Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
Którym 2.0? W 16V jest całkiem inny układ kolektorów. Ta turbina nie podejdzie pod kolektor z 1.9PD, ani 2.0 8V. Nawet jeżeli będzie pasował rozstaw śrub pomiędzy kolektorem i turbiną, to turbo będzie ustawione pod innym kątem.
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
Jak wygląda kwestia zasilania olejem? Jakie jest mocowanie przewodu zasilania w CR? Z tego co wiem, powrót jest taki sam jak w BRD.
-
[B5 AFN] Słabo hamuje z dużej prędkości jak by się grzały klocki
Zarówno wolne opadanie pedału (oczywiście jeżeli nie ubywa płynu), jak i rośnięcie pedału przy pompowaniu to normalne zjawisko. Odnośnie opadania pedału, może pomóc wymiana płynu, stary może zawierać już sporo wody.
-
[B5 AFN] Słabo hamuje z dużej prędkości jak by się grzały klocki
Jak szybko wpada Ci pedał w podłoge? Ile czasu zajmuje droga od położenia początkowego do końca opadania? Czy pompując na włączonym silniku pedał twardnieje?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga, Horniet - 100 lat!!
-
[B5 AHU] Wymiana poduszek pod skrzynią biegów
Bez kanału nie da rady, Lemforder OK.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 lat Aydaho!!
-
[B5 ADP] Wymiana tłoczków w zaciskach
Podaj VIN
-
[B6 AVF] JAKIE TARCZE I KLOCKI
a mnie się wydaje, że przyglądałeś się nowemu klockowi i tyle. Nowe klocki nie przylegają na krawędziach, a ich krawędź jest ścięta, co wygląda jakby klocek nie przylegał do tarczy. Poprowadzenie płaszczyzny cięcia zewnętrznej krawędzi klocka robi swojego rodzaju klin. Tu tego nie widać, ale rzut klocka z boku to pokaże.
-
[B6 AVF] JAKIE TARCZE I KLOCKI
Zapodaj foty bo mi się nie chce wierzyć. Czasem zostaje syf na tarczy z krawędzi klocka, który wygląda jak pęknięcie.
-
[ALL B6] Jakie są czujniki układu hamowania?
Tył nie ma. Moim zdaniem jakiś problem z przewodami/wtykami.
-
[B6 AVF] JAKIE TARCZE I KLOCKI
klocek Ci pęka??[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 17:48_________________________________________________ 240zł za Tarcze i klocki??
-
Zwrot za kartę pojazdu
ja zarejestrowałem w czerwcu 2006 :/ dwa miesiące po terminie.. echhh
-
[B5 1Z] Jakiej firmy popychacze hydrauliczne?
tylko INA
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy granatowego avanta B5 WL 600XX, spotkanego dziś na Jana Pawła.
-
[B5 AFF] Zerwany pasek rozrządu.
zerwał się podczas pracy silnika?
- [B6 AVF] quattro
-
[B5 AFN] Klocki i tarcze pytanie
Tak jest nie tak do konca "...tak jest..." do auta Kolegi I_krupinski powinny byc zamontowane klocki o oznaczeniu TRW GDB1200 a nie GDB1307 a jezeli ktos ma watpliwości co do mojej wypowiedzi, proponuję obejrzec klocki od strony tłoczka z jednego i drugiego numeru jezeli zakłada sie klocki, to takie jakie tak na prawde powinny byc, a nie takie które na "oko" pasują nie dziwi mnie pózniej fakt że klocki krzywo się zużywaja, piszczą, stukają itd itp Kolego I_krupinski jezeli masz taka mozliwośc to zwróc te klocki i kup takie jakie maja tam na prawde trafic co do katalogu InterCars-u proponuje podchodzic z rezerwa, jest tam mase błędów Zgadzam się, ale jeżeli kolega dostał przesyłkę pocztą czy kurierem, to wątpię, żeby chciało mu się odsyłać klocki, które ma. Najlepszym wyjściem będzie wymiana klocków na odpowiednie, a montaż tych, które posiada to ostateczność.
-
[B5 AGB] Zmiana hamulców tył z 245mm na 256mm
nie będą w S4 tłoczek ma 43mm, w S3 37mm.
-
Prosba o pomoc w raporcie statystycznym
co dokładnie masz zrobić?
-
[B5 AFN] Klocki i tarcze pytanie
Tak jest
-
[ALL B5] Producent Zacisków Audi a4 b5 2.5 TDI 99r
na 99% masz u siebie zacisk ATE z tłoczkiem 57mm. Lewy 8E0615123A Prawy 8E0615124A Jeżeli chcesz mieć 100% pewności podeślij VIN.
-
[ALL B5] Producent Zacisków Audi a4 b5 2.5 TDI 99r
przód, tył?
-
[B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
Prawdopodobnie wałek z widełkami się zblokował lub ściął (pękł). Bez zdejmowania skrzyni się nie obejdzie.
-
[B5 ADR] Odpowietrzanie po wymianie pompy hamulcowej ???
kolega mtworus ma chyba trochę inne auto, w Twoim nie ma kolektora.