Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 AFN] Wymiana zacisków tył z żeliwnych na aluminiowe
ale nie rdzewieje co do "mocy" to raczej jest to zależne od jego stanu. U mnie na alu duża zmiana na plus, nawet na samym ręcznym.
-
[B5 AFN] Wymiana zacisków tył z żeliwnych na aluminiowe
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=37386.msg544370#msg544370
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Schowają się jak będzie ogarnięty temat. Pochwalę jak zobaczę, że jeździ.. pomysł to nie wszystko. Komplikacji i rzeźby niestety będzie sporo..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja chętnie przygarnę tył 288 w dobrej kasie :gwizdanie:
-
[ALL B7] Biały dym z tłumnika
Ja tak czy inaczej bym zabrał auto do innego mechanika. Być może to chłodniczka spalin. Ponawiam pytanie, gdzie stoi auto?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2 przewody przód 2 przewody z tyłu na belce 2 przewody na tyle W quattro można się pokusić o coś większego na tył.. w swoim Q co masz na tyle 256??
-
[ALL B7] Biały dym z tłumnika
Zażądał od Ciebie 1500zł jedynie z stwierdzenie usterki? To jakiś absurd. Zabieraj od niego auto. Możesz podać namiary na ten warsztat? W dziele polecane warsztaty znajdziesz kogoś sprawdzonego.
-
[ALL B7] Biały dym z tłumnika
Co to za mechanik? 1500zł za ekspertyzę? Co w nim robił?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, ale u Ciebie to inna bajka. Tu są 312 i 6 przewodów gumowych. Tył nie ruszany.
-
[B5 AVG] Długie świecenie się lampki od świec żarowych, czarny dym i nierówne obroty
Od tego należy zacząć, ale niepokoi mnie ten czarny dym. Warto sprawdzić jeszcze zawór odcinający paliwo na pompie.
-
[B5 AVG] Długie świecenie się lampki od świec żarowych, czarny dym i nierówne obroty
Możliwe, że siada pompa wtryskowa. Możesz nagrać film jak odpala auto?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest różnica?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sobotę mam wyjazd, ale jeżeli będziecie ciąć w niedzielę, to jestem!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolkov już zmienił opis
-
[B5 AHU] Jakiej marki świece żarowe
To chyba piszesz o świecach od podgrzewania płynu... W AHU świece żarowe masz na fajki.. nie mają gwintu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry kebab!!
-
[B7 BRD] Przy baaaardzo delikatnej jezdzie średnia po Warszawie wychodzi 11,3-11,5
BRD mają wysokie spalanie, BRD quattro jeszcze wyższe. No norma.. tyle w temacie. Wywalając DPF`a spalanie trochę spadnie.. ale AFN to to nie będzie..
-
[B5 AHU] Jakiej marki świece żarowe
Dziś wymieniliśmy komplet w moim AVF`ie na BERU. NGK odradzam. Po zdemontowaniu starych okazało się, że dwie z nich miały pęknięte elementy grzewcze! Świeczki były wymieniane w styczniu 2008.
-
Wymiana klocków hamulcowych z tyłu w A4 B8
Bez VAG`a nie podchodź. Od siebie dodam tylko, że tłoczek jest wciskany. Poniżej opis procedury Do poprawnego przeprowadzenia opisanych poniżej czynności przy pomocy oprogramowania VAG-COM muszą być spełnione następujące warunki: * Włączony zapłon ( w pozycji ON ) * Hamulec postojowy WYŁĄCZONY !!! ( w pozycji OFF) Otwieranie zacisków hamulcowych: Włączyć i wyłączyć hamulec postojowy. [Wybór] [53-Hamulec postojowy] [Nastawy podst. - 04] Grupa "007" [idź!] W tym momencie zaciski hamulcowe powinny się poluzować, umożliwiając w ten sposób przeprowadzenie wymiany klocków hamulcowych. [Gotowe, powrót] [Koniec odczytu, powrót - 06] ...dioda LED znajdująca się na przycisku hamulca EPB oraz lampka ostrzegawcza w zestawie wskaźników mrugają, ostrzegając o awarii / trybie serwisowym. Zamykanie zacisków hamulcowych: [Wybór] [53-Hamulec postojowy] [Nastawy podst. - 04] Grupa "006" [idź!] W tym momencie zaciski hamulcowe powinny się "zamknąć", dociskając klocki hamulcowe do tarczy. [Gotowe, powrót] [Koniec odczytu, powrót - 06] Końcowy test funkcjonowania hamulca: [Wybór] [53-Hamulec postojowy] [Nastawy podst. - 04] Grupa "010" [idź!] W tym momencie zaciski hamulcowe powinny się "zamknąć" i "otworzyć" trzy razy. [Gotowe, powrót] [Koniec odczytu, powrót - 06]
-
[B5 AFN] Pompa wspomagania wyje - rozwiązanie
jakie masz oznaczenie pompy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potwierdzam różnica spora, "Gruchot" daje radę!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze to sa te same skrzynie co w B7 - ? - jesli tak to juz sa fury co maja po 200k km W b8 jest całkiem inny układ napędowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daleko poszło?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty co się cieszysz ... przecież oni pracują zaledwie kilka budynków od Ciebie Odezwał się ten, co ma dalej :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pracuja w budynku obok Ciebie Zbieg okoliczności