Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. jak to czytam to tylko jedno mi do głowy przychodzi... NIE dla bezstresowego wychowania
  2. 4D0505171H jest od A8, w A4 potrzebujesz 8D0511247 i łożysko 8D0511523. Obie części do zamówienia w IC lub Focie.
  3. Też widziałeś ostatnio walnięte pompy tej firmy? Jak robią naprawdę dobre rolki tak pompy coś im ostatnio nie wychodzą... U mnie SKF z maga super metalowym wirnikiem sypnął się po 18kkm (w 1Z!!!) od wymiany rozrządu. Poszło najprawdopodobniej łożyskowanie, bo zaczęła strasznie hałasować, pomimo tego że nie miała luzów i nie ciekła. Potwierdza to chyba fakt, że SKF nie jest najlepszą opcją.. pozostaje więc HEPU i RUVILLE. Ostatnio jakoś uparły się na mnie wszystkie elementy ruchome w aucie.. rolka napinacza paska PK (INA) zaczęła znowu hałasować po 2 tygodniach od wymiany.
  4. no to będzie przegubik do wymiany
  5. Wczoraj w W-wie na Bitwy Warszawskiej spotkane czarna B6 Avant WND 77XX z wesołą paczką blondynek Dziś na Niepodległości szary sedan B5 na DL XXXXX. Pozdrawiam
  6. 100 lat Łukasz!
  7. Kup ten pierścień w ASO.. na allegro chodzą po 85zł w ASO 68zł Brutto!
  8. i tak nie jedzie
  9. 100 lat kokos
  10. sprawdź oporność każdej świeczki miernikiem
  11. Nie marudzić, tylko multimetr w ręce i świece sprawdzać.
  12. Bieniek, jak się rozwija sytuacja?
  13. Klucz jest dobry, niestety podejście marne. Nie widać, czy śruba się poddaje i czy jest wykręcana pod dobrym kątem. Niestety po złożeniu wszystkiego do kupy okazało się że cieknie płyn z łączenia z blokiem, dziś drugie podejście z nowym oringiem.
  14. Najnowsze wieści z frontu.. niestety mnie odkręcanie wspornika nie ominęło. Zwalałem cały przód i wspornik. Właśnie zdjąłem wisko,więc zrobiłem sobie przerwę na browara. Muszę teraz poszukać w garażu odpowiedniego oringa do połączenia kanału płynu chłodzącego wspornika z blokiem. Kupa roboty, ale już z górki.
  15. Zabrałem się za wymianę zatartego sprzęgła wiskotycznego. Niestety, śrubę mocującą wisko szlag trafił. Imbus obrócił się w gnieździe i zrobił się problem. Nie ma dojścia, żeby rozwiercić śrubę. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
  16. Jednak to prawda, że dobra strona www to podstawa biznesu http://ubojniagorzna.pl/index.php?i=1
  17. Mnie się wczoraj nawinął na Mehoffera Edmondo swoim avantem, ale jak zwykle CB miał wyłączone
  18. Długo latasz na klockach? Na 90% to jakiś syf wpakował się między klocek a tarczę. W ostateczności może się okładzina odkleiła.. cholera wie... ale to bardzo mało prawdopodobne
  19. http://allegro.pl/audi-a6-2004r-2-5-tdi-zacisk-lewy-prawy-przod-i1314884606.html
  20. Dolicz sobie koszt śrub i pierścieni centrujących.. ja bym szukał ori.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.