Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratki!!
-
[ALL B5] SWAP 1Z na AVG - na co zwrócić uwagę
Nie lepiej, bo mam już dawcę.
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu a ... zębatka wałka rozrządu
Najpierw sprawdź stan koła zębatego nie tylko na wałku rozrządu ale na wale oraz pompie. Średnica koła na wale jest dużo mniejsza niż na wałku rozrządu i teoretycznie to ono powinno się wytrzeć pierwsze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bez ramek?
-
[B7 BLB] 2 x IC + T BRD - nowy wykres 23.06
Chodzi o nieszczelność spowodowaną pęknięciem króćca w osłabionym miejscu.
-
[ALL B5] SWAP 1Z na AVG - na co zwrócić uwagę
Witam! W najbliższym czasie zabieram się za swap silnika w moje A4. Jako, że leciwy 1Z przejechał już swoje km zamierzam zamienić go na silnik AVG. Dawca już w garażu, poliftowy anglik z 2000r. Auto jest kompletne, więc nie powinien mnie zaskoczyć brak którejś z części. Wstępnie zamierzam przełożyć i skrócić całą wiązkę silnika na AVG z konieczności zastosowania innego MAF`a oraz nowego ECU. Najbardziej jednak zastanawia mnie połączenie nowego ECU z autem. Będę wdzięczny za informacje na jakie problemy mogę się natknąć i na co zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli ktoś z Was posiada rozpiskę pinoutów w ECU będę wdzięczny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolego borryz, opcja vagowania odblokowuje się dopiero po 5 spocie.
-
[ALL B8] Jakie Tarcze do B8 2.0 TDI 143 KM
Potwierdzam numery części. Co do tarczy to łatwiej dostępny będzie Bosch 0 986 479 467. Ceny bez zniżek Koszt klocków (za komplet): IC - 301,12zł ASO - 495,56zł Koszt tarcz (za sztukę): IC - ATE - 397,06zł, Bosch - 329,02zł ASO - 379,32zł
-
[ALL B8] Jakie Tarcze do B8 2.0 TDI 143 KM
devastation, to jest B8 więc tu już trochę pomodzili. Wchodzą w grę teoretycznie tylko dwie opcje: 314x25 (1LT) i 320x30 (1LA) . Najłatwiej będzie rozpoznać je po kodach wyposażenia. Kupując części poza ASO oszczędzi ok. 100zł na tarczach i 200zł na klockach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na bal przebierańców przychodzi piękna młoda dziewczyna cała pomalowana na biało. Faceci się zaślinili ale jak to faceci żaden nie miał odwagi zapytać za co koleżanka się przebrała. Po kilku kolejkach jeden najbardziej rozhuśtany koleś podchodzi i grzecznie pyta. -Ty lala a tak właściwie to za co jesteś przebrana? -Na co ona rozchyla nogi i mówi: za dziurę w zębie.
-
[ALL B8] Jakie Tarcze do B8 2.0 TDI 143 KM
Zerknij w kody wyposażenia jaki kod widnieje u Ciebie? 1LT, 1LA? Z rocznikiem auta w profilu też Ci się chyba pomyliło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu, a od kiedy Ty na Legię chodzisz?
-
Spotkania na drodze
edmondo namierzony dziś w Legionowie. Leciałem z przeciwka, dałem po trąbce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zależy czy są dostępne sterowniki do tego paździocha pod XP.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
combofix
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tania to znaczy?
-
Strefa Śmiechu
http://www.vuvuzela.fm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.vuvuzela.fm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 lat boberek
-
[B5 AVG] Pęknięty pasek rozrządu
Z którego roku masz auto w 96 nie było AVG? Będę niedługo sprzedawał swój silnik więc jeżeli będziesz potrzebował np głowicę lub tłoki to daj znać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czemu poszły dwie szyby?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak się skończyła ta historia?
-
[B5 1Z] Korek wlewu płynu chłodniczego...
jak jest już pospawana, to czemu nie dokręcisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w logo audi masz śrubkę. może to Ci pomoże http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63744