Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masz możliwość podłączenia vaga? Daj znać jaki błąd. Coś się wyjebało z immo.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła.- [B5 1Z] Drgania podczas ruszania
Jeśli nie zależy ci mocno na obecnym sprzęgle - przypal je nieco. Jeśli objawy po tym na jakiś czas znikną - masz winowajcę, a jest nim najprawdopodobniej docisk sprzęgła. spetsnaz - czy u ciebie aby tarcza sprzęgła na pewno dobrze jest wycentrowana po wymianie ? bo aż mi się wierzyć nie chce że masz takie objawy po wymianie kompletu sprzęgła na nowe. Sam to robiłeś czy "mechanik" ci wymieniał ? Wg ETKI symbol kompletu sprzęgła do silnika 1Z to: 028 198 141 BX Odpowiednik Sachsa: 3000 722 002 Sprzęgło jest ok, mechanik zaufany i doświadczony. Niedługo znajdę winowajcę- [B5 1Z] Drgania podczas ruszania
Wymieniłem płyn hamulcowy, wysprzeglik przy skrzyni i siłownika pedału sprzęgła. Układ odpowietrzony.. nic się nie zmieniło.- [ALL B5] Problem ze śrubą - hamulec tylny
z tyłu?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba avant, nie... inaczej wózek się nie zmieści- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
w radio mówili, że to ma być pierwszy zlot bezalkoholowy- [B5 1Z] Drgania podczas ruszania
Niedługo się wyjaśni, wkładam skrzynię EEN z półosiami i zostawiam obecne sprzęgło.. zobaczymy.. Na chwilę obecną szarpie mi przy ruszaniu, nasila się na skręconych kołach i rozgrzanym silniku. Szarpanie jest mniej odczuwalne kiedy ruszam z ok 2-2,5 tysiąca obrotów.- [B5 1Z] Drgania podczas ruszania
A widziałeś co napisałem wyżej? Jestem po wymianie kompletnego sprzęgła na nowe LUK`a i nic się nie zmieniło.- [ALL B6] Zmiana na RS4
Bardzo fajna sprawa, czekamy na fotostory i zamieścimy w wątku warsztat.- [B5 1Z] Drgania podczas ruszania
tak, zamienniki nie są dostępne. W 1Z przeguby wewnętrzne mają średnicę 130mm.- [B5 1Z] Drgania podczas ruszania
U mnie było podobnie i wymiana kompletnego sprzęgła nic nie dała. Wrzuciłem nowe poduchy skrzyni i silnika i dalej jest to samo. Jedyne co mi pozostało do sprawdzenia to wewnętrzne przeguby, bo objawy nasilają się przy skręconych kołach.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 lat- [B5 AFN] Dziwne i nadmierne zużycie hamulców po 20.000 km
Na forum jest kilka postów na temat PowerDisców i opinie na ich temat wcale nie były pochlebne. Przy wymianie sprawdź stopień zużycia klocków (na koło i na strony), zakładaj gładkie tarcze. Ja ostatnimi czasy mocno zraziłem się do ATE, nie chcę nikomu odradzać tej marki, ale osobiście wolę TRW. (z producentów budżetowych) http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_1z_jakie_zaciski_tarcze_klocki_do_mojej_a4-t37386.0.html;msg545203#msg545203- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B6] Zmiana 2,5 na 1,9
Swap jest możliwy i jego opłacalność jest zależna od dostępności i koszu części. Bardzo mądry (piętnasty) post użytkownika grzenia. Dla mnie temat jest do zamknięcia.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w Jadwisinie czy w Trzciance :?: w Jadwisinie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś u mnie na wiosce ma zlot klub seata Leona, dwie klubowe A4 z nimi są, chłopaki byli w Bukowinie.- Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
poszło- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piąteczek...- [B5 AFN] Olej w przewodzie intercoolera
olej to, jak nie będzie za tobą chmury białego dymu to nie masz się czym przejmować.- [B5 AFN] Jaki to może być chip?
z którego?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to niech kurtki założą...- [B5 1Z] Zakup skrzyni biegów (co mogę zamontować)
Temat ogarnięty jakiś czas temu. Wsadziłem EEN`a z passata B5, totalnie P&P, ważne jest żeby pasowały flansze półosi i umiejscowienie wybieraka. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.