Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 1Z] Jakie tarcze + klocki na tył?
TRW GDB1163
-
[B5 1Z] Jakie tarcze + klocki na tył?
na tyle masz inne klocki.. takie jak w A80.
-
[ALL B5] Klocki na tył do tarcz 256mm z S4
1788 są z tłumikiem drgań skrętnych, czyli mają pościnane krawędzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cofnij ręcznie kluczyk w stacyjce po odpaleniu i będziesz miał zasilanie. W tych kostkach jest za mocna sprężyna i pękają obudowy. Kupując nową dokładnie ją obejrzyj, bo czasem pęknięte przy sprężynie są nawet te nowe w pudełkach.
-
[B7 BRE] Skrzynia biegów
źle obstawiasz, maksymalnie 1500zł, nówka sztuka LUK.
-
[B5 AFN] Problem z klapą przepustową w przewodach ssania oraz błąd kluczyka.
prędzej składakiem jest interfejs do diagnostyki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta.. mnie się jeszcze odbija ten absynt z Sobieszewa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na 262mm możesz przelatywać spokojnie. P.S. Nie piję więcej wódy z redbullem, spać ni c**ja nie idzie!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no fakt.. jego koszula
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzwoń do gościa z Kobyłki, ma w ch***j części do Hond. W tym do pełnowartościowych aerodecków z ABS`em gość ma chyba ma imię Rafał, ma łeb. Ziom u mnie w robicie kołował od niego graty. (jest też na allegro) 503-690-789
-
[B6 AWX] Kopci na czarno
Nie tylko zawór, ale cały kolektor warto "poszerzyć".
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to jest zagwozdka, bo zobacz w wątku układ hamulcowy co się dziej chłopakom po swapie jedynie przodu. A 260x10mm na tył? One mają 4x100..
-
Spotkania na drodze
a jak szedł?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tył też rezasz? Chyba w civicu nie ma problemów z wyjabaniem bębna i włożeniem w to miejsce tarcz. W aero był chyba tylko jeden 1.5 114KM MB9
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chcesz porównywać tarczę 238mm litą z dwukrotnie grubszą 262 wentylowaną? Rożnica powinna być duża, więc nie masz się co zastanawiać, bierz komplet pod wentylowane. Pompy nie musisz zmieniać, bo stara wydoli na bank. Jaką masz teraz? Średnica tłoka cylindra: 20,64mm? A tak ogólnie to w 1.5 montowali chyba już 262mm? 240 były na tyle? Co więc chcesz zmieniać.. tył na przód?
-
[B6 AVF] Ładnie się wkręca, nagle się dławi, po chwili znów się wkręca...
Najprawdopodobniej przewód dochodzący do aktuatora turbiny załamuje się pod wpływem działającego podciśnienia. Postaraj się zmienić przewód na nowy/minimalnie dłuższy. Od tego należy zacząć naprawę.
-
[B5 AFN] Prawie cały czas dymi na czarno
Jeżeli kopci na czarno już po odpaleniu to warto sprawdzić korekcje wtrysków. Bezwzględnie zawsze przed regeneracją wtrysków należy wykluczyć nieszczelność w dolocie.
-
[ALL B5] Klocki na tył do tarcz 256mm z S4
Olej to, tak ma być. Nigdy klocek nie powinien przylegać do całej szerokości tarczy. Pojawiający się rant to pierwsza oznaka konieczności wymiany tarcz.
-
[ALL B5] Hamulce tył
Pierścień pasuje z Audi 80 88-95, A4 94-01, Audi100 88-94, A6 94-97 numery zamienników to: 4MAX - 5213-03-0001P FEBI BILSTEIN 27176
-
[ALL B5] Klocki na tył do tarcz 256mm z S4
TRW GDB1330 ATE 13.0460-2820.2 Szerszych nie dostaniesz, wszystkie mają maksymalnie 53mm. Szerokość [mm]: 87,6 Wysokość [mm]: 52,9 Grubość [mm]: 17,2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mistrze wszyscy trzej
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem po braku paliwa
Wiesz, że kiedyś heretyków palono na stosie? Nie pisz takich rzeczy, bo jeszcze jakaś mądra głowa weźmie to na serio.
-
[B5 AFN] Ciepły diesel nie odpala
Wrzuć foty, chętnie zobaczę ten sterownik z pod filtra oleju
-
[B7 BRE] Skrzynia biegów
Najzwyczajniej w aucie jest zużyte sprzęgło, czeka Cię wymiana kompletnego sprzęgła (tarcza, docisk, łożysko oporowe i koło dwumasowe). Jeżeli nie kupiłeś jeszcze tego auta, to wytarguj 3 tysiące na wymianę tej części.
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem po braku paliwa
Poluzuj przewody zasilające paliwem przy wtryskach i dopiero wtedy zacznij "kręcić". Jak zacznie ciec z nich paliwo to przestać "kręcić" i dokręcaj kolejno każdy z nich. Brak paliwa i próba odpalania zapowietrzonego układu mogło okazać się zabójcze dla pompy.