Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 AFN] Zgasł i nie chciał odpalić, różnica doładowania itd
jak już się czepiamy to jest to aktuator.
-
[B5 AFN] Avant FWD '98 - przewody hamulcowe tył - długość
Tył 2 x 8D0611775J - 240mm (przy zacisku) Tył 2 x 8D0611775E - 180mm (przy belce) Przód 2 x 8D0611707B - 295mm
-
[ALL B6] Osłona tłoczka i jego wymiar
Podaj oznaczenia tłoczka dla potomnych.
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Plecionkę możecie sobie odpuścić, jestem już po wymianie i nic się nie zmieniło. Ja obstawiam nastawnik pompy wtryskowej.
-
[B5 AGB] Wybór hamulców S4 B5
bierz te z RS`a, najłatwiej o klocki (pasują np. z E38), tarcze są kierunkowe, sprawdź, czy masz lewą i prawą.
-
[B5 ADP] Problem ze skrzynią lub sprzęgłem
hamulcowy
-
[ALL B6] Osłona tłoczka i jego wymiar
LAUBER CQ71575518 Średnica [mm]: 57 Wysokość [mm]: 55
-
[ALL B6] Osłona tłoczka i jego wymiar
Tłoczek jest zawsze mierzony po zewnętrznej. W tym zacisku jest to 57mm. Z przodu były montowane tłoczki Ø mm: 54 (numer PR: 1LZ) 57 (1LB/ 1LE i 1LT/1LF) 60 (1LA/1LD i 1LJ) 28/32 (brembo czyli 1LP)
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Czyszczenie nastawnika pomoże.
-
[B5 AHU] Metaliczne stuki przy zimnym silniku
Daj sobie spokój to normalne zjawisko, kontroluj jedynie stan oleju.
-
[B5 AHU] Wąż, rura, odma problem, pęknieta rura zapytanie
028103493AF - dla AFN 028103493AE - dla 1Z, AHU, AFF jakieś 70zł w ASO.
-
[ALL B5] Jak dostać się do koronki Abs-u tył quattro
Musisz rozpiąć wahacz na dole, półoś siedzi w zwrotnicy.
-
[ALL B5] Jak dostać się do koronki Abs-u tył quattro
Wyciągnij półoś, zawsze pociągnąć koronkę szczotką drucianą nie zaszkodzi.
-
[ALL B5] Jak dostać się do koronki Abs-u tył quattro
Koronkę masz na przegubie, więc wątpię, żeby to była jej wina. Najprawdopodobniej jest zabrudzony czujnik i tyle. Najpierw go wyciągnij i wyczyść, często zbiera się na nim rdza i zakłamuje wskazania.
-
[B6 AKE] Poszukuje schematu pasków kilnowych
- [ALL B6] Osłona tłoczka i jego wymiar
Jaka średnica i długość? Jeżeli 57x58,5mm to pasuje od sharana. Koszt nowego od 50 do 90zł. Ciężko je dostać, ale poszukaj w necie. http://www.ap.wtychach.pl/f/1145022485.pdf- Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy jasnego (chyba białego) sedana B7 SCZ XXXX spotkanego jakąś godzinkę temu na Niepodległości w W-wie.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100000lat zielone- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, TOM77 10000 lat.- [B5 AFN] Jaki olej do automatycznej skrzyni biegów?
podaj VIN- [B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
wymień ten gumowy króciec, który łączy dwie rury i może być po problemie.- [B5 AHU] Zwiększenie mocy do 110KM. Czy warto ?
dlatego napisałem, że ekonomicznie kończy się na wtryskach zero kombinacji z turbo czy IC. Soft ok. tysiaka... warto dołożyć 5 stówek na wtryski i na tym zakończyć rezanie.- [B5 AHU] Zwiększenie mocy do 110KM. Czy warto ?
Na wtryskach z AFN`a (lub 216) i zdrowej pompie i motorowni powinno się zamknąć w ok. 130kucach i 300 niutach. Warto dołożyć parę stówek. Na tych modyfikacjach kończy się ekonomiczne rezanie Wtryski od AFN`a można kupić za psie pieniądze, ewentualnie wymienić i ustawić same końcówki i dopiero wtedy brykać na soft.- [B5 AHU] Zwiększenie mocy do 110KM. Czy warto ?
bo z wtryskami przyleci 40 i spalanie minimalnie spadnie- [B5 AHU] Zwiększenie mocy do 110KM. Czy warto ?
Ja samego chipa bez zmiany wtrysków bym nie robił. - [ALL B6] Osłona tłoczka i jego wymiar