Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. masz możliwość podłączenia vaga? Daj znać jaki błąd. Coś się wyjebało z immo.
  2. a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła.
  3. Jeśli nie zależy ci mocno na obecnym sprzęgle - przypal je nieco. Jeśli objawy po tym na jakiś czas znikną - masz winowajcę, a jest nim najprawdopodobniej docisk sprzęgła. spetsnaz - czy u ciebie aby tarcza sprzęgła na pewno dobrze jest wycentrowana po wymianie ? bo aż mi się wierzyć nie chce że masz takie objawy po wymianie kompletu sprzęgła na nowe. Sam to robiłeś czy "mechanik" ci wymieniał ? Wg ETKI symbol kompletu sprzęgła do silnika 1Z to: 028 198 141 BX Odpowiednik Sachsa: 3000 722 002 Sprzęgło jest ok, mechanik zaufany i doświadczony. Niedługo znajdę winowajcę
  4. Wymieniłem płyn hamulcowy, wysprzeglik przy skrzyni i siłownika pedału sprzęgła. Układ odpowietrzony.. nic się nie zmieniło.
  5. chyba avant, nie... inaczej wózek się nie zmieści
  6. w radio mówili, że to ma być pierwszy zlot bezalkoholowy
  7. Niedługo się wyjaśni, wkładam skrzynię EEN z półosiami i zostawiam obecne sprzęgło.. zobaczymy.. Na chwilę obecną szarpie mi przy ruszaniu, nasila się na skręconych kołach i rozgrzanym silniku. Szarpanie jest mniej odczuwalne kiedy ruszam z ok 2-2,5 tysiąca obrotów.
  8. A widziałeś co napisałem wyżej? Jestem po wymianie kompletnego sprzęgła na nowe LUK`a i nic się nie zmieniło.
  9. Bardzo fajna sprawa, czekamy na fotostory i zamieścimy w wątku warsztat.
  10. tak, zamienniki nie są dostępne. W 1Z przeguby wewnętrzne mają średnicę 130mm.
  11. U mnie było podobnie i wymiana kompletnego sprzęgła nic nie dała. Wrzuciłem nowe poduchy skrzyni i silnika i dalej jest to samo. Jedyne co mi pozostało do sprawdzenia to wewnętrzne przeguby, bo objawy nasilają się przy skręconych kołach.
  12. Na forum jest kilka postów na temat PowerDisców i opinie na ich temat wcale nie były pochlebne. Przy wymianie sprawdź stopień zużycia klocków (na koło i na strony), zakładaj gładkie tarcze. Ja ostatnimi czasy mocno zraziłem się do ATE, nie chcę nikomu odradzać tej marki, ale osobiście wolę TRW. (z producentów budżetowych) http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_1z_jakie_zaciski_tarcze_klocki_do_mojej_a4-t37386.0.html;msg545203#msg545203
  13. Swap jest możliwy i jego opłacalność jest zależna od dostępności i koszu części. Bardzo mądry (piętnasty) post użytkownika grzenia. Dla mnie temat jest do zamknięcia.
  14. w Jadwisinie czy w Trzciance :?: w Jadwisinie
  15. Dziś u mnie na wiosce ma zlot klub seata Leona, dwie klubowe A4 z nimi są, chłopaki byli w Bukowinie.
  16. piąteczek...
  17. olej to, jak nie będzie za tobą chmury białego dymu to nie masz się czym przejmować.
  18. to niech kurtki założą...
  19. Temat ogarnięty jakiś czas temu. Wsadziłem EEN`a z passata B5, totalnie P&P, ważne jest żeby pasowały flansze półosi i umiejscowienie wybieraka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.