________________________ chlopczyku , nie pisz jak dorosli pisza hehehee
  5. skads to pamietam.......... a jak ty zartowales z kogos innego Dobra finito Piątusia ziomus
  6. moge wynalezc dla ciebie specjalnie Znowu sie unosisz z zartu , a mowiles kiedys ze niektorzy nie umieja sie z siebie posmiac Piateczka ziomal i nie unos sie tak
  7. Naucz sie ortografii i nie unos sie tak "Panie powazny" , nie kierowalem tamtego postu do konkretnych osob i nie z zamiarem zeby wszyscy mieli polew z tego Kto zrozumial ten zrozumial , zreszta wytlumaczylem juz o co chodzi i KROPKA
  8. jesli ktos zaproponuje nizsza cene ode mnie to prosze mi to pokazac , na pewno zaoferuje lepsza za co NAJWAZNIEJSZE - ORYGINALNY OLEJ. Mam pytanko , jak można poznać czy olej jest ori czy nie ori ? Trzenio , najlepiej po smaku :polew: :polew:
  9. No to z takimi zdolnymi pytaniami "Panie powazny" to juz do kolesia , ktory te jajka wlozyl do auta [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 15:20 _________________________________________________ hm ale jak z tego zdjecia mozna było wykombinowac i sie domyślec ze jajaka są na podłodze?? No przeciez napisalem
  10. :wallbash: :wallbash: :wallbash: Dobra to inaczej: Koles w aucie na dywaniku pod kierownica , poroskladal sobie jajka , przeciwko zlodziejom . Juz jasne ??
  11. LOL robilem zdjecie przez szybe i odbilo mi w szybie auto stojace obok , a te plamki to sa widoczne przez szybe , tylko mam ujowy aparat i slabe swiatlo bylo Ale jaja leza na ziemi hehehe
  12. obok odbicia felgi na dywaniku widac takie kremowe plamki , to sa JAJKA!!!! , ktore leza na dywaniku pod kierownica buehehehehehehehe.
  13. :polew: :polew: :polew: :polew: Pewnie nieraz sie zastanawialiscie jak dobrze zabezpieczyc autko przed zlodziejami itp. , zszedlem na dol na parking zapalic i tak sobie lookalem do autek i ............... JUZ WIEM JAKIE ZABEZPIECZENIE BEDZIE NAJLEPSZE !!!!!!! JAJKA NA PODLODZE buahahahahaha :polew:
  14. Jezdzij dales a sie przekonasz Hmmm no wlasnie sie chce przekonac ja zrobiłem 67km :blink: :blink: Kurde chyba nie dobije do tego wyniku Juz jezdze w promieniu max. 200 metrow od stacji hehehe , jak by mi zaczal kaszlec Ale sprubuje. Murzyna ty to wszystko bys rezal mlotkiem Czasami trzeba sie delikatnie obchodzic z niunia , bo potem sie ludzie dziwia ze takie porozpieprzane te A4 sie sprzedaja hehehehe.
  15. N73 ma procek 220MHz i 20MB RAM , E51 ma procek 369MHz i 44MB RAMu , E65 220MHz i 20MB RAM ALE nie jest to w wiekszosci wyznacznikiem szybkosci dzialania , tylko zainstalowany firmware i soft w telefonie zazwyczaj odpowiada za spowolnienie lub zszybszenie dzialania danego telefonu , karta pamieci np. 2gb zapachane zdjeciami i filmami tak wam spowolni symbiana ze sie nie odnajdziecie Instalowanie programow nie na karcie pamieci a w pamieci telefonu , tez spowolni dzialanie i to bardzo. Wiec raczej bym tak duzej wagi do procka nie przywiazywal w SYMBIANACH (w WM jest inaczej), zwlaszcza ze mialem juz kilka symbianowcow , ktore mialy duzo slabsze procki np. 6600 104MHz , 6670 130Mhz i tomtom czy inne ustrojstwa dzialaly bardzo dobrze bez przycinania Pozdro
  16. Ja juz wsunalem 6 paczusia Mniammmmmmmmmmm , a w domu jeszcze kilka czeka hehehe . Doble pacusie
  17. Jezdzij dales a sie przekonasz Hmmm no wlasnie sie chce przekonac
  18. Witajcie panocki Co do HIDow to tak jak mowil Mega u niego siedza H1 a ja mam H7 :gwizdanie: Po drugie jakas pieprzona ruła , przeszkadza w wyciagnieciu dekla ale mysle ze wyjdzie tylko trza by sie troche pomordowac. Co do wyciagniecia lampy to nie jest tak prosto , bo trzeba zderzak odkrecic lub byc gietkim jak akrobata w cyrku bo dwie sruby od lampy sa pod spodem od dolu zderzaka do ktorych sie dostac graniczy z cudem Ale Mega dont wory , next time zalozymy Panowie jak myslicie ile mozna przejezdzic na 0 na FISie Narazie zrobilem 36km :dance:
  19. o jezu jakie to stare ale jak juz jestesmy przy matrix-ie to : http://www.youtube.com/watch?v=-sliDi-vL3g Ale tu akurat nie chodzilo mi o matrixa ale o ta piosenke , ktora nota bene byla wczesniej niz Matrix tylko troche inaczej wykonana, co nie zmienia faktu ze jest ZAJEBISCI*E klimatyczna!!
  20. Co tu taka cisza ?? Ja bede mial prezentacje na wiosne RS6 Panowie posluchajcie tej nuty MIAZGA!!!!!! http://crysis.wrzuta.pl/audio/eiCj74TGwN/the_matrix_soundtrack_-_clubbed_to_death_-_rob_dougan
  21. Juz po spociku z Mega13 Milo bylo , dzieki Mega
  22. Ojj bardzo sie myliszz Nie ma zadnej pikselozy , a w E51 ta rozdzialka jest za duza bo gwno widac , takie wszystko male
  23. Ale jak jest znawca tematu to powiedz nam co to jest ta "reszta" Bo ja sadze ze wcale nie jest gorszy od E65 , biorac pod uwage ze to inne telefony Slider vs normalny. Inna wersja Symbiana N73 wiekszy wyswietlacz
  24. Yoo ziomy , jak ktos ma chetke to u mnie na garazu dzisiaj mamy mini spota z Mega13 (prezentacja) i rezanie xenonow ok. godz 18-19 ZAPRASZAM!!
  25. Ja nie kumam o co chodzi :blink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.