Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Olej też LM. 5w40 synthoil , filtr mann/knecht
  2. Kupuj i zakładaj. Aby na jednej osi nie było różnych opon. No i nie pchaj się w opony starsze niż 5 lat.
  3. Nic się źle nie skończy. Płukanka LM jest bdb. Tylko kup tą droższą pro line nie tańszą (białe opakowanie).
  4. Postawią zarzut o wyłudzenie internetowe. Bodaj od rocznych zawiasów do odsiadki 3 lata. Zależy z jakiego paragrafu będą gościa karać. Przy niskich kwotach poniżej bodaj 250zł będzie grzywna + 1 rok próby (nie zawiasów) zakładając, że gościu nie był wcześniej karany.
  5. Tak a w nich pracują najgorsze tłuki i partacze. Jak ktoś nie daje sobie rady na zwykłej mechanice idzie do serwisu. Tam jest zawsze dobrze nieudacznikom. Z życia wzięte x100
  6. Mesiah odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Tak w ogóle to nie ma osób pracujących w aso albo mających tam wtyki u nas na forum? Może ktoś by doradził gdzie pewnie i najtaniej kupić taki napinacz.
  7. Mesiah odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Gdzie i kiedy napisałem, że aso odpada? Od kiedy jestem na forum pisze, że napinacze i łańcuchy do nich kupować tylko w aso. Ten śmieć z linku który podałeś nie jest oryginalny. To zwykła podróba ze znaczkami jak każda inna z allegro.
  8. Mesiah odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    O czym Ty piszesz?
  9. Pewnie, że już jesteśmy ale mimo wszystko będziemy świadkami jeszcze wielkich zmian. Nie tylko w kwestii motoryzacji i własności. USA i cała ta za***ana unia trzęsie całym globem jak chce.
  10. Coś czuje, że te wszystkie zmiany jakie wprowadzą w tej dekadzie mają wyższy cel. Niedługo serio będą jaja. Będziemy tylko jebać po 12h i nic nie będzie nasze.
  11. Mesiah odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    To trzeba dzwonić gdzie indziej i wysyłkowo brać.
  12. Mesiah odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Hehe to albo co rusz podnoszą ceny albo zależą one od oddziału. W tamtym roku ktoś za 1700 ściągał.
  13. Tylko używka ori audi. Góra z a6 c5 (do skrócenia) a dół z s4 b5 razem z uchwytami. Ok 100zł/szt
  14. No to zawsze kończy się tak, że trzeba iść i kupić drugi raz.
  15. Mesiah odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    A czy to coś zmienia?
  16. To o niczym nie świadczy. Każda może się skrzywić. Hart zrobi to 2x szybciej. Przerabiałem to. Może zacisk na prowadnicach stoi albo w kałuże wjechałeś na rozgrzanej tarczy? Mój starszy załatwił ate tydzień po założeniu w kałuży właśnie.
  17. Przy B7 nie pomogę. Najłatwiej i najpewniej wziąć sobie kawałek jakiegoś liniału czy deseczki o długości takiej aby mierząc od ziemi zmieściła się do nadkola. Przykładasz do opony lub rantu felgi (zależy co bardziej odstaje) w dwóch miejscach i widzisz na błotniku jakiej grubości dystans Ci wejdzie. Mierzysz to metrówką czy suwmiarką jak masz i zamawiasz. Te 2-3mm zawsze warto odjąć aby za bardzo nie wystawało.
  18. Nie kolego ja nie szydzę z innych. Pisze jak jest. Zbrakło mi kasy na komplet zimowy.
  19. Ja teraz latałem. Do tego gleba ok 65/60 i letnie opony 225/40
  20. Mi też nic przed założeniem nie trzeszczało ale po założeniu dwóch sztuk różnica w prowadzeniu auta jest duża. Czuć to od razu i nawet w ślepym teście byś to wyczuł w 5s. Ktoś tam nawet kiedyś sprawdzał na podnośniku czy innym ustrojstwie. Okazało się, że B5 bez rozpórek rozchodzi się gdzieś na dole przy sankach o ponad 1cm przy obciążeniu. Z rozpórkami 0.
  21. Nie rozumiem jednej rzeczy kolego Dawidzie. Przecież masz 1.8t a w nich tak jak w starszych ADR masz napinacz bez wtyczki (nie wiem jak było z tymi z końca produkcji). Taki napinacz w aso można upolować ponoć nawet poniżej 600zł (gdzieś w seacie się trafiały) a normalna cena to 650-700zł. Febi kosztował pewnie ponad 500. Jaki to miało sens? Rozumiem kombinacje osób które mają napinacze z wtyczką (chyba ok 1700zł w aso) ale takie wersje jak my may są do przełknięcia. Wlać płukankę LM , spuścić syf i zdjąć miskę. Wyczyścić smok i jak trzeba ( w co wątpię) wymienić pompę oleju. Złożyć i zalać LM 5w40. Następnie wymienić napinacz na taki z aso + łańcuch i spokój na długie lata. Te silniki są na prawdę ok i jak się dba to robi się przebiegi. Z drugiej strony nawet jeśli ktoś ma napinacz z wtyczką i płacze, że taki kosztuje grubą kasę to ja się dziwie. Zobaczcie na nowe auta. Części do nich kosztują majątek i za bzdety płaci się po 2-3 tyś. Pomijam fakt, że i psują się dużo częściej. Wydać te 2000zł na napinacz z łańcuchem raz na życie auta to nie tragedia.
  22. Mesiah odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Pojeździj jeszcze trochę a na pewno będziesz musiał zmienić silnik. Jak dla mnie to już jest załatwiony. Co do silników. To co z tego, ze taki kupisz skoro będzie już miał powyżej 250 tyś i napinacz na śmietnik. Używka odpada , nowa podróba odpada , zostaje tylko aso. Nie wiem jak jest w Twoim roczniku ale w moim 96 jest napinacz bez wtyczki i kosztuje normalne pieniądze w aso. Ten z wtyczką lasuje mózg. Nie wiem czemu jest aż taka różnica w cenie. Rozumem 200-300zł ale nie ponad tysiaka.
  23. A ja jeżdżę na ok 70/60 i w aucie jest cisza. Mam dolną i górną rozpórkę. Jedynie przy najeżdżaniu na większą górkę lub krawężnik jednym kołem coś odezwie się przy słupkach w bagażniku. Podłokietnik fabryczny nie dokładany i tapicerka w aucie nigdy nie ruszana.
  24. Nie wiem w ogóle o co tu chodzi. Przecież każdy mechanik powinien zacząć od sprawdzenia ciśnienia oleju. U mnie smok też był przytkany ale nie aż tak.
  25. Jeśli nie był rozciągnięty to nie musiałeś go wymieniać. Febi albo już padł albo padnie lada chwila. Było o tym 1000 razy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.