Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Nie oglądałeś CSI Miami? nie, a co to? Takie 07 zgłoś się, tylko Borewicz inny.. aaaajjjjjjj??
  2. Powiększą ujęcie twarzy i w okularach będzie się odbijał numer rejestracyjny.
  3. spetsnaz odpowiedział(a) na pawel2 temat w Audi A4 B5
    wystarczy google
  4. na 90% wysiadł z jednego autobusu i wsiadł do drugiego :/ Nie będzie łatwo.
  5. A co masz zamiar zrobić? Puścisz portret pamięciowy w TVN Warszawa?
  6. to i tak ładnie, jeżeli mają 60%, zrób na 16, to będzie 70%. To jest normalne. Stukanie spowodowane jest złym zmontowaniem amortyzatora, dokładnie przez brak zblokowanie tłoczyska przy dokręcaniu.
  7. Na jakim profilu opony robiłeś badanie?
  8. A to Ty to ogarniasz? Coś dziś mówili, że MSWiA zaczyna mieszać w fotoradarowym gównie.
  9. takie same plastki siedzą w Polo
  10. Za co? Mam w rodzinie Polówkę z 2009 i Fabię z 2005. Nie ma żadnej różnicy. Oba są tak samo plastikowe.
  11. a dlaczego polo? Myśleliście o "innym polo" http://moto.allegro.pl/skoda-fabia-1-9tdi-elegance-bezowy-srodek-zobacz-i1195545440.html
  12. Od sprzedającego? Ziom z roboty ma i tak ją chwali że aż pluje.. :gwizdanie: Nic no ma 3 cylindry nie jest dobre.. to samo z 1.2 HTP Szukaj z 1.9, nawet SDI
  13. Nie bierz z tym silnikiem, to gówno.
  14. tutaj Kolego nie do konca sie z toba zgodze, w S4 B5 na tyle, przy vent. tarczy montowano alu zaciski przypominajace ksztaltem zeliwne, tam przewod tez byl wkrecany w zacisk Polifty to nie B5 Masz rację to jest raczej alu.
  15. W Quattro montowali tylko żeliwne zaciski, kolega ma aluminiowe. W aluminiowych jest przewód na śrubę drążoną, a w żeliwnych przewód jest wkręcany prostopadle do zacisku.
  16. jak dach będzie ruszony to szkoda całkowita.. szczególnie przy tym roczniku auta.
  17. Ropą? To jakieś v6 ti-di-aj było? Który model? Q7 3.0TDI, to śfagra któregoś z poznaniaków
  18. szkoda całkowita. Wszystko ok z kierowniczką?
  19. spetsnaz odpowiedział(a) na spetsnaz temat w Audi A4 B5
    Licznik jest, mam kompletnego angielskiego polifta. (licznik z fisem i białym podświetlaniem). Dziękuję za pdf`y będę wieczorem studiował.
  20. spetsnaz odpowiedział(a) na spetsnaz temat w Audi A4 B5
    Zdjęcia zaraz będę robił, ale wkleję je dopiero wieczorem. Jestem teraz u rodziców, a łącze tu mają takie, ze upload zdjęć trwa wieczność. Zrobię dziś dokładne foty kostek i wrzucę do wątku w domu.
  21. spetsnaz odpowiedział(a) na spetsnaz temat w Audi A4 B5
    Obie instalacje są, sęk w tym, że różnica pomiędzy nimi jest ogromna. Problem nie jest w samej instalacji silnika, a w połączeniu ECU z resztą auta. Wtyki w ECU są inne przez co nie ma możliwości podłączenia p&p nowego kompa. Zastanawiałem się nad pokombinowaniem z całą instalacją auta (zależy mi na liczniku z FIS`em itd.) i podłączeniu jej oryginalnymi kostkami dopiero przy drzwiach. Niestety tak jak pisałem wcześniej nie ma możliwości podłączenia go p&p nawet ze względu na rozmiary i kształt kostek przy ECU, mają też inne przekaźniki w obudowie ECU i (2 x 370 w 1Z) i (1 x 370 i 1 x 53 w AVG). 1Z AVG Kostki 1Z Kostki AVG [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 07:48_________________________________________________ napisałem PW, może zerknie na wątek Dzięki za zainteresowanie tematem.
  22. spetsnaz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam! Czy jest ktoś na forum, kto zna opisy dla pinoutów wchodzących do ECU z silnika AVG? Chcę zamontować sterownik AVG 038 906 012 AH (w obudowie ECU są przekaźniki 1 x 370, 1 x 53 i 1x 219) w miejsce 1Z 028 906 021 BD (w obudowie ECU są przekaźniki 2 x 370 i 1x 219). Zarówno wiązka, jak i cała szyna elektryczna pod kierownicą znacznie różnią się od siebie. Kolory i układ wtyczek i przewodów pomiędzy szyną przekaźników a ECU również jest inny. Czy jest jakaś inna opcja poza przekładaniem CAŁEJ wiązki wewnątrz auta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.