Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Spotkania na drodze
Ta.. pakuje się nowa skrzynia i trochę innych gratów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba łukaszera
-
[ALL B5] Swap 280mm na 312mm - kodowanie ABS
Cholernie w to wątpię. Jestem po swapie z 280, sprawdzę to u siebie i dam znać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a powinniśmy?
-
[ALL B5] Swap 280mm na 312mm - kodowanie ABS
w takim wypadku po co jest czujnik prędkości koła odblokowujący zacisk przy spadku prędkości obrotowej koła? Wg mnie nie będzie absolutnie żadnej różnicy w hamowaniu po kodowaniu sterownika agregatu.
-
[ALL B5] Swap 280mm na 312mm - kodowanie ABS
Uzasadnij
-
Spotkania na drodze
a na klapie 1,6, a zbierała się jak 2,7 biT? Nie, to był 100% diesel 1.9
-
Spotkania na drodze
Kogo dziś otrąbiłem na Marywilskiej? Poliftowa granatowa B5 w Avancie na legionowskich blachach. Naklejka klubowa pod ligiem A4.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gówno takie robią i tyle.. żadna skrzynia nie wyrobi w tych korkach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czwarta..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra, dzięki za info. Będę ogarniał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
GLS wozi do 30kg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakiś orientacyjny koszt? DHL chciał mnie naliczyć na 600zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ziomy, pilna sprawa. Czym najtaniej wysłać paczkę? Chodzi o skrzynię biegów, ma ktoś jakieś doświadczenia z 50kg częściami? Z góry dzięki za info.
-
[ALL B8] Upgrade seryjnych hamulców w A4 B8 2.0 TDI FWD 143KM
To są akurat takie same
-
[ALL B5] Swap 280mm na 312mm - kodowanie ABS
nie ma takiej potrzeby
-
[ALL B8] Upgrade seryjnych hamulców w A4 B8 2.0 TDI FWD 143KM
Jestem pewien, że będzie, jak się trafi to i 345 z eski. Jeżeli chcesz podjąć takie kroki to konieczna będzie wymiana: tarcz jarzm zacisków klocków osłon blaszanych tarcz Szukaj ofert na allegro, czasem trafia się coś ciekawego w niskiej cenie.
-
[ALL B8] Upgrade seryjnych hamulców w A4 B8 2.0 TDI FWD 143KM
w B8 to już całkiem inna bajka [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:29_________________________________________________ Coś nie tak z Twoimi hamulcami? Masz u siebie seryjnie hamulce 314x25mm, potrzebujesz czegoś więcej to szukaj 320x30 z A5.
-
[INNE] Zmiana silnika 2.5 TDI na 1.9 TDI??
ja bym swapił na AVF`a, jeżeli możesz ją kupić poniżej 15 tysi to będzie to opłacalne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten gość jest dziwny, trzeba mu wszystko tłumaczyć. Mnie już ciśnienie poniosło przy jego temacie rozrządu.
-
[B5 AFN] Zapowietzona pompa paliwa
a my nie.. coś więcej? Przewody wysokiego ciśnienia przy wtryskach luzowałeś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry, Znacie jakiegoś magika od manualnych skrzyń biegów? W-wa lub okolice, ewentualnie dalej. Mam dwie skrzynie manualne luzem do naprawy.
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
nie sugerujcie się wcześniejszym zdjęciem, jest tam zmieniona tylko wymiar rozstawu na aluminiową zwrotnicę, a zdjęcie przedstawia jarzmo do stalowej. X ze zdjęcia, jest rozstawem mocowania zacisku, gdzie w przypadku obu jarzm jest taki sam, ale w stalowej jest równy z rozstawem mocowania w zwrotnicy.
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
Właśnie chodzi o to, żeby nie było potrzeby drugiego hamowania. Często masz na drodze taką sytuacje w której konieczne jest "podwójne" hamowanie? Rozumiem kwestię bezpieczeństwa, ale nie da się połączyć szosowego i rajdowego hamulca.
-
[ALL] Które hamulce będą wydajniejsze 320mm + Brembo czy S4 ?
a nie lepiej się zastanowić nad lepszą gumą niż kombinować z tarczami? (w tym przypadku)