Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Nie lepiej, bo mam już dawcę.
  2. Najpierw sprawdź stan koła zębatego nie tylko na wałku rozrządu ale na wale oraz pompie. Średnica koła na wale jest dużo mniejsza niż na wałku rozrządu i teoretycznie to ono powinno się wytrzeć pierwsze.
  3. bez ramek?
  4. Chodzi o nieszczelność spowodowaną pęknięciem króćca w osłabionym miejscu.
  5. Witam! W najbliższym czasie zabieram się za swap silnika w moje A4. Jako, że leciwy 1Z przejechał już swoje km zamierzam zamienić go na silnik AVG. Dawca już w garażu, poliftowy anglik z 2000r. Auto jest kompletne, więc nie powinien mnie zaskoczyć brak którejś z części. Wstępnie zamierzam przełożyć i skrócić całą wiązkę silnika na AVG z konieczności zastosowania innego MAF`a oraz nowego ECU. Najbardziej jednak zastanawia mnie połączenie nowego ECU z autem. Będę wdzięczny za informacje na jakie problemy mogę się natknąć i na co zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli ktoś z Was posiada rozpiskę pinoutów w ECU będę wdzięczny.
  6. kolego borryz, opcja vagowania odblokowuje się dopiero po 5 spocie.
  7. Potwierdzam numery części. Co do tarczy to łatwiej dostępny będzie Bosch 0 986 479 467. Ceny bez zniżek Koszt klocków (za komplet): IC - 301,12zł ASO - 495,56zł Koszt tarcz (za sztukę): IC - ATE - 397,06zł, Bosch - 329,02zł ASO - 379,32zł
  8. devastation, to jest B8 więc tu już trochę pomodzili. Wchodzą w grę teoretycznie tylko dwie opcje: 314x25 (1LT) i 320x30 (1LA) . Najłatwiej będzie rozpoznać je po kodach wyposażenia. Kupując części poza ASO oszczędzi ok. 100zł na tarczach i 200zł na klockach.
  9. Na bal przebierańców przychodzi piękna młoda dziewczyna cała pomalowana na biało. Faceci się zaślinili ale jak to faceci żaden nie miał odwagi zapytać za co koleżanka się przebrała. Po kilku kolejkach jeden najbardziej rozhuśtany koleś podchodzi i grzecznie pyta. -Ty lala a tak właściwie to za co jesteś przebrana? -Na co ona rozchyla nogi i mówi: za dziurę w zębie.
  10. Zerknij w kody wyposażenia jaki kod widnieje u Ciebie? 1LT, 1LA? Z rocznikiem auta w profilu też Ci się chyba pomyliło.
  11. Poziu, a od kiedy Ty na Legię chodzisz?
  12. edmondo namierzony dziś w Legionowie. Leciałem z przeciwka, dałem po trąbce
  13. zależy czy są dostępne sterowniki do tego paździocha pod XP.
  14. tania to znaczy?
  15. http://www.vuvuzela.fm
  16. http://www.vuvuzela.fm
  17. 100 lat boberek
  18. Z którego roku masz auto w 96 nie było AVG? Będę niedługo sprzedawał swój silnik więc jeżeli będziesz potrzebował np głowicę lub tłoki to daj znać.
  19. a czemu poszły dwie szyby?
  20. jak się skończyła ta historia?
  21. jak jest już pospawana, to czemu nie dokręcisz?
  22. w logo audi masz śrubkę. może to Ci pomoże http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63744

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.