Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. jak już się czepiamy to jest to aktuator.
  2. Tył 2 x 8D0611775J - 240mm (przy zacisku) Tył 2 x 8D0611775E - 180mm (przy belce) Przód 2 x 8D0611707B - 295mm
  3. Podaj oznaczenia tłoczka dla potomnych.
  4. Plecionkę możecie sobie odpuścić, jestem już po wymianie i nic się nie zmieniło. Ja obstawiam nastawnik pompy wtryskowej.
  5. bierz te z RS`a, najłatwiej o klocki (pasują np. z E38), tarcze są kierunkowe, sprawdź, czy masz lewą i prawą.
  6. LAUBER CQ71575518 Średnica [mm]: 57 Wysokość [mm]: 55
  7. Tłoczek jest zawsze mierzony po zewnętrznej. W tym zacisku jest to 57mm. Z przodu były montowane tłoczki Ø mm: 54 (numer PR: 1LZ) 57 (1LB/ 1LE i 1LT/1LF) 60 (1LA/1LD i 1LJ) 28/32 (brembo czyli 1LP)
  8. Czyszczenie nastawnika pomoże.
  9. Daj sobie spokój to normalne zjawisko, kontroluj jedynie stan oleju.
  10. 028103493AF - dla AFN 028103493AE - dla 1Z, AHU, AFF jakieś 70zł w ASO.
  11. Musisz rozpiąć wahacz na dole, półoś siedzi w zwrotnicy.
  12. Wyciągnij półoś, zawsze pociągnąć koronkę szczotką drucianą nie zaszkodzi.
  13. Koronkę masz na przegubie, więc wątpię, żeby to była jej wina. Najprawdopodobniej jest zabrudzony czujnik i tyle. Najpierw go wyciągnij i wyczyść, często zbiera się na nim rdza i zakłamuje wskazania.
  14. Jaka średnica i długość? Jeżeli 57x58,5mm to pasuje od sharana. Koszt nowego od 50 do 90zł. Ciężko je dostać, ale poszukaj w necie. http://www.ap.wtychach.pl/f/1145022485.pdf
  15. Pozdrowienia dla kierowcy jasnego (chyba białego) sedana B7 SCZ XXXX spotkanego jakąś godzinkę temu na Niepodległości w W-wie.
  16. 100000lat zielone
  17. moskal, TOM77 10000 lat.
  18. wymień ten gumowy króciec, który łączy dwie rury i może być po problemie.
  19. dlatego napisałem, że ekonomicznie kończy się na wtryskach zero kombinacji z turbo czy IC. Soft ok. tysiaka... warto dołożyć 5 stówek na wtryski i na tym zakończyć rezanie.
  20. Na wtryskach z AFN`a (lub 216) i zdrowej pompie i motorowni powinno się zamknąć w ok. 130kucach i 300 niutach. Warto dołożyć parę stówek. Na tych modyfikacjach kończy się ekonomiczne rezanie Wtryski od AFN`a można kupić za psie pieniądze, ewentualnie wymienić i ustawić same końcówki i dopiero wtedy brykać na soft.
  21. bo z wtryskami przyleci 40 i spalanie minimalnie spadnie
  22. Ja samego chipa bez zmiany wtrysków bym nie robił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.