Treść opublikowana przez spetsnaz
- [B5 AGB] Przegub
-
[ALL B5] Kierownica powietrza do filtra
no i pozamiatane, jestem ciekawy, czy da się zaadaptować tą kierownicę do A4.
-
[ALL B5] Kierownica powietrza do filtra
http://moto.allegro.pl/item863281093_audi_a4_1_9tdi_110km_quattro_skora_okazja.html ale chyba jednak zdjęcie silnika nie jest z tego samochodu.
-
[ALL B5] Kierownica powietrza do filtra
na bank da, bo zdjęcie które wrzuciłem to poliftowa A4. Dzięki za pomoc.
-
[ALL B5] Kierownica powietrza do filtra
Czy ktoś z Was posiada taką kierownicę powietrza? Będę wdzięczny za podanie numeru części. Niestety, nie jest ona widoczna w ETCE.
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
kapturki kosztują po 36zł sztuka.
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
dajesz.. ja się właśnie zastanawiam i mało mi przychodzi do głowy (w porównaniu z następcami silnika) ale za to trochę by się znalazło porównują go z 1Z`tem.
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
SPIDAN 23695, ten sam co do AWX`a.
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
jakoś przełknąłem to co napisał Jarol, ale rookie już przesadziłeś. Od produkcji auta minęło już 8 lat, nie mam żadnego przekonania co do "pewności" elementów rozrządu, a najmniej paska.
-
[B5 AFN] Moje pierwsze logi.....
Sprawdza się go w 000 w BS.
-
[INNE] Problem z mocą-logi
pewnie przepływka z allegro :gwizdanie: dziury w dolocie nie ma?
-
[B5 AFN] Moje pierwsze logi.....
Możesz puknąć w tym wątku jest to ładnie opisane. http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html Z rozrządem się pospiesz, jeżeli tylko możesz to zrób razem z olejem i filtrami, bo skutki strzału paska są dużo droższe w naprawie niż wymiana rozrządu.
-
[B5 AFN] Moje pierwsze logi.....
Turbo ok, korekcje fajne, przepływka dziwnie mierzy. Kiedy był wymieniany filtr powietrza?
-
[B5 AFN] Moje pierwsze logi.....
jaki auto ma przebieg?
-
[B5 AGB] Przegub
Numery SPIDAN przód: 22763 tył: 22748 prawidłowy numer oe to 893 498 099 PX
-
[B5 AWT] Jaki przegub?
Szukaj przegubu SPIDAN 22681 lub LOBRO 300841 Zewn. uzębienie, od strony koła: 33 Wewnętrzne uzębienie, od strony koła: 30 Skrawanie: bez rowka w wewnętrznym elemencie Ilość zębów, obręcz ABS: 45
-
[B5 AWT] Jaki przegub?
podaj prawidłowe oznaczenie silnika AWT był montowany od 2000 roku.
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
wtyczka do przepływki.
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Zdejmij obudowę i sprawdź, czy coś się nie zesrało przy doginaniu tej blachy, jest ona na wysokości 3 wtryskiwacza czyli właśnie sterującego. Podobnie ma się sprawa z MAF`em, najpierw sprawdź wtyczkę i styki. Na zdjęciu widać, że przewody są mocno załamane.
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Piotrek, ale rurę od dolotu ciągałeś może metalowa blacha mocująca rurę dolotu na silniku się przesunęła i poluzowała wtykę wtrysku (albo zniszczyła izolację).
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
sprawdź wtykę i przewody od wtrysku sterującego.
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Dobra, ja po dwóch dniach męczarni już prawie skończyłem. W 1Z`cie jest sporo więcej roboty. Przy okazji wymieniłem plecionkę wydechu i wybiłem kata. Wystające mocowania osłony termicznej przy kolektorze musiałem przeszlifować, bo znajdowały się zbyt blisko turbawki. W celu przywrócenia osi plastikowej rury z kolektorem wystarczy dać dłuższy drugi łącznik gumowy. (u Kowi87 nie wchodzi w grę bo rura w późniejszych AFN`ach i AVG nie jest łączona). Może to placebo ale moim zdaniem silnik pracuje ciszej. Pozostaje mi jeszcze zrobić ładniejszą zaślepkę EGR przy kolektorze wydechowym, bo ta pospawana wygląda jakby tam kot nasrał. Jak ogarnę i będzie mi się podobało to wrzucę fotę.
-
[B5 1Z] Jak wpasowac kolektor ssacy AWX do 1Z z EGR ???
trochę gimnastyki i da radę bez ściągania turbo.
-
[B5 1Z] Jak wpasowac kolektor ssacy AWX do 1Z z EGR ???
Musisz dorobić flanszę, o EGR zapomnij. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_czyszczenie_kolektora_ssacego-t97038.120.html
-
[B5 AFF] SWAP hamulców z 280 na 288
Tym bardziej warto wymienić Podaję ceny dla gościa z ulicy, lepiej być przygotowanym na wyższy koszt i miło się zaskoczyć przy płaceniu.