Treść opublikowana przez Mesiah
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ja nie wiem. W naturze ludzkiej leży kombinowanie? Jest OZ i Ferodo. Po co kombinować i kręcić. To nie są jakieś mega pieniądze żeby oszczędzać na heblach. Rozumiem wybór wahaczy MS-LEM różnica tysiaka , trzeba to już przemyśleć ale głupie tarcze i klocki? Wozicie tymi autami d*py swoje i swojej rodziny. Oszczędzi jeden z drugim 100zł a konsekwencje mogą być fatalne. No ale gdyby nie tacy to by hart, kraft , maxgear czy inny syf nie istniał. Sorry ale wkurza mnie takie podejście do sprawy bo ja na heble kasę wykładam a ktoś oszczędzi i mi wjedzie. Wtedy moje heble nic nie pomogą.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Kolego równe z nadkolem są 18 8j ET 35. Gdyby skupił węższe lub z innym ET napisz do mnie na pw. Dobiorę Ci odpowiednie dystanse. Dystom robi dobre. Kieruj się stanem felg i worem. ET da się dopasować. Oczywiście jeśli nie jest za niskie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Da się jeździć o ile nie masz tragedii (dosłownie) z drogami w okolicy i nie robisz dłuższych tras. Zawiecha nie pada tak szybko. NO ale mimo wszystko względem 17 205/50 dość spora przepaść. Zarówno w komforcie jak i rzucaniu w koleinach. Ostatnio się na takich przejechałem i myślałem, ze jadę na 16 205/55 Latam na 225/40 r18 i sie już odzwyczaiłem od wygody. Na dłuższe trasy uciążliwe koło nawet przy dość miękkim zawiasie.
-
Problem z dźwiękiem 2.8 AAH - próby ogarnięcia przelotu
Nie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Ty chyba żartujesz?245 na 8j? Do tego profil 40 przy 18 calach. Daj spokój z tymi oponami. Będzie masakra na tym. Miałem 235 na 8j i już to wyglądało do d*py. Jak dla mnie najlepiej na tej szerokości leży 215. Pomijam fakt jak się jeździ po koleinach na oponach typu 235/245. Wyzdrowiałem z tej choroby w tydzień.
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
Bardzo ładnie siadły.
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
Ty masz wersje z wtyczką? Jeśli nie to koszt ok 700zł a jeśli tak to bodaj 1700 w aso. Tak czy siak czeka Cię duży wydatek. Używek się nie kupuje. Sprawdź wpierw ciśnienie oleju. A debilowi który poleca dolanie i zepsucie silnika moto doktorem wylej te gówno do ryja. Banda druciarzy.
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
"Wersje mechaników są różne. Napinacz albo ciśnienie oleju" Czegoś tu nie rozumiem. Do jakich Ty druciarzy jeździsz? Byłeś u kilku i nikt od ręki Ci ciśnienia nie zmierzył? Przecież to podstawa. Domysły snują a nie wezmą manometra i nie zmierza. W ogóle nie wiem czemu bez zmierzenia ciśnienia pytasz o coś. Zmierz je. Jeśli będzie prawidłowe to wtedy się pomyśli. Na razie ten dźwięk jest nie za ciekawy. Nie moja sprawa ale gdybym ja usłyszał taki dźwięk z silnika to bym go już nie odpalał a na pewno nie jeździł tym autem.
-
Felgi z a3 do a4 b5
Białe springi to pewnie kaw. Pomijając fakt, że koła są po prostu brzydkie i do b5 nie pasują (kwestia gustu) to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś taki zestaw założył. Jakie masz teraz opony? Jeździłeś kiedyś na 235?
-
Klocki nierównomiernie się ścierają.
Zbytnio nie sprawdzisz. Jak auto kupiłeś klocki z obu stron były równo zużyte czy tak tylko domniemasz? Może poprzedni właściciel to druciarz i wymienił klocki tylko z jednej strony?
-
Klocki nierównomiernie się ścierają.
Klocki były wymieniane po obu stronach? Jeśli tak to zacisk na którym klocki są mniej zużyte może nie domagać.
-
CAŁY FILM! - Policjant odchodzi ze służby w akcie protestu
Prześcigają się w nabijaniu statystyk.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
No pomyśl chwilę. Średnice całej tarczy. Masz pytania pisz pw
-
CAŁY FILM! - Policjant odchodzi ze służby w akcie protestu
https://www.youtube.com/watch?v=sqy6LeW_zFY
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Zdejmij koło i zmierz dokładnie średnice inaczej nie sprawdzisz.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
W swoim 1.6 masz wentyle? Nie wiem jak oni to montowali. Może ktoś przekładał. EOT
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Wywalaj i zakładaj chociaż wentyle 288-312. Moje lite ciągle zagotowane i słabo hamują.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Tak , lite.
-
Jak ugrać 1cm na przednim zawiasie.
Gwint mam w swoim aucie. Do auta siostry nie włożę.Niby springi -60 h&r a mimo wszystko znacznie bardziej komfortowe niż gwinty weiteca czy kw. Sprężyn innych raczej nie znajdę. W swoim przed włożeniem gwintu przerobiłem z 5-6 kompletów i żadne nie siadały tak jak było opisane po prostu 1.8 jest za lekki z przodu. Zmienie z tyłu opony i założę z przodu dystanse. Wtedy się okaże. Panowie jak jest dokładnie z montażem amorów z B6 w B5? Podejdą? Jeśli nie to co trzeba przerabiać?
-
Wymiana napinacza łańcucha rozrządu z nastawnikiem ARG, ADR, AVV
Raczej ciężka sprawa. No ale jak już to najważniejszy jest stan ślizgów napinacza. Szczególnie tego dolnego którego nie widać z góry po zdjęciu samej pokrywy zaworów. Widziałem już ze 4 silniki zarżnięte z powodu pęknięcia tych ślizgów. Najgorsze jest to, że potrafią strzelić po prostu ze starości mimo braku śladów na nich po łańcuchu. Nie wyczujesz.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Nie. Czujnik spalania stukowego to co innego.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Czujnik wału jest na bloku koło filtra oleju przykręcony jedną śrubką Czujnik wałka rozrządu z przodu na prawym wałku alu pokrywka z podpiętą wtyczką.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Rozumiem, że chodzi o czujnik wału a nie wałka rozrządu?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
W mojej miejscowości gwara w sklepach moto też nie istnieje. Ewentualnie na aku papier wystawią.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Chłopaki jakieś postępy? Ktoś doszedł 100% do ładu? Problemów w temacie było wiele ale rozwiązań już nie.