Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 1Z] Drgania podczas ruszania
Wymieniłem u siebie półosie i problem nie występuje. Zobaczymy co dalej..
-
[B5 1Z] Jakie tarcze + klocki na tył?
Do ośki niestety nie.
-
[B5 1Z] Drgania podczas ruszania
Dobra.. zagadka rozwiązana. Po wymianie półosi problem ustąpił. Żadnego szarpania.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A jaki masz obecnie tył?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeździ już?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy mnie się zdaje, czy nie ma łącznika gumowego między flanszą kolektora a resztą dolotu??
-
[B5 AFN] Półośka
Wyjąłeś raczej przegub z półosi, a nie odwrotnie. Jeżeli założyłeś zabezpieczenie na frez w wieloklinie półosi to pozostaje Ci tylko dobić pół przegub do półosi, wystarczy jedno uderzenie młotkiem w koniec przegubu i zabezpieczenie wchodzi we frez. Zdjęcie zapożyczone z forum passata i błagam.. popraw błędy..
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam.. byłem furą Teścia
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam właściciela ciemnej S4 (KR 858XX) zaparkowanej w czwartek na ul. Estery przed okrąglakiem w Krakowie.
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AHU] Wymiana skrzyni biegów
Potwierdzam, nikt nie naprawia skrzyń w A4 za ludzkie pieniądze.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taaa.. pepsi też Z kim wczoraj gadałem na temat jarzm pod 312mm do B6?? http://allegro.pl/audi-a6-a4-jarzma-pod-tarcze-312mm-i1210099572.html- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Posiadam Unidena 520XL + stałą President Maryland... zestaw naprawdę daje radę. Jeżeli częściej latasz po trasach to nie bierz Floridy.. lepiej coś dłuższego. Florida jest nierozbieralna (nie wymienisz kabla) i nie ma gumy pod magnes. Magnesówki się szybko nudzą jak ktoś często jeździ.. u mnie cały dach jest w rysach (pomimo że używałem podkładki).- [B5 AVG] AVG by Spanky
My umiemy, tylko Ty niewyraźnie piszesz Trzeba było pisać z miejsca, że chodzi o inne auto.. w tym wątku oceniamy robotę spanky`ego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przy uszkodzonej taśmie linie są na całą matrycę, u Ciebie matryca jest pęknięta na 100%, tylko któraś warstwa.- [B5 AEB] Tarcze hamulcowe razem z piastą?
Tak, w ośce tylne tarcze spełniają rolę piasty, w nich jest osadzone łożysko i bezpośrednio do nich montowane są koła. Ceny tak na oko za graty dobrej jakości: Tarcza tylna 150zł x 2 Klocki tył 100zł Łożyska komplet na dwa koła 130zł Daje to nam w sumie 530zł nie licząc robocizny. Nie wiem co Ci włożył do auta, ale nie marudź że Cię skroił.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ewidentnie matryca do wymiany- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak w polskim filmie...- [B5 AVG] AVG by Spanky
Chodziło mi o to, że wyciągnięcie takiego niuta jest nierealne z takiego setupu.. Nawet w monsterach na VP nie osiągają takiego momentu.. w zupełności zgadzam się z Tobą odnośnie zakresu maksymalnego momentu, więcej nie ma sensu w ośce.- [B5 AVG] AVG by Spanky
450 niuta z VP?? Powodzenia...- [B5 AVG] AVG by Spanky
zastanawiasz się nad przejściem na jednomasowe koło zamachowe?- [B5 1Z] Jakie tarcze + klocki na tył?
Szczerze.. bez sensu. Lepiej zainwestuj w 312 (o 320 nie wspomnę), koszt dużo mniejszy, a skuteczność nieporównywalna. W B6 masz szerokie pole manewru. Poczytaj, jest o tym sporo w tym dziale.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratulacje, jaki owe polo ma motór?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sam nie wiem co myśleć, z jednej strony śmieszne.. z drugiej mogli go zabić :/ - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.