Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to czytam to tylko jedno mi do głowy przychodzi... NIE dla bezstresowego wychowania
-
[B5 AEB] Tylne tuleje zawieszenia
4D0505171H jest od A8, w A4 potrzebujesz 8D0511247 i łożysko 8D0511523. Obie części do zamówienia w IC lub Focie.
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Też widziałeś ostatnio walnięte pompy tej firmy? Jak robią naprawdę dobre rolki tak pompy coś im ostatnio nie wychodzą... U mnie SKF z maga super metalowym wirnikiem sypnął się po 18kkm (w 1Z!!!) od wymiany rozrządu. Poszło najprawdopodobniej łożyskowanie, bo zaczęła strasznie hałasować, pomimo tego że nie miała luzów i nie ciekła. Potwierdza to chyba fakt, że SKF nie jest najlepszą opcją.. pozostaje więc HEPU i RUVILLE. Ostatnio jakoś uparły się na mnie wszystkie elementy ruchome w aucie.. rolka napinacza paska PK (INA) zaczęła znowu hałasować po 2 tygodniach od wymiany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to będzie przegubik do wymiany
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w W-wie na Bitwy Warszawskiej spotkane czarna B6 Avant WND 77XX z wesołą paczką blondynek Dziś na Niepodległości szary sedan B5 na DL XXXXX. Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 lat Łukasz!
-
[B5 1Z] Gdzie kupię koronkę ABS ?
Kup ten pierścień w ASO.. na allegro chodzą po 85zł w ASO 68zł Brutto!
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
zmień pompki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tak nie jedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 lat kokos
-
[B7 BRD] Po parodniowym postoju nierowna praca
sprawdź oporność każdej świeczki miernikiem
-
[B6 BFB] Klocki na przód problem z identyfikacją
Będą pasowały.
-
[B7 BRD] Po parodniowym postoju nierowna praca
Nie marudzić, tylko multimetr w ręce i świece sprawdzać.
-
[ALL B6] Śmieszne odszkodowanie
Bieniek, jak się rozwija sytuacja?
-
[B5 1Z] Uszkodzona śruba wisko
Klucz jest dobry, niestety podejście marne. Nie widać, czy śruba się poddaje i czy jest wykręcana pod dobrym kątem. Niestety po złożeniu wszystkiego do kupy okazało się że cieknie płyn z łączenia z blokiem, dziś drugie podejście z nowym oringiem.
-
[B5 1Z] Uszkodzona śruba wisko
Najnowsze wieści z frontu.. niestety mnie odkręcanie wspornika nie ominęło. Zwalałem cały przód i wspornik. Właśnie zdjąłem wisko,więc zrobiłem sobie przerwę na browara. Muszę teraz poszukać w garażu odpowiedniego oringa do połączenia kanału płynu chłodzącego wspornika z blokiem. Kupa roboty, ale już z górki.
-
[B5 1Z] Uszkodzona śruba wisko
Zabrałem się za wymianę zatartego sprzęgła wiskotycznego. Niestety, śrubę mocującą wisko szlag trafił. Imbus obrócił się w gnieździe i zrobił się problem. Nie ma dojścia, żeby rozwiercić śrubę. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jednak to prawda, że dobra strona www to podstawa biznesu http://ubojniagorzna.pl/index.php?i=1
-
Spotkania na drodze
Mnie się wczoraj nawinął na Mehoffera Edmondo swoim avantem, ale jak zwykle CB miał wyłączone
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Długo latasz na klockach? Na 90% to jakiś syf wpakował się między klocek a tarczę. W ostateczności może się okładzina odkleiła.. cholera wie... ale to bardzo mało prawdopodobne
-
[B5 AFN] Koszta naprawy po pęknieciu paska rozrzadu podczas jazdy
udało Ci się
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
http://allegro.pl/audi-a6-2004r-2-5-tdi-zacisk-lewy-prawy-przod-i1314884606.html
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
C6- [ALL B5] Co myśłicie o tych felgach??
Dolicz sobie koszt śrub i pierścieni centrujących.. ja bym szukał ori. - Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7