Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. jak już kupiłeś, to dlaczego pytasz? Bosch jest ok.
  2. Nie mogą, przyczyną jest serwo, nieszczelność układu lub zwiększona zawartość wody w płynie hamulcowym. Pedał zawsze będzie opadał, tylko nie może to nastąpić np. w 10s.
  3. Pewnie że pasują, nawet lepiej się je montuje, bo nie trzeba się siłować z wkręcaniem tłoczka do końca.
  4. Co do tyłu to devastation podał numer tańszych i 2mm cieńszych klocków hamulcowych, ale powinny pasować do Twojego auta.
  5. devastation pisał
  6. Nie masz czujników z przodu na 100% (sprawdzone po VIN`ie). Oznaczenia klocków na przód to: ATE 13.0460-7077.2 Bosch 0 986 424 481 TRW GDB1376 koszt klocków zaczyna się od 150zł.
  7. Każda będzie pasować, ale przełożenia będą najbardziej odpowiednie do mocy silnika w skrzyni z trzeciej aukcji. Czyli od silnika AHH.
  8. W całym koncernie VAG nie była produkowana skrzynia o oznaczeniu CVC.
  9. Szukaj zestawu naprawczego ATE 11.0441-5704.2 lub TRW SJ1161
  10. Remont skrzyni biegów to koszt 500zł plus części i olej. Synchronizatory do CPC kosztują ok 140zł za sztukę, do naprawienia 3 biegu potrzebujesz 2szt, na 90% konieczna okaże się też wymiana synchronizatora 5 biegu (jedna sztuka) dodją do tego łożyska igiełkowe i główne. Kompleksowy remont skrzyni (robocizna+części+transport) to koszt ok 1500zł.
  11. Wg moich informacji dla ASO olej przekładniowy dostarcza ESSO
  12. może dlatego, że wymiana oleju w skrzyni biegów nie jest przewidziana w przeglądach?
  13. Możesz zapłacić 370 zeta za 3L oleju - tylko czy jest sens? Jeżeli koniecznie upierasz się na ASO to sprawdź ten sam numer oleju w skodzie. Tylko koniecznie od Superba I, do skrzyń silników montowanych poprzecznie stosuje się inny olej.
  14. nie będzie, musisz wymontować całą dźwignię, żeby coś pokombinować.
  15. czyli nie działa zapadka/blokada ręcznego? Niestety bez rozbierania tunelu się raczej nie obejdzie.
  16. Temat jest wielokrotnie opisywany na forum, wystarczy poszukać. Załączam linki jak w prosty sposób usunąć usterkę. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_jak_podciagnac_hamulec_reczny-t45756.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_ahh_znikaj261cy_r281czny-t54915.0.html;msg600378#msg600378
  17. Nie musisz kupować oleju w ASO. Ja do swojej skrzyni kupiłem CASTROL TAF-X 75W-90 GL-4 GL-5 SYNTETYK. Ważne jest, żeby olej spełniał normę GL-4+ lub GL-5. Za półlitrowe opakowania płaciłem trochę ponad 20zł.
  18. FXR będzie miała trochę dłuższe przełożenia od tej którą masz u siebie bo jest z silnia 130 konnego, ale spokojnie będzie pasowała, jeżeli chcesz mieć podobne to szukaj skrzyni EEN z 105 konnego AVB.
  19. Ta będzie pasiła.
  20. Od PD-ków też pasują, więc pasek B5FL też wchodzi w grę, ale nie masz co liczyć na skrzynię w dobrym stanie, nawet z anglików.
  21. Szarak B6 na WPR`ach w sedanie zaparkowany dziś na Domaniewskiej. Ramki klubowe.. chyba poźkowa ex-fura.
  22. w tym wątku jest mowa o zamianie układu hamulcowego w A4 B5.
  23. Wał już spalony :/ http://www.e-wilanow.pl/forum/12/1274

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.