Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Końcówek jeszcze nie wymieniaj, dojdzie do tego koszt zbieżności.. zrób same łączniki najpierw.
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Dobre łączniki ok. 50zł za sztukę ze śrubami mocującymi, robota max. 50zł. Nie daj się zrobić Sam powinien to ogarnąć , godz roboty z palcem w dópie Proste ale najmniej roboty jest z kanału. (oba koła muszą mieć takie samo wychylenie). Podnosząc auto z jednej strony opór będzie stawiał stabilizator, więc albo kanał, albo całe auto w górę.
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Dobre łączniki ok. 50zł za sztukę ze śrubami mocującymi, robota max. 50zł. Nie daj się zrobić
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Uszkodzenie amortyzatora wykluczysz bardzo szybko, wystarczy bujnąć przodem auta jeżeli to amortyzator to pukanie na 100% usłyszysz. Rozumiem, że podczas wymiany wahaczy nie była zdejmowana sprężyna z amortyzatora? Jestem przekonany, że jest to wina łączników. Przerabiałem ten temat przy wymianie stabilizatora na wersję z avanta. Tak jak pisałem, w pierwszej kolejności wyklucz właśnie je, żeby nie generować zbędnych kosztów.
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Z Twojego opisu wynika, że stuki powstają na małych nierównościach i przy wolnej jeździe, czyli wtedy kiedy stabilizator jest najmniej obciążony. Najbardziej prawdopodobną przyczyną są wybite łączniki stabilizatora. Masz w swoim aucie najprawdopodobniej jeszcze oryginalne łączniki ze sworzniem kulistym (zdjęcie 1), które są znacznie sztywniejsze od obecnie montowanych (zdjęcie 2), ale nawet przy delikatnym luzie mocno hałasują. Całkiem niedawno przechodziłem to u siebie. Wymiana nie jest skomplikowana, nie trzeba zdejmować nawet osłony silnika. Zacznij od wymiany łączników, to właśnie je musisz wykluczyć w pierwszej kolejności. Końcówki drążków i amortyzatory ze względu na koszt wymiany zostaw sobie na koniec. Zdjęcie 1 Zdjęcie 2
-
[B5 AFN] Fabryczna pompa wody?
U mnie SKF (z metalowym wirnikiem) z pewnego źródła posypał się chyba po 18 tyś. km. Poszło łożyskowanie mimo, że było zero luzu i wycieków, ale hałasowała jak cholera. Ja polecam HEPU lub Ruville. [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 07:25_________________________________________________ Trzeba mieć anielską cierpliwość i dużo wolnego czasu w dochodzeniu swoich praw. Jesteś skazany na porażkę np. kiedy pompę montowałeś we własnym zakresie.
-
[B5 AHL] Jakie tarcze,jakie klocki?
Zmieniaj przód na 288, zaciski z jarzmami kupisz za ok. 100zł. Rożnica w skuteczności hamowania jest duża, a koszt eksploatacji zestawu 288x25 podobny.
-
Piłka nożna
nie tylko wihajster Pozdrowienia ze Sto(L)icy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Są rzeczy nie do wykonania.. i to była jedna z nich. Chodziło tu nie tylko o bezpieczeństwo widzów, ale w głównej mierze kierowców. Wozy B grupowe był naprawdę niebezpieczne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo były "troszkę" inne limity mocy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
np. to Group B - Crazy Fans
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Grupa B dostała bana za dużą liczbę ofiar wśród kibiców i kierowców.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
696 611 459 Pytaj o Aldonę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja i Wiciu jesteśmy singlami i mamy najwięcej do powiedzenia :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B6 AVF] FMIC w moim AVF-ie
- [B6 AVF] FMIC w moim AVF-ie
Dobra robota i dobra cena. Paweł ma pojęcie o robocie i widać, że się stara. Będziesz decydował się na wstawienie jeszcze jednego łącznika absorbującego drgania z kolektora, czy sobie odpuszczasz?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PARAF gratulacje!!- Spotkania na drodze
Tja... gdzie zes mnie przylukal? Jak skrecalem w Stawki? Gdzieś na wysokości Miłej, jechałem z przeciwka. Ruszałeś pierwszy ze świateł. Spodziewałem się, że będzie ogień na pełnej... ale był eco driving- Spotkania na drodze
Dziś na Jana Pawła jakiś paździochowaty avant na WPN.. chyba TDFSDI Flyera- [B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Cantona zamontował poliureteny do swojego RS`a. Po krótkim czasie nie nadawały się do niczego.- Piłka nożna
A kto się wybiera do nas 24.?? Wiem, że będzie ciekawie- Spotkania na drodze
Srebrna B6 avant EL 923XX dziś na Czerniakowskiej w stronę Legii.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet płyn chłodzący pod kolor A tak na serio to gratuluję zakupu auta!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taką w "nagaro" blue- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaką? - [B6 AVF] FMIC w moim AVF-ie