Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. jak już, to rura kosztuje w ASO 200zł a nie 100zł za 100 można mieć używkę.
  2. mój tatulo w swoim avancie Pozdrawiam w jego i swoim imieniu
  3. spetsnaz odpowiedział(a) na mirex76 temat w Audi A4 B5
    przecinak i młotek da radę.
  4. Flyer namierzony wczoraj około 17 na Domaniewskiej, pomykał z torbą motorsport na ramieniu i ludzi nie poznawał.
  5. Pierwotnie w swoim 1Z (tyle że A4 a nie 80 B4) miałem zamontowane hamulce z litą tarczą 280x13mm. Pomimo tego, że nie szaleję za kółkiem i moja jazda jest mało dynamiczna, nie mogłem poradzić sobie z uszkodzeniami tarcz. Zazwyczaj po około 2-4 miesiącach użytkowania tarcze zaczynały bić. Próbowałem rożnych konfiguracji i producentów tarcz i klocków. Problem ustąpił dopiero po założeniu tarcz wentylowanych 288x25mm montowanych seryjnie w mocniejszych odmianach silnikowych. Wyklucz wszystkie inne możliwości, które mogą powodować bicie tarcz opisane wyżej, ale możliwe jest, że problem nie ustąpi. Jeżeli potwierdzisz, że jest to wina tarcz, to warto zastanowić się nad zamontowaniem układu hamulcowego z B4 z silnikami 2.0, 2.3 lub 2.6 Tam montowana była wentylowana tarcza 280x22mm. W chwili obecnej można taki układ kupić za grosze. http://allegro.pl/audi-80-b4-2-0-piasta-zwrotnica-przod-kompletne-i1570261095.html
  6. koła mogą być niedokręcone, inna sprawa to lite tarcze w B4, gną się na potęgę. W A4 1Z też montowali lite tarcze.. w swoim 1Z zmieniałem tarcze co kilka miesięcy, bo biły.. dopiero po wymianie hamulców na 288 problem zniknął.
  7. Niestety, bez problemów się nie obyło. Trzykrotne ustawianie zbieżności nic nie dało. Za każdym razem auto wracało z jazdy próbnej (ściągało) i zakładane były czytniki zbieżność była rozjechana .. i tak trzykrotnie.. ustawianie, jazda próbna i korekta.. Po 3 podejściu zdecydowaliśmy się na ścieżkę zdrowia w tym samym zakładzie (żeby wykluczyć zużycie wahaczy lub innych części mogących przyczynić się do opisywanego problemu) Wynik.. żadnych nawet najmniejszych luzów, wszystko gra. Zbieżność udało się ustawić akceptowanie dopiero w innym zakładzie, po ustawieniu zbieżności bujnęliśmy porządnie autem i okazało się, że ustawienia rozjechały się kolejny raz. Po tym fakcie ustawialiśmy zbieżność za każdym razem tłukąc autem na górę i na dół. Winne całej sytuacji okazały się końcówki z gumowym tłumikiem, przy 18" felgach, s-line`owych sprężynach oraz stabilizatorach z RS4 poddają się zbyt mocno, przez co ustawienie zbieżności graniczy z cudem (niezależnie od urządzeń na których była robiona).
  8. Jak nie wyją to nie ruszaj. Zmiana tarcz to jedno a wymiana łożysk to całkiem inna bajka, kosztuje sporo więcej pracy.
  9. końcówki założone z tłumikiem. Powiem szczerze, że ustawienie zbieżności z tymi końcówkami i s-line`owym zawiasem graniczy z cudem :/
  10. 100 lat Ragga!
  11. również pozdrawiam [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 17:48_________________________________________________ ten sam avancior namierzony dziś w Wyszkowie pod kebabem coś trzeba jeść
  12. Większość olejów o normie SAE 75W/90 spełnia obie normy API zarówno GL-4 jak i GL-5. GL-4 różni się od GL-5 niższym udziałem dodatków przeciwzatarciowych, w normie GL-4 jest to 4% w GL-5 6,5%. Teoretycznie nie powinno się stosować oleju jedynie z normą GL-4 do skrzyń wyposażonych w synchronizatory. GL-5 można stosować, kiedy wymagana jest norma GL-4. Najważniejsze jest, żeby olej spełniał normę VW 501 50. Jeżeli masz skrzynię 5-biegową manualną, to musisz zastosować olej o oznaczeniu VW G 070726 http://allegro.pl/olej-przekladniowy-vw-oryginal-g070726a2-1-litr-i1476400558.html Potrzebujesz 2 litry
  13. Balotelli v. Bib
  14. Wyjdzie w praniu, zdam relację z montażu.
  15. nie powinno być problemów, jak będą jakieś komplikacje z podkładkami to dam znać
  16. pasują ze starych
  17. cyknę dziś z domu.. [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 10:05_________________________________________________powiem tylko, że jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania
  18. Jeden zaciski jest z najmocniejszej A6 3.0TDI (tarcze 347mm), drugi z A4 B7 3.0TDI
  19. Andy, Suli.. przewody zrobione. Do odebrania u mnie lub we wtorek na spocie.
  20. Dobra Pany, szykować kasę.. przewody w oplocie zrobione jutro są u mnie we wtorek na spocie odbiór Nosfer, Suli, AndyN, Pixi, jak kogoś zapomniałem to dajcie znać.
  21. W podobnym stylu Scare tactics - Babysitting a girl and her dead ghost sister (full video)
  22. Niestety z tylnymi jarzmami jest czasem masakra. Dodatkowo utrudnia śruba na klucz spline. Na podnośniku jest problem, bo oś sprężynuje a do odkręcenia konieczny jest spory moment i idealnie prostopadle siedzący klucz.. inaczej po pierwszej próbie będzie rozwalona śruba.
  23. spetsnaz odpowiedział(a) na kamil2803 temat w Audi A4 B5
    288x25 (1LB)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.