Treść opublikowana przez Ja4rek
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
Test na sprawdzenie znajomości logo poszczególnych marek, dobra zabawa, jest kilka egzotycznych marek http://autos.canada.com/community/logosquiz/index.html mój wynik 46/50
-
[B5 AFN] Wskaźnik temperatury - dziwne zachowanie
Sprawdzaj temperaturę na kanale 49 na klimatroniku, jeżeli bardzo długo nagrzewa się silnik to obstawiam wymianę termostatu. Pozdrawiam Jarek
-
[ALL] Ile olej napędowy ma oktanów ?
Wikipedia: Liczba cetanowa Liczba oktanowa Pozdrawiam Jarek
-
[B5 ADR] AUDI A4 1.8 '97
Ładna furka - gratuluję
-
[B5 AFN] Pierwsze w życiu AUDI :)
Bardzo ładna furka, fajne wnętrze, mój ulubiony silnik i do tego w "kłatro" - rewelacja "Będzie pan zadowolony"
-
[B5 AAH] moje Acztyry
Fajny numer na rejestracji
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
Ładniuśka niunia
-
[B5 AFN] Wskazania z klimatronika
Termostat razem z uszczelką idzie do wymiany. Pozdrawiam Jarek
-
[B5 ADP] Jaka jest u Was temperatura cieczy chłodzącej ?
Wymieniałem na świeżo termostat, aczkolwiek w dieslu. Koszty: termostat 34zł (wahler), wymiana w warsztacie 35zł, zaokrąglając całość wyszło 70zł. Przed wymianą: na wskaźniku nie więcej niż 75 stopni, teraz pięknie rozgrzewa się do 90 stopni [klimatronik kanał 49 i 51 po 90 stopni więc wszystko OK]. Pozdrawiam Jarek
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
1.9 w dizloturbinie też daje dużą frajdę
-
[B5 AJL] a4
Fajna furka. Zmieniłbym lampki z przodu, tył też, aluminium ładne i będzie elegancko Pozdrawiam
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
wracając do wyboru felg to z tych, które zaproponowałeś, osobiście wybrałbym: http://moto.allegro.pl/item506944768_felgi_aluminiowe_18_nowe_vw_audi.html
-
[ALL B5] moja lalka
Ładna sztunia, czyściutka, podobają się mi jej kółka trochę haczyk kłuje w oczy ale pewnie czasami jest potrzebny zaraz pewnie pojawią się propozycje zmiany świateł na poliftowe i słusznie, bo wówczas będzie wyglądała jeszcze ładniej Pozdrawiam świątecznie
-
[B6 AWX] Jakie świece żarowe polecacie ?
Jeżeli dajesz sobie wcisnąć jakieś 4max'y to gratuluje. Chciałbym uniknąć reklamowania intercarsu, bo żaden to dla mnie interes, jednak mają w ofercie części wielu producentów i można znaleźć to czego szuka się - oczywiście przy zakupie jeden kierowca postawi na jakość kupowanego produktu a drugi kierowca na jak najniższą cenę. Pozdrawiam świątecznie [br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 17:51_________________________________________________ Również wesołych świąt życzę Szacuneczek
-
[B6 AWX] Jakie świece żarowe polecacie ?
słodki79, te aukcje to :bicz3: dla naszych aut Śmignij do porządnego sklepu np. intercarsu, podaj model auta, silnik, zapytaj o odpowiedni rodzaj świec - u mnie zawsze doradzą i dobiorą odpowiednie elementy, poza tym w przypadku wątpliwości co do długości świec to w sklepie zawsze można wymienić "od ręki", a z wymianą u sprzedawcy wysyłkowego schodzi się dłuuugo. Pozdrawiam i życzę spokojnej jazdy Jarek
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Szczerze popieram inicjatywę jaro4444 Może do petycji podpisanej przez użytkowników B7 BLB dołączyć także poparcie ze strony forumowiczów i klubowiczów a4-klub.pl ? "W kupie siła"
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
Jak sprawuje się ten zestaw? (chce kupić harrego po nowym roku do swojej niuńci)
-
[ALL B5] === Audi A4 Sedan Sreberka TDi ===
Jest taki dział jak "Sprzedam auto" i chyba tylko tam powinien znajdować się ten post :laghing2:
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
Świetny kolor - jak dla mnie bardzo ładny , olej totalnie teksty typu "nie warto inwestować bo silnik ma 100 koni" - ktos miał wyraźnie słaaaby dzień . Gdybym miał taką śliczną bordową A4 to zrobiłbym co następuje: posiłkując się autem kolegi topora, które IMHO jest na prawdę eleganckie, założyłbym tego typu felgi (17") bo są bardzo ładne, wstawiłbym podobny grill bo także jest w dobrym smaku; widzę że planujesz światełka na wersję poliftową więc w całości będzie cacy. Odpuściłbym malowanie dachu na inny kolor - będzie kiszka wg mnie, a brakiem znaczka z tyłu nie ma co przejmować się. Szerokości życzę, przyczepności... Pozdrawiam :> Jarek
-
[ALL B5] Moje cudo
Świetny kolor lakieru, gustowne felgi - auto ze smakiem a pod maską istny
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
Zajefajna felga
-
[ALL] Pękniecie w szybie przedniej - poszukuję warsztatu
Dziękuję za informacje, we wtorek jadę do Reguł na sklejenie. Pozdrawiam Jarek
-
[ALL] Pękniecie w szybie przedniej - poszukuję warsztatu
Witam, mam ślad po kamyku zaliczonym przez przednią szybę w trakcie jazdy po trasie. Jest drobne pęknięcie i mała rysa, około 0,5 cm. Szukam kontaktu do sprawdzonego i solidnego warsztatu lub zakładu zajmującego się klejeniem szyb, najchętniej z mazowieckiego. Pozdrawiam Ja4rek
-
[B5 ADP] 17'' xenon
Ach ten Żyrardów
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
Twoja furka ma naprawdę świetny kolor lakieru - i przy tym pozostanę, a co do tuningu optycznego - to Tobie ma podobać się to auto. Pozdrawiam