Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. tego nie wiem, mój na takie obroty nie wchodzi.
  2. Szukaj zestawu naprawczego ATE 11.0441-5704.2. Na bank jest w IC i jest niewiele droższy od AUTOFREN SEINSA czy TOPRANA, z tego co pamiętam jakieś 6zł.
  3. Najłatwiej tak zdiagnozujesz usterkę. Sprawdź ewentualnie wtyczkę na czujniku, może styki skorodowały.
  4. Do osobowego możesz, w przypadku firm transportowych to się nie opłaca.
  5. 4D0419831D - ASO 32zł zamiennik ok 20zł, przykładowy numer TOPRAN 103 782.
  6. jest wielokrotnie opisane na forum
  7. dostaniesz też w sklepie zależy z którego roku jest napisane tak (zawsze leży) głupie pytanie. Zastanów się co może znaczyć "INSTALL < 06.2014"
  8. ja się uprę jeszcze z nowymi śrubami, moje stare się nie nadawały po odkręceniu.
  9. ahahahahah.. "to nie były opony.. nie?"
  10. Chyba gdzieś zero z Nm uciekło
  11. bo wszystko niemieckie jest najlepsze.. np FILMY
  12. no nie bardzo.. jest albo czujnik temperatury (1Z/AFN), albo czujnik ciśnienia (AVG)
  13. z którego roku AFN?
  14. Też nie w każdym AFN-ie, zmienili tą rurę w 98. Co do turbiny to seria 1Z 1996. Może jak zaczną robić czarne
  15. U mnie wyszło tak. Robi się jeszcze ładniejsza zaślepka dziury po rurze do EGR.
  16. Przestańcie już z tym przebiegiem. W aucie jest do zrobienia rozrząd i na tym się trzeba skupić. KAMI050 na pierwszej stronie w poście Jaro4444 masz opisane jakie części musisz wymienić.
  17. kompletne z kołem zamachowym podejdzie.
  18. filtr paliwa wymień i wrzuć logi jeszcze raz.
  19. w ośce bez mocnego cudowania wydoli Ci zwykłe sprzęgło.
  20. ja wiem tylko o samych kapturkach w aso.
  21. temat przerabiał kaliko44 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_zamiana_kola_dwumasowgo_na_kolo_jednomasowe_afn_1z-t81238.0.html;msg907498#msg907498
  22. nie połączysz się przez central locks, tylko cent. conv.
  23. Wymień dokładnie te elementy, które wymienił Jaro4444, w sprawie części odezwij się do naszego forumowego kolegi TOM77. Dostaniesz od niego na pewno dużo lepsze ceny niż podałeś. Może warto się zastanowić nad holowaniem tego auta do mechanika.
  24. Z takim stanem paska to nawet bym go nie odpalał. Daleko masz do warsztatu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.