Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 1Z] Mocno dymi
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130920.msg1567463#msg1567463
-
[B5 1Z] Mocno dymi
sprawdź szczelność dolotu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.onet.pl/2212345,12,nastolatki_okradaly_ludzi_pokazujac_swoj_biust,item.html po 10zł bym wybierał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wybiera się ktoś jutro na vervę?
-
[ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?
śruby nowe zapodaj i uszczelkę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa.. ludzkie pojęcie przerasta co się tu dzieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AFN] Prośba o analizę logów
Jest ładnie, do 2300 minimalnie za mało ładuje. Trochę mało waży przepływka na wysokich obrotach. Filtr powietrza kiedy wymieniany? Katalizator jest?- [ALL B7] Turbo późno wstaje
Popieram, szczególnie szczelność króćca przy deklu zaworów.- [ALL B5] Prowadnice z jarzma zacisku tył
Co chcesz kupić? Prowadnice zacisku czy kompletne jarzmo?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówisz, że przytargasz TV do garage Jak się rozpędzimy to i tuner TV na fisie wyrezamy :>- [ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?
Propozycji nie mam, tylko małą radę. Zrób sobie frez we flanszy na oring/uszczelkę pomiędzy flanszę a kolektor. Tak jak tu:- [ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?
U siebie też mam kolektor z AUY, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Skąd bierzesz flanszę?- [ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?
to bierz i nie marudź http://allegro.pl/item1163490435_kolektor_ssacy_galaxy_sharan_1_9_tdi_auy_00_05r.html- [ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?
a ile jesteś w stanie zapłacić za kolektor?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W niedziele o 12.00 w TVN Turbo nadawany będzie program “Ale urwał” prowadzony przez tancerze Łukasza Zarębskiego. W tym cyklu zaprezentuje on nietypowe dyscypliny sportowe jak np. canyoning, paralotniarstwo czy base jumping. Poza spotkaniem z ludźmi uprawiającymi te sporty, w każdym odcinku podjęta zostanie próba bicia rekordu Polski w danej dyscyplinie. W programie nie zabraknie również relacji z festiwali sportów ekstremalnych.- [ALL B5] Pomocy potrzebna podkładka pod turbinę silnik niby 1Z
między kolektorem a turbiną nie ma uszczelki [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 22:08_________________________________________________ to nie masz 1Z- [B5 1Z] Jakie tarcze + klocki na tył?
Akurat w przypadku tylnych tarcz to dobrze. Lepiej częściej wymieniać klocki niż tarcze z łożyskami.- [ALL B5] Pomocy potrzebna podkładka pod turbinę silnik niby 1Z
O jakich podkładkach mówisz?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko mi się ogarnij na niedzielę- Spotkania na drodze
B5 na numerach CB z naklejką klubową na parkingu ośrodka Geovita w Jadwisinie. Pozdrawiam właściciela- [ALL] Jakie łożysko na tył
Zestaw 713 8026 10 składa się z dwóch zestawów 713 6103 70. W skład zestawu 713 8026 10 wchodzą: 2 uszczelniacze, 4 łożyska, 2 blokady nakrętek, 2 zawleczki blokad, 2 kołpaki i 2 tuby smaru. Koszt takiego zestawu to ok. 150zł.- [ALL] Jakie łożysko na tył
FAG (INA) 713 8026 10 (komplet na dwa koła)- [INNE] Pompa wspomagania passat 2.0Tdi
jakiego płynu? Przecież sam pisałeś że jest elektryczna..- [B6 AWX] Ile kosztuje poduszka pod szkrzynię biegów?
Manual, automat? Podaj oznaczenie skrzyni biegów. Sama poduszka do manuala bez łapy kosztuje ok. 200zł. - [B5 AFN] Prośba o analizę logów