Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Wymieniłem u siebie półosie i problem nie występuje. Zobaczymy co dalej..
  2. Do ośki niestety nie.
  3. Dobra.. zagadka rozwiązana. Po wymianie półosi problem ustąpił. Żadnego szarpania.
  4. A jaki masz obecnie tył?
  5. jeździ już?
  6. Czy mnie się zdaje, czy nie ma łącznika gumowego między flanszą kolektora a resztą dolotu??
  7. spetsnaz odpowiedział(a) na pawel2 temat w Audi A4 B5
    Wyjąłeś raczej przegub z półosi, a nie odwrotnie. Jeżeli założyłeś zabezpieczenie na frez w wieloklinie półosi to pozostaje Ci tylko dobić pół przegub do półosi, wystarczy jedno uderzenie młotkiem w koniec przegubu i zabezpieczenie wchodzi we frez. Zdjęcie zapożyczone z forum passata i błagam.. popraw błędy..
  8. pozdrawiam.. byłem furą Teścia
  9. Pozdrawiam właściciela ciemnej S4 (KR 858XX) zaparkowanej w czwartek na ul. Estery przed okrąglakiem w Krakowie.
  10. Potwierdzam, nikt nie naprawia skrzyń w A4 za ludzkie pieniądze.
  11. taaa.. pepsi też Z kim wczoraj gadałem na temat jarzm pod 312mm do B6?? http://allegro.pl/audi-a6-a4-jarzma-pod-tarcze-312mm-i1210099572.html
  12. Posiadam Unidena 520XL + stałą President Maryland... zestaw naprawdę daje radę. Jeżeli częściej latasz po trasach to nie bierz Floridy.. lepiej coś dłuższego. Florida jest nierozbieralna (nie wymienisz kabla) i nie ma gumy pod magnes. Magnesówki się szybko nudzą jak ktoś często jeździ.. u mnie cały dach jest w rysach (pomimo że używałem podkładki).
  13. My umiemy, tylko Ty niewyraźnie piszesz Trzeba było pisać z miejsca, że chodzi o inne auto.. w tym wątku oceniamy robotę spanky`ego
  14. Przy uszkodzonej taśmie linie są na całą matrycę, u Ciebie matryca jest pęknięta na 100%, tylko któraś warstwa.
  15. Tak, w ośce tylne tarcze spełniają rolę piasty, w nich jest osadzone łożysko i bezpośrednio do nich montowane są koła. Ceny tak na oko za graty dobrej jakości: Tarcza tylna 150zł x 2 Klocki tył 100zł Łożyska komplet na dwa koła 130zł Daje to nam w sumie 530zł nie licząc robocizny. Nie wiem co Ci włożył do auta, ale nie marudź że Cię skroił.
  16. ewidentnie matryca do wymiany
  17. jak w polskim filmie...
  18. Chodziło mi o to, że wyciągnięcie takiego niuta jest nierealne z takiego setupu.. Nawet w monsterach na VP nie osiągają takiego momentu.. w zupełności zgadzam się z Tobą odnośnie zakresu maksymalnego momentu, więcej nie ma sensu w ośce.
  19. 450 niuta z VP?? Powodzenia...
  20. zastanawiasz się nad przejściem na jednomasowe koło zamachowe?
  21. Szczerze.. bez sensu. Lepiej zainwestuj w 312 (o 320 nie wspomnę), koszt dużo mniejszy, a skuteczność nieporównywalna. W B6 masz szerokie pole manewru. Poczytaj, jest o tym sporo w tym dziale.
  22. gratulacje, jaki owe polo ma motór?
  23. sam nie wiem co myśleć, z jednej strony śmieszne.. z drugiej mogli go zabić :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.